İnternette Su Kaçağı Tespiti Makaleleri

su kaçağı 2342
0

İnsanlarla sohbet ederken çeşitli konular gündeme gelir. Başından geçenleri arkadaşlarına, komşularına ve akrabalarına anlatır. Böylece hem şikâyetler hem de memnuniyetler dile getirilir. Memnuniyetler pek akılda kalmaz ama şikâyetler mıh gibi aklımıza kazınır. Bir de firma ismi zikredilmiş olsun, firma o bölgede hep kötü olarak nam salar. Bir firmanın yapması gereken müşteri memnuniyetini artırmak olmalıdır.

Su kaçak tespiti yaptırmak isteyen müşterisine bilgi vermeli ve güler yüzlü olmalıdır. Müşteri ilişkileri iyi olan ekip oluşturmalıdır. Çünkü müşteriler kırılgandır. Hemen satışa getirirler. Derler ki; “ paramla değil mi kardeşim istediğim firmaya yaptırırı. Yapmazsan yapma.” Bu bilinçte olan firmalar, gerek donanım seçiminde gerekse uzman ekip oluşturmada titiz davranırlar. İş yapacağınız firmayı seçerken saydığımız nitelikleri aramayı unutmayınız. Zaten kendine güvenenler sizlere rahatlıkla referansları göstereceklerdir. Yeterli gelmiyorsa, referans gösterdikleri nokta gidip onlarında bilgilerine başvurabilirsiniz.

İnternet ortamına girdiğinizde su kaçağı tespiti yapan çok fazla firma ismine rastlarsınız. Önemli olan yazdıkları slogan değil verdikleri hizmetin kalitesidir. Her firmanın yaptığı işlere dair referans listesi vardır. Listeden rastgele 3 veya 4 tane, yaptığı iş alanını seçip gidin sorun. İşe zamanında başlayıp bitirdiler mi? Gerekli donanıma ve uzman ekibe sahip mi? Temiz bir iş çıkardılar mı? Bu üç sorunun bile karar vermenize yardımcı olacağını düşünüyorum. Gitmek zor geliyorsa telefon ile bu bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Piyasada iş yapmak zordur. Maalesef millet olarak her şeyden anlarız. Bitmeyen isteklerimiz vardır. Müşteri olarak yapmamız gereken isteklerimizi bir kere sıralamak. Gerisini işin uzmanına bırakın lütfen. Eğer yapılan iş sizin belirttiğiniz gibi olmamış veya size vaat edilen malzeme kullanılmamış ise itiraz edebilirsiniz. Bilinçli bir firma ise size söyleneni harfiyen yerine getirir. Bu da o firmaya güveni artırır. Eğer bir firma müşterisinin beklentisini biliyorsa kaliteli malzemeden asla ödün vermez. Maalesef, ekmek aslanın midesine inmiş durumda.

Müşteri olarak firmaların, kırmadan dökmeden su kaçağı bulna yapılır demeleri önemsizdir. Ben firmanın donanımına, uzman ekibinin bilgisine ve kaliteli iş yapışına bakarım. Bir firmada kalite oldukça mükemmel işler yapacağını da bilirim.

 

3 Yorum(lar)

  • blank
   Vedat

   Evi bu işe sokmadan önce ben de çok makale okumuştum. Aslında korkudandı. Ama hiç korkmaya gerek yokmuş çünkü kırılan ve onarılan yerin küçüklüğü sizi mutlu edecek. İnanın, hiç bekletilerek bir şey değil sorun büyüyünce maliyet artıyor

  • blank
   Veysi

   Ben sizden aletinizle birlikte kaçak tespiti yapmanızı rica edicem ancak maliyet ve yeniden sorun çıkmasından şüphem var. Yani tekrar sorun olmama garantiniz var mı? Çalışmalar bitince 2.kez çıkma oranı toplamın içinde yüzde kaç?

  • blank
   Pervin

   Çok yazı okudum ama anlayamadığım bir şey var. Neden hizmeti alırken aletin tespitine kesin gözüyle bakılıyor? Benim eski çağırdığı kişi aletle çözdü ama sorun nüksetti. Kronik bir sorun mıdır bu sızma ve rutubet? nüksedebilir mi? Beklemekte fayda var mıdır zarara mıdır?

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA