Hızlı ve Modern Kombi Servisi

Hızlı ve Modern Kombi Servisi

Hızlı ve Modern Kombi Servisi ile birlikte artık kombi sorunlarınızı çözmeniz çok kolay, son teknoloji cihazları kullana firmamız sayesinde en kaliteli hizmeti alabilir ve İstanbul’un nersinde olursanız olun anında servis hizmetini gün içerisinde alabilirsiniz.

Hızlı ve Modern Kombi Servisi

Hızlı ve Modern Kombi Servisi Hizmeti

Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata kombi hizmeti sunmayı dikkatsizlik etmiyoruz. 7/24 Kombi Servisi olarak bütün markaları kapsayan bir hizmeti ele almanıza destek olan firmamız, bu yönde sizleri ön plana çıkartıyor ve kaliteli hizmetin öncü bir noktaya ulaşmasına da destek oluyoruz. İstanbul standartlarında kaliteli bir 7/24 Kombi Servisi arayanların eriştiği ve bu yönde öncü hizmetlerden faydalanmış olduğu internet sitemiz, bununla birlikte petek temizliği mevzusunda da sizlere destek oluyor. Bu kapsamda düşünüldüğü vakit sizleri ön plana çıkartmak ve güvence kapsamı haricinde kalmış olan ürünlerinizle ilgili bir hizmet almak açısından bizi aramanız ehil olacaktır.

Kombilerin teknik olarak; akış şalteri, üç yollu switch, ana eşanjör, tazyik anahtarı, brülör, çakmak, elektronik kart, fan, genleşme tankı, eşanjör, prosestat, sirkülasyon pompası benzer biçimde birçok parçanın bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Kombi onarım tutarları ise bu parçaların tamiri yada değişimine nazaran belli olmaktadır. Bazı kombi parçaları basit bir biçimde onarım edilirken, bazıları ise daha karışık sorular içerebilmektedir, mesela kombi anakart tamiri 1 ile 5 iş günü sürebilmektedir. Değişim yada onarım maliyet ve zamanları bu şartlara bağlı değişmekle birlikte, arızayla alakalı teknik malumat teknik ekibimizce dürüstlükle verilecek ve ihtiyaç duyulan müdahale yapılacaktır.

Hızlı Ve Güvenilir Kombi Servisi, 0 Müşteri Memnuniyeti, Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları ve Geniş Yedek Parça Stoğumuzla kombi bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Hermatik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombilerinizin tamiri, bakımı, arızası, onarımı ve montaj hizmetlerimizle tecrübeli personel ve kaliteli servis ekipmanlarımız ile ev, ofis, iş yerlerinizde kombi servisi hizmetleri vermekteyiz.

Hızlı ve Modern Kombi Servisi İstanbul

Kombi çalıştıkça sıcaklık vermiyorsa, Kombinizde arıza lambası yanıyorsa, petekleriniz ısınmıyorsa bizi aramanızın vakti gelmiş demektir. Kombi arızasında telefon ile size parasız yardımcı verelim, kendiniz yapması imkansız iseniz servis kaydı oluşturularak en kısa sürede ekiplerimizle gelip, kombi arızasını tespit edip, kombi onarım servisi hizmetini gerçekleştirelim.

Kombiniz arıza yaptığında ısınma olmuyorsa yada sıcak su gelmiyorsa, kombiniz ekranında arıza kodları ile size arıza durumu bildirir. Arıza kodları sayeinde kombi arıza durumunu anlayabilirsiniz. Profesyonel kombi tamiri ekiplerimize durumu bildirip yardım alabilirsiniz. Kombilerin iç kısımlarında mekanik ve elektronik birden fazla parça ile kombiler zamana bağlı olarak bazı arızalar çıkabilir. Kombi arızalandığında kombi servisini aramadan ilkin kombideki arıza kodlarının anlamını öğrenip resetleme yaparak arızayı giderebilirsiniz. Tüm bu tarz şeyleri yapmış olduğunuz biçimde arıza giderilemiyorsa ozaman kombi teknik personelimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakasında kombi tamiri hizmeti veren ustalaşmış ekibimiz, kombi arızalarınıza garantili hizmet vermektedir. Kombilerinizde olup biten arızalar, işinde uzman personelimizin emek harcamaları ile onarım edilmekte, onarım edilen kombilere 1 sene hizmet garantisi vererek kombinizin kesintisiz çalışmasına ve kışı huzurlu geçirmenize imkan sağlamaktayız.

Kombilerin teknik olarak; akış şalteri, üç yollu switch, ana eşanjör, tazyik anahtarı, brülör, çakmak, elektronik kart, fan, genleşme tankı, eşanjör, prosestat, sirkülasyon pompası benzer biçimde birçok parçanın bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Kombi servisi tutarları ise bu parçaların tamiri yada değişimine bakılırsa belli olmaktadır. Bazı kombi parçaları basit bir biçimde onarım edilirken, bazıları ise daha karışık sorular içerebilmektedir, mesela kombi anakart tamiri 1 ile 5 iş günü sürebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara