İstanbul Bölgesi Su Kaçakları Servislerinde Tespit 99 TL

istanbul su kacaklari
0

İstanbul’un her ilçesine hizmet sağlayan firmamız son derece profesyonelce çalışmakta ve çalışmalarımızda hiçbir olumsuzlukla karşılaşmamaktayız. İnsanların tesisatçılarla ilgili bir sürü korkuları vardır. Bu korkular yersiz değildir. Çünkü eskiden evinize ve iş yerlerinize gelen kendini bilmez, kendini usta zanneden sahtekârlar sizi hep hayal kırıklığına uğratmıştır. Evinizin belli başlı yerlerini kırıp, döküp, evinizi mahvedip üstüne üstlükte hak etmedikleri ücreti de alıp evinizden ayrılmaktalar.

Bu yaptıkları iş hüsranla sonuçlanmakla birlikte aynı sorun tekrardan çıkıp size ekstradan masraf çıkarmaktadır. Bu eski yöntemleri kullanan kişiler halen vardır belki ama eski günlere göre azalmıştır. Çünkü ileri gelen teknolojik ürünler sayesinde hata payı en aza indirgenmiştir. İnsanlara kolaylık olsun diye Almanya’da üretimi yapılan bu cihazları firmalar Türkiye’ye ithal ettiriyorlar ve birkaç dakika içerisinde tespiti yapıyorlar. Tespiti yaparken de hiçbir şekilde evinizde kırma olaylarına girmiyorlar.

Personellerimiz tespitlerini gerçekleştirdikten sonra problemin nereden çıktığını ve nasıl bir işlem uygulayacaklarını sizlere anlatıyorlar. Bilgi verdikten sonra onayınız dâhilinde noktasal olarak bulunan yerde bir iki fayans kırarak onarımını gerçekleştiriyorlar. Haftanın her günü ve günün her saati durmadan çalışan ekiplerimiz son derece titizlikle çalışıyorlar. Kusursuz bir hizmet sağlamakla beraber size de ekstradan iş çıkarmıyorlar. Fiyatlarımızda dudak uçuklatan cinsten değildir. 1995 yılından itibaren bu işlerin içerisindeyiz ve fiyatlarımız hiç değişmedi. Diğer tesisatçılar gibi kişiye göre fiyat biçmiyoruz ve herkesten aynı ücreti talep ediyoruz. Daha fazla detaylı bir bilgi istiyorsanız eğer müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA