İstanbul Bölgesi Tıkanıklık Açma Ekipleri

tikaniklik acma ekipleri
1

Belki de bundan aylar önce başladığınız bu macera karşısında pek de kurumsal bir firma bulamamanız nedeniyle İstanbul’da yaşayan halk sakinleri pek de başarılı çözümlere ulaşamamışlardır. Çünkü kırma dökme gibi oldukça başarısız yöntemlerin kullanılması ve buna ek olarak sizleri gerekli gereksiz masraflara sokmaları bu konuda canınızı sıkacak olan en büyük durumdur. Tıkanıklık açma ekiplerimizin İstanbul’un her bölgesindeki tıkanıklığı çok kısa sürede ve hızlıca açmaktadır.

Tıkalı kısımlar, banyo, lavabo, küvet, klozet ve mutfak gibi yaşam alanlarınızın hemen hemen her alanında sıkıntı çıkarması muhtemel olan bu kısımlar karşısında yaşayabileceğiniz tüm problemler karşısında işleriniz ve bunu kullanan insanlar ciddi anlamda tahribata uğraması nedeniyle günlük işleriniz kesinlikle aksayabilmektedir.

Teknolojiyle Beraber İşlemler Değişti

Artık teknolojinin sunduğu yenilikler ve tıkanıklık açma cihazları sayesinde en ufak ya da metrelerce derinlikteki tıkalı bölgeleri açabilecek düzeyde cihazlar bulunmaktadır. Zamanla yağ, kir, yemek artıkları veyahut atılmaması gereken cisimlerin çöp kutusu yerine buralara atılması yüzünden oluşması muhtemel olan bu sıkıntılar belki de hiç ummadığınız bir zaman aralığında sizleri rahatsız edebilmektedir.

Geleceğe dair çözüm önerilerinin üreticisi konumundaki firmamız Ersoylar Tesisat 1995 yılından beri uygulamakta olduğu gelişmiş teknikler ve özel cihazları sayesinde diğer firmaların aksine son derece çözüm odaklı çalışmaktadır. Çünkü tıkanıklık açma dikkatli ve ince işçilik yapılmadığı takdirde çok daha büyük hasarların verilmesine sebebiyet vermektedir.

3 Yorum(lar)

  • alev Yerlitürk

   banyo giderimiz sürekli tıkanıyordu kendi çabalarımızla açmaya çalışıyorduk. en sonunda artık çabalarımız cevap vermedi mahaledeki tesisatçıyı çağırdım gelip baktı bizim yaptığımız yöntemle açmaya çalıştı açamadı bende gönderdim internette gezerken özeniş tesisata denk geldim gelip kontrol ettiler. beğer bizim yaptığımız yöntem borunuz az ötytesini patlatmış çıkıntı oluşmuş o çıkıntıda tüy birikmiş zamanla tam tıkandırıyor muş işini bilen bir ekip tavsiye ederim

  • Sumeyya Eraslan

   klozet tıkanıklığı açan firma diye internette araştırma yaparken size denk geldim. Cumartesi Arayacağım. klozetimizin giderinden koku geliyor. bu konuda deteğinizi bekliyorum kolay gelsin iyi çalışmalar

  • ayça tankut

   Şuan bunlar kadar deneyimli bir ekip İstanbul da bulamasınız çünkü daha önce banyo giderimiz tıkandı bu ekibi aradım eve geldiler bir sürü teknolojik alet gideri incelediler sonra tıkanıklığı buldular teknolojik aletlerle banyo giderimizi açtılar üstelik sıfır zararla ve çok uygun fiyatlar yaptılar. teşekkürler.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA