Güvenilir Su Sızıntısı Bulma Firması

fayyans su kaçak tespit
0

Günümüzde su tesisatı hizmeti vermekte olan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında kırmadan su sızıntısı arama tespiti yapmanın yanında garanti veriyor olmamız ile Ersoylar Tesisat firmamız öne çıkmaktadır. Geniş bir ekip ile çalışmaktayız ve bütün ustalarımız işlerinin uzmanı olmaları ile hataya yer bırakmadan yapmaktadırlar. Kaliteli olarak hizmet veren firmamız hizmetini garantili olarak vermesi ile de müşterilerinin aynı sorunu tekrar yaşamayacaklarından emin olmalarını sağlamaktadır.

Firmamız evinizde su sızıntısı olması halinde bunu kısa sürede anlamanız için dikkatli olmanız gerektiğini belirtmektedir. Çünkü kısa sürede tespit edilecek olan su sızıntısının tamiri daha kolay olacağı gibi sizin de büyük sorunlar yaşamanız önlenmiş olacaktır.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su sızıntıları genelde kolay anlaşılmamakta ve bu nedenle sorun büyümektedir. Oysa su sızıntısı arama ve tamirinin hızla yapılması için şu belirtileri bilmeli ve bir ya da birkaç tanesini fark etmeniz halinde hemen firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.blank

  • Su faturasında aniden oluşan artışlar
  • Su basıncının düşmesi ve musluklardan suyun az akmaya başlaması
  • Bütün musluklar kapalı olduğu halde su saatinin dönmeye devam etmesi
  • Zeminde ve duvarlarda sararma, küflenme ve rutubet gibi belirtilerin olması
  • Kombinin basıncının sürekli düşük olması

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

İstanbul çok eski bir şehir olması nedeniyle çok sayıda eski bina bulunmaktadır. Bu eski binalarda olduğu gibi yeni inşaa edilen binalarda da yapılan hatalar nedeniyle su tesisatlarında sızıntı olabilmektedir. Bu durumda ise firmamız ile iletişime geçmeli ve teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanmalısınız. Firmamız robot, hassas dinleme cihazı ve termal kamera kullanarak su sızıntısı bulma hizmetini vermektedir.

Evinize gelecek olan ekibimiz kırmadan dökmeden su kaçağının yerini bu cihazları kullanarak kırmadan su sızıntısı arama yapacaklardır. Evinizde hiçbir yeri toplamanıza gerek kalmadan ustalarımız ayaklarına galoşlarını giyerek içeri girecek cihazlarını hazırladıktan sonra da ortamın sessiz olmasını sağladıktan sonra su sızıntısının yerini tespit edeceklerdir.

Su Kaçağı Tamiri Fiyatları

Su sızıntısı tespiti yapmakta olan firmamız ayrıca bu kaçağın amiri içinde hizmet vermektedir. Bu konuda belli bir fiyat listesi ile çalışmamız mümkün değildir. Çünkü her su sızıntısı arama için ayrı bir çalışma yapılması gerektiği gibi tamiri içinde ayrı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ustalarımız yapacakları ziyaret sırasında bu konuda size bilgi vereceklerdir.

Su sızıntısı tespitinde olduğu gibi tamiri sırasında da etrafı kirletmemekte ve sizin büyük tadilatlar ile uğraşmanıza gerek bırakmayacağız. Su sızıntısı bulma hizmetimizden yararlanmanız halinde bunun bütçenize uygun olarak çözüm sunulmasından memnun olacak ve işimizi kısa sürede tamamlıyor olmamız ile de normal hayatınıza devam etmeniz sağlanacaktır.

kırmadan su sızıntısı arama, su sızıntısı arama

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA