ıstanbul su kacagi
0

İstanbul Bölgesinde Su Kaçağı Hizmeti Veren Firmamızın Tespit Ücreti 99 TL

0

Firmamız, İstanbul bölgesinde ikamet eden kişilere su kaçağı hizmeti vermektedir. Evinde veya iş yerinde su kaçağı sorunu yaşayanlar firmamızla iletişime geçebilir.

İstanbul gibi bir şehirde su kaçağı gibi su sıkıntıları genelde kâbusumuz olmaktadır. Su hayatımızı her anlamda etkiliyor ve suyu çok tasarruflu bir şekilde kullanmalıyız. Buna ek olarak tasarruflu da kalmayıp su kaçaklarının çıktığı yerlerde onarım yapılmazsa su kaçakları bir kâbus haline döner ve su akıntısı olup ülkemizde ekonomik kriz olmasına sebep olur, cebinize de ekstradan zarar verir.

Bu sorunlarla karşılaşmamak için su akıntısı olan yerleri onarım yaptırmanız gerekmektedir. Bu onarımı da önünüze gelen tesisatçılara yaptırmayın ve onların sahtekârlıklarına göz yummayın. Eski kafalı tesisatçılar sizin evinize zarar vermekle kalmıyor üstüne üstlük hak etmedikleri ücreti de sizden alıp hızla evinizden uzaklaşıyorlar.

Aynı Sorunları Tekrar Yaşayabilirsiniz

Ertesi günü ya da aynı gün tekrar bu sorunu yaşamanız yüksek olası bir durumdur. Çünkü o sahtekârlar evinize geldiklerinde kendi kafalarına göre tespit yapıyorlar. Halbuki kaçak sizin evinizde değil de üst komşunuzun evinde olabilir. Böyle karışık durumlarla hep karşılaşıyoruz ve insanların son derece iyiliğini suistimal eden insanlarla ne yazık ki mevcut. Başınıza böyle bir sorun geldi diyelim ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Öncelikle yapmanız gereken şey sakin olup internetten ayrıntılı bir araştırma yapıp, kafanıza yatan düzgün tesisatçıyı bulmalısınız. Bulduktan sonra iletişim bölümünden arayıp detaylı bir bilgi almalısınız, yaptıkları işle alakalı fatura veriliyor mu? Bunu sormanız gereklidir. Fatura vermeyen tesisatçılar yaptıkları işinde garantisini de vermemektedirler.

Yaptığımız Bütün İşlere Garanti Veriyoruz

Biz Ersoylar Tesisat olarak yaptığımız işin garantisini ve işimizi son derece titizlikle yapıyoruz. İnsanlar hep bir korku içinde yaşarlar ve tesisatçılara pek güvenemezler. Hırlı mı hırsız mı diye korkarak çağırırlar. Bizim firmamızda ki personeller son derece işinde başarılı ve güven veren kişilerdir. Personellerimize uzmanlık katan bir başka yardımcımız da kameralı cihazlar ve akustik ses dinleme cihazlarıdır. Bu cihazlar sayesinde işlerimiz çok kısa bir sürede bitmekte ve temiz bir iş sağlanmaktadır. Tespit ve onarım yaparken evinize zarar vermemekteyiz ve kırma olaylarına da girmemekteyiz. 7/24 size hizmet vermekteyiz ve istediğiniz gün-saate randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

2 Yorum(lar)

    • Dilan

      Farkımız tarzımız diyor adamlar, geldiler 2 makine ile işlerini hallettiler ve gittiler. Sadece ellerinize sağlık diyorum ustalarım, kaçağı kapattılar ve evin kokusu değişti birden teşekkürler.

    • Seyhan

      Banyo lavabonusuna yeni dolap yaptırdım ancak lavabo alttan kaçırmaya başladı ve suntalar şişti, ödediğim tüm para suyu içinde resmen ıslandı. Canım çok yanıyor hemen gelip kaçağı tamir edebilir misiniz.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA