İstanbul Petek Temizleme

İstanbul Petek Temizleme

Özellikle kış ayları da gelirken İstanbul Petek Temizleme işlemi oldukça önemlidir. Bunun bir numaralı sebebi ise temizlenmeyen peteklerin bir süre sonra ısınmamaya başlamasıdır dereceyi neye ayarlarsanız ayarlayın petekleriniz ısınmıyorsa ya kombinizde bir problem vardır ya da petekleriniz uzun zamandır temizlenmemiştir. Usta ekibimiz bunu hemen anlıyor ve eğer petek temizliği gerekiyorsa işinizi hallediyor, İstanbul’un neresinde olursanız olun ister Avrupa yakası ister Anadolu yakası her türlü hizmeti alacak ve petek temizliğinizi gün içerisinde yaptırabileceksiniz arayıp randevu almanız yeterlidir.

İstanbul Petek Temizleme

İstanbul Petek Temizleme Firması

Petek temizliği servisi ; Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı dönem ısıtma sistemleri içinde kireç, kışır, tortu , çamur ve çamurlaşma olur, bilhassa çamurlaşma yerden ısıtma sistemlerinde daha sık olarak görülür. Ortaya çıkan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma problemlerine, iyi ısınamama ve pahalı ısınma problemlerine niçin olurlar. Oluşumların ısıtma sisteminde meydana getirmiş olduğu olumsuzluklar; – Isı sirkülasyonunun tam olarak yapamasından meydana gelen sıcaklık sorunları kaynaklanmaktadır petek temizleme şirketimiz bu tür sorunlara teknolojik çözüm sunmaktadır . Yerden ısıtma sistemleri her sene kış aylarına gelmeden ilkin temizlik işlemi yapılmalıdır. Yerden ısıtma sistemindeki borularda tortulaşma meydana geldiği için bu tür sistemlerde borularda sıcaklık alışverişini ve suyun akışını zorlaştıracak derecede kireçlenme ve çamurlar oluşur. Bu tür sistemlerin temizlenmesini ekibimiz bu işe hususi makinaler ve kimyasallar ile temizliyoruz. Belirtileri çoğu zaman peteklerin alt kısımlarının soğuk olması bilhassa son radyatörün şu demek oluyor ki kombiye en uzak olan peteğin den alt kısmını elle yoklayın üzerine bakın aynı ısı seviyesi hakim değilse ısının dolaşım sağlamasını engellemiş olan pislikler var demektir . Pek oldukça şahıs bireysel olarak petek temizleme işlemi oluşturmaya iş yapmaktadır sadece bireysel olarak tam anlamıyla temizlik işlemi yapılamaz . Bazı bireysel tesisat temizleme uygulamaları şöyledir , kimisi peteğin için deki havayı alarak oradan çıkan pis su ile temizlik olacağını sanır , kimisi tahliye vanasını açarak suyu tamamen boşaltarak temizleme işlemi yapılacağını sanır bunların tüm bunlar yanlış uygulamalardır . Doğru olan kaliteli bir kimyasalla peteklerin içerisindeki partikül , balçık ve muhtelif maddeleri temizlemek için kimyasal ayrıştırıcı kullanması radyatör temizleme işlemin en mühim faktörüdür . Devamı da minimum solüsyon kullanması kadar mühim şundan dolayı bir yanlış işlemde kombi bozulabilir , tazyik filtreleri tıkayabilirsiniz .

İstanbul Petek Temizleme Hizmeti

Petek temizliği tutarları neye gore belirlenir ? Petek temizleme fiyatı kombili sistemlerde petek adetine gore yerden ısıtma sistemlerine ise m2 ölçüsüne gore bilirlenir. Firmamız 2020 petek temizleme fiyatlarını tane başı 25 TL olarak belirledi sadece 7 peteği geçen daireler için hususi indirimlerde sunuyoruz. Petek temizleme fiyatını etkileyen öteki husus dairenin dublex yada daha büyük olması düzgüsel dairelerin temizliği 3 barlık makine kullanılarak yapılırken. Daha büyük meanların temizliği 20 bara kadar ayarlanabilir hususi makineler kullanarak temizliyoruz. Bu işlemde seçmece yapılmaz şu demek oluyor ki dairede toplam petek adeti kadar peteklerin temizlemesi gerekir. Petek temizleme kimyasallarının en kalitesi ile ve 1998 yılından bu yana temizlik işleminin ehli olmuş ustalarımızla siz İstanbul halkına servis vermekten gurur duyuyoruz . Sizin sayenizde hem Avrupa Yakası hemde Anadolu Yakasında büro ve servis araçlarına sahibimiz işimizden kazandığımızı yeniden işimize yatırdık bu sayede İstanbul’un 1 numaraları petek temizlik şirketi olduk . Bunu dünyanın en iyi ve en oldukca kullanılan arama motoru bile onay etti petek temizliği denince ilk sırada sayfamızı gösteriyor . Petek temizliği kış aylarında soğuklardan korunmak ve soğuk sebebiyle hasta olmamak için ne olursa olsun yaptırılması ihtiyaç duyulan bir tesisat işidir. Petekleri nasıl temizlerim kendim petek temizliği yapabilir miyim diyenler için birazcık malumat verelim. Kalorifer peteklerini nasıl temizlerim, petekleri kendi başınıza tam anlamı ile temizlemek için yapmanız ihtiyaç duyulan petekleri sökerek içlerini yıkamaktır. Ama bunu yapmadan ilkin peteklerin içlerindeki suyu boşaltmanız gerekir. Bunun için ise peteklerin ana vanası olan ve genel anlamda banyoda bulunan vanaları açmanız gerekir. Bu vanayı açınca petekler içindeki su çıkacaktır. Daha sonrasında ise peteklerin yanlarında bulunan vanaları kapatarak, peteklerin yanlarında bulunan kilitlerin açılması gerekir. Bu kilitleri açtıktan sonrasında peteği yerinden çıkartabilirsiniz. Petekleri yıkanabilecek müsait bir alana taşıdıktan sonrasında ise hortum desteğiyle peteklerin içine tazyikli su verin. Bu su desteğiyle peteklerin içlerini temizleyerek tüm atıklardan kurtulabilirsiniz. Daha sonrasında ise aynı biçimde petekleri yerine takarak kilitlerini kapatıp, vanalarını açıp kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Petekleri müsait biçimde yerleştirdikten sonrasında ise kombiden su vanasını açıp peteklerin içlerine suyun dolmasını sağlamalısınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara