• Yazar:  melike

Güngören Su Kaçağı Bulma

gungoren
0

Güngören 320 bine yakın nüfusuyla İstanbul’un her geçen gün gelişme kaydeden ve büyüyen ilçeleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden birçok ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Güngören su kaçağı bulma ve tespiti hizmeti veren firmamız Güngören ve çevre ilçelerinde yaşanan su kaçağı sorunlarına en hızlı ve en kesin biçimde çözüm bulmaktadır. Firmamız tarafından yapılan bütün işlemler garanti altındadır. Bu yüzden tamir ettiğimiz bölümden bir yıl içerisinde tekrar sorun yaşarsanız ücretsiz olarak tamiri yapılır ve sizlere hiçbir sorun oluşturulmamaya çalışılır.

Güngören bölgesinde hizmet veren birçok tesisatçı bulabilirsiniz. Fakat bu tesisat firmalarının büyük bir bölümü eski model diyebileceğimiz cihazlarla hizmet vererek sadece su kaçağı tespitinde bile evinizde veya iş yerinizde birçok bölümü kırabilir. Fakat firmamız sizlere sunduğu hizmeti her zaman son teknoloji cihazlarla sunmaya özen göstermiştir. Bu yüzden verdiğimiz hizmetler süresince bir sorun yaşamadan evinizde kırma veya dökme işlemleri olmadan su kaçağınıza çözüm bulunabilmektedir. Su kaçağı problemlerinizin tamamen çözülmesi için işinde uzman bir firmayla çalışmanız gerekmektedir. Firmamız sunduğu bütün hizmetleri alanında uzman olma farkıyla sizlere sunmaktadır.

Güngören Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve onarımı yapmak gerçekten profesyonellik isteyen bir iştir. Su kaçağı tespit edileceği zaman eğer bu konuda son geliştirilen en son teknoloji cihazlar kullanılmazsa yanlış bölgelerde işlem yapılabilir. Bu durumda sizin için masraf daha fazla artacaktır. Fakat firmamız su kaçağı tespiti yapacağı sırada her zaman son teknoloji cihazları kullanmaya dikkat etmiştir. Bu yüzden yapacağımız bütün işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Güngören bölgesinde hizmet veren birçok firmaya nazaran firmamız sizlere daha garanti hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda bu zamana kadarki müşterilerimiz sunduğumuz hizmetin kalitesinden dolayı bizlere rahatlıkla referans olabilecek düzeydedir.

Su kaçağı problemi yaşayan bazı ev ve işyeri sahiplerine tespit ve onarım işlemi için gittiğimiz zaman daha önceden bazı tesisat firmalarının su kaçağı yaşanan yerlerde çalışmalar yaptıklarını fakat bu çalışmaları yanlış noktalarda yaptıkları için çözüm bulamadıklarını görüyoruz. Bunun sebebi ise bu firmaların bizim firmamız gibi su kaçağı konusunda özel cihazlar kullanmıyor olmalarıdır. Kullandığımız cihazların hepsi Avrupa’da son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş olan cihazlardır. Bu yüzden yaşadığınız su kaçakları problemleri çok kısa bir süre içerisinde tam olarak noktasal bir şekilde tespit edilir. Sonrasında sizde onay vermeniz dahilinde bu problemi geçirmek için gerekli çalışmalara başlanılır. Sizin onayınız olmadan kesinlikle hiçbir işlem yapılmamaktadır.

Güngören Su Kaçağı Bulma

Borularınız da ki tıkanıklık zamanla su baskınlarına ve pis kokulara neden olmaktadır. Önceleri tıkalı pimaşları kırarak açmaktaydılar. Fakat artık elektronik cihazlar ile tıkalı olan pimaşlarınız kısa bir süre içerisinde kullanılabilir hale gelmektedir. Pimaşlara yerleştirilen cihazlar ile tıkanıklığın nedenini ve nerede olduğu tespit edilmektedir. Sizlerde her zaman bu sıkıntıları yaşıyorsanız eğer Güngören su kaçağı bulma hizmeti veren uzman firmamızı arayarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kısa bir sürede sizlere ulaşan uzman ekiplerimiz tüm sorunlarınızı anında çözüme kavuşturmaktadır. Hiçbir yer kırılmadan, dökülme yapmadan 15 dakika gibi kısa bir sürede tıkalı olan pimaşlarınız açılmaktadır. Bizleri arayarak bu sorunlardan kurtulmanız artık mümkündür.

Güngören su tesisatçısı ileri teknoloji ve cihazlar yardımıyla Ersoylar tesisat Güngören su kaçağı bulma hizmeti vermeye başlamıştır
istanbulun bir çok ilçesinde himet veren firmamız servis ağını hızla büyüterek su kaçağı olan müşterilerimize hıla ulaşıp sorunlarını
gideriyoruz güngören su kaçağı tespiti günümüzde cihazlar yardımıyla çokrahat buluyoruz eski yöntemle heryeri kırmadan
tek fayans kırarak su kaçağını bitiriyoruz tespit ve onarımlarımız bir yıl garantilidir Ersoylar tesisat bir saatte servis imkanı sunar.

7 Yorum(lar)

  • Gökhan Sarı

   Bu güne kadar su tesisatı ile çok soru yaşadım. Güngören’de evim var. İlk yapılırken nasıl kalitesiz malzeme kullanılarak sürekli kaçaklar oluşuyor. Daha önce banyo fayansları arasından su geliyordu. Çağırdığını usta kaçağı tamir ettikten sonra bana tesisatta kullanılan malzemelerin kalitesiz olduğunu, farklı yerlerde de kaçaklar olabileceğini söyledi. Gözle görülen başka bir yerde sorun yok ama duvar içerisinden sızıp gidebiliyormuş. Bu da hem duvara zarar verir hemde su faturası yüksek gelir dedi. Bunun üzerine sizi gördüm. Şu kaçağını tespit edebiliyormuşsunuz. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • İnanç Saim Tuğrul

   Güngören’deki evimin mutfak giderinde problem vardı. Yoğun kullanıldığında suyu çekmiyor lavabonun içinde su birikiyordu. Suyun akıp gitmesi baya vakit alıyor. Bu şirketi internette gördüm ve aradım. Çok ilgili insanlar. Hemen eve geldiler. Çok profesyonel ve titiz çalışıyorlar. Evi dağitmadan, kirletmeden hallettiler işi. Her konuda bana bilgi verdiler. Bu güne kadar çalıştığım ustalar hep gereksiz masraf açtılar başıma. Fazladan masraflara gerek kalmadan işi hallettiler. Çok teşekkürler herkese

  • hikmet tütün

   hocam herkese iyi günler dilerim güngörende ki evimde rutubet kokusunu yaşamış bulunmaktayım çok kötü bir koku yok ama ıleride bu sorun devam ettikçe artacaktır daha önce yaşadığım için biliyorum baştan yılanın başını ezeceksin ki sonrasında sana sıkıntı yaşatmasın yardımcı olurmusunuz

   • Özeniş Tesisat

    Merhabalar Hikmet bey yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederiz.ilgili probleminiz hakkında sizin tarafınıza dönüş sağlayıp detaylı bilgiyi aldıktan sonra çözüm odaklı çalışıp sorununuzu gidereceğimiz konusunda şüpheniz bulunmasın efendim.İnanıyorum ki sizinle mutlu ayrılacağız.

  • fatih

   Teşekkürler tesisat firmasına problemimi sıkıntı olmadan hallettiler sağolun varolun bu arada komşu size referans oldu onada buradan teşekkür ediyorum ayrıca bundan sonra bende yakın çevremde bu tarz problemleri yaşayan arkadaşlarıma sizi önereceğim bundanda emin olabilirsiniz efendim

  • Samed

   Helal olsun diyorum adamlar geldiler, yan komşunun evindeki sesi dinler gibi dinlediler ve dakikalar içerisinde sızıntıyı tespit ettiler.

  • Bahri

   Güngören de kaporta dükkanim var. Tuvaletin ordan su sızıyor. Bi arkadaşım sizi önerdi gelip hallederseniz sevinirim.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA