İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı

Yapılarda olup biten su kaçağının yerini bilgisayarlı görüntüleme cihazlarımızla fazla bir yer kırılmadan problemi çözmekteyiz . Eskiden su sızıntısının yerini bulmak için yapılar kırılıp dökülürdü şimdi ise görüntüleme sistemi ile sorunlu bölge kırılır ve onarılır . Size ek tadilat harcaması çıkarılmaz eviniz şantiye alanına dönmez . İstanbul Su Tesisatçısı kaçaklarını son teknoloji cihazlarımızla tespit edip onarıyoruz . Uygun fiyata ustalaşmış ve titizlikle hizmet veriyoruz . Su kaçağı olup olmadığını idrak etmek için aşağıdaki nedenlerden her hangi biri dairenizde mevcutsa bizi arayabilirsiniz .

İstanbul Su Tesisatçısı

* Alt komşuya kabartı ve su damlacıkları var mı ? * Su faturanız her zamankinden yüksek mi geliyor ?
* Duvarlarınızda rutubet vaya küflenme var mı ? * Kombi su eksiltiyor mu ?

Su kaçakları kırmadan bulunduğunda lüzumsuz tadilat harcamaları sona ermektedir. Firmamız bütün tesisatı test eden kamera sistemlerine haizdir bu sayede kısa zaman arasında sızıntı icra eden boru bulunmaktadır. Su kaçağı çoğu zaman alt komşunun tavanına damlama , küflenme ve kabarma gibi görülmektedir. Fark edilmesi sadece komşunun bizi uyarması ile anlayabiliriz. Evinizi yeni tesisat yaptırmış olabilirsiniz bu kaçağın sizden olmadığı anlamına gelmez. En iyisi bizi arayarak ihtiyaç duyulan tespitlerin yapılmasını sağlamaktır.

İstanbul Su Tesisatçısı

Çözüm Merkezi binalarda su sızdıran bölgeleri tespit için İstanbul geneli servisler vermektedir. Bu imkanlardan istifade etmek için Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan merkez ofislerimizi arayarak bizlerden buluşma talebi yapabilirsiniz. Dikkat evinize çağırdığınız mahallenizin tesisatçısı su kaçağını bulamayacağından evi topyekün kırarak tesisat yenilemenizi söyleyecektir size hem tamir harcamaları hemde hemen sonra çıkacak fayans tadilatı harcamaları çıkacaktır. Gereksiz gider yapmak istemiyorsanız kesinlikle bizlerden detaylı malumat alınız Sigortalı müşterilerimize rapor doğrultusunda hizmet vermekteyiz.
İstanbul su tesisatçısı olarak hizmet veren Ersoylar tesisat ile alakalı tüm sorunları gidermektedir. Firmamız tesisat problemlerini elektronik cihazlarla gidererek, hem bütçenize katkıda bulunur bununla birlikte evinizin inşaat alanına dönmesini engellemektedir. 20 servis araçlık geniş mobil ağına haiz Ersoylar, İstanbul’un bütün ilçelerine fazladan ücret istek etmeden hizmet vermektedir.

Günümüzde olaylar nasıl süratli bir halde değişiyorsa, tesisat sektörü de aynı halde değişmektedir. Günümüzde tesisat problemlerini halletmek için kurumsal şirketler bulunmaktadır. Bu kurumsal şirketler; su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kameralı görüntüleme ve petek temizliği benzer biçimde tesisat problemlerini elektronik cihazlarla çözmektedirler. Su tesisatçısı rolü üstüne alan kurumsal şirketler; musluk montajı yada tamiri, inşaat halindeki yapılarda su ve pimaş tesisatı döşeme benzer biçimde işlemleri yapmamaktadırlar.

Su tesisatında ve kirli su tesisatında olup biten sorunları elektronik cihazlarla çözen firmamız, sorunları çözerken evinize yada iş yerinize zarar vermemektedir.

İstanbul su tesisatı ustalarının bir çok su kaçağı tespiti benzer biçimde işlemleri yapmamaktadırlar. Su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar, hem edinim gerektirir bununla birlikte maliyeti yüksek cihazlardır. Mahallenizde su tesisatçısı olan ustalarda bu benzer biçimde cihazlar bulunmamaktadır. Firmamız su tesisat kaçaklarını yüksek hassasiyete haiz cihazlarla tespit etmektedir.

Su tesisatı uzmanı olan ekiplerimiz, adresinize geldiklerinde ilk önce su tesisat kaçağının olduğu hattı tespit etmeye çalışırlar. Su tesisatı kaçağı olan hat, pak su tesisatında olabileceği benzer biçimde, kalorifer tesisatında yada sıcak su hattında da olabilmektedir.

Su tesisat kaçağının hangi tesisat hattında bulunduğunu saptamak için, akustik dinleme aleti kullanılır. Akustik dinleme aleti yardımıyla, dinleme yöntemi ile su kaçağının olduğu yer tespit edilir. Bazen su tesisatındaki kaçak oldukça küçük boyutlu olabilmektedir. Bu benzer biçimde durumlarda su kaçağı, akustik dinleme aleti ile duyulmayabilir. Böyle bir durumla karşılaşılırsa, ekiplerimiz tesisattaki suyun basıncını yükseltirler. İhtiyaca bakılırsa 10 bara kadar tazyik yükseltilebilir. Tesisattaki suyun basıncı arttığı için su kaçağının da sertliği artar ve akustik dinleme aleti ile duyulması sağlanır.

Su kaçağı pak su tesisatında yada sıcak su tesisatında değilse, kalorifer borularında olabilir. Bu durumda firmamız akustik dinleme aleti kullanmak yerine termal kamera kullanmaktadır. Çünkü akustik dinleme aletinin sıhhatli netice verebilmesi için, su kaçağının belli bir sertliği olmalıdır. Aksi durumda akustik dinleme aleti yansız kalabilmektedir.

Kalorifer borularındaki su kaçaklarının sertliği düşük olduğundan akustik dinleme aleti kullanılmaz. Termal kamera ile kalorifer borularından sıcak su geçmiş olduğu için kalorifer boruları kolaylıkla görülmektedir. Termal kamera bu özelliği sebebiyle kalorifer borularındaki su kaçaklarının tespitinde akustik dinleme aletine bakılırsa daha verimlidir.

Temiz su tesisatı ve kalorifer tesisatı haricinde masraf borularında da su kaçağı problemi olabilmektedir. Bu sıkıntı; pimaş borusunun kırık olmasından, boruların ek yerlerinde olan contaların sıyrılmasından olabilmektedir. Firmamız bu şekilde bir su tesisat problemi ile karşılaştığında kameralı görüntüleme aleti kullanmaktadır. Kameralı görüntüleme aleti ile pimaş borusunun içi ayrıntılı olarak incelenir ve su kaçağının sebebi tespit edilip onarımı yapılır.

Bu benzer biçimde işlemleri mahallenizdeki su tesisatçısı yapamamaktadır. Yapmak isteyen su tesisatçısı normal olarak vardır sadece eski yöntemlerle yapmaktadırlar. Su kaçağını saptamak için eski yöntemlerin kullanılması demek, evinizin inşaat alanı haline gelmesi demektir.

Robotla Tıkanıklık Açma

Su tesisat sorunları ancak su kaçaklarından ibaret değildir. Evinizde yada iş yerinizde su kaçağı olabileceği benzer biçimde tıkanıklık vakası da yaşanabilmektedir. Tıkanıklık vakası herhangi bir masraf borusunda olabilir. Lavabo gideri, banyo gideri, wc giderinde olabileceği benzer biçimde binanın ana masraf borusunda bile tıkanıklık problemi görülebilmektedir.

Firmamız, su tesisat problemlerinden biri olan tıkanıklık vakasını robot cihazlar ile gidermektedir.

Firmamızın 20 servis aracı bulunmaktadır. 20 servis aracının tamamında robot aygıt bulunmaktadır. Adresinize gelen su tesisatçısı ekiplerimiz, tıkanıklığın olduğu masraf hattını kameralı görüntüleme aleti ile incelerler. 20 servis aracında robot aygıt olduğu benzer biçimde kameralı görüntüleme aleti da bulunmaktadır.

Kameralı görüntüleme işlemi ile tıkanıklığa sebep olan cisim tespit edilir. Robot cihazın ucuna, tıkanıklığa sebep olan cisme bakılırsa aparat takılır. Robot cihazla tıkanıklık açılır.

Robot aygıt ile tıkanıklık açıldıktan sonrasında, kameralı görüntüleme aleti ile masraf tesisatı yine test edilir. Bu sayede, atık su tesisatının içinin iyice temizlenip temizlenmediği anlaşılır. Ayrıca kameralı görüntüleme aletinin görüntüleri, müşterilerin isteğine bağlı olarak video yada resim formatında müşteriye sunulur.

Su tesisatı problemlerini giderdiğini iddia eden birçok web sitesi bulunmaktadır. Ancak kameralı görüntüleme aleti kullanan ancak birkaç şirket bulunur. Çünkü kameralı görüntüleme aletinin maliyeti yüksektir ve her şirket bu aleti karşılayamamaktadır.

Kameralı görüntüleme aleti tesisat problemlerini çözüme kavuşturmada eğer olmazsa olmaz cihazlardan biridir. Su tesisatı sorunları arasında bilhassa kirli su borularındaki sorunların tamamında kameralı görüntüleme aleti kullanılmaktadır.

Tıkanıklık açma ve pimaş borularındaki su kaçaklarında kullanılan kameralı görüntüleme aleti, bununla beraber pimaş borusundaki usta hatalarından meydana gelen sorunların tespitinde de kullanılmaktadır. Özellikle eğimi azca olan pimaş borularında tıkanıklık vakası sık yaşanır. Bu probleminin çözümü için çağırdığınız su tesisatçısında kameralı görüntüleme aleti yoksa tıkanıklık sorununu kati olarak çözüme kavuşturamaz.

Kameralı görüntüleme aleti ile kirli su tesisatındaki yağlanma vakaları da tespit edilir. Yağlanmadan kaynaklana pimaş tıkanıklıkları, robot cihazlarla kati olarak çözülemez. Bu benzer biçimde durumlarda kesinlikle pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır.

Kameralı su tesisatçısı olan firmamız, aynı vakit pimaş yıkama makineleri ile pimaş yıkama işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Ekiplerimiz, pimaş yıkama işlemini bitirdikten sonrasında kameralı görüntüleme aleti ile yine yine test yapmaktadırlar. Böylece pimaş borusunun yağdan tamamen temizlenip temizlenmediğini tespit etmiş olurlar.

Kalorifer tesisatındaki su kaçaklarının tespiti için termal kamera kullandığımızı belirtmiştik. Aynı zamanda kalorifer borularındaki tıkanıklıkların açılmasında ve petek içerisindeki tortuların temizlenmesi mevzusunda da hizmet vermekteyiz.

Firmamız 14 senelik tecrübesi ile satın alan memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı almadan en müsait fiyatlarla hizmet vermektedir.

İSO9001 belgesine haiz tek tesisat şirketi olarak, her türlü su tesisat problemlerini gidermekteyiz. En yakın tesisatçı olarak bir telefon kadar sizlere yakınız.

Su, hayatın temel kaynağıdır. Fakat olması ihtiyaç duyulan alanların dışına çıkmış olduğu anda sorun demektir. Yaşam alanlarımıza ve emek harcama alanlarımıza borular vasıtasıyla ulaşan suya dair iki değişik tesisat vardır. Bunlardan ilki pak suyun musluklara geldiği pak su tesisatı, öteki de kullanılmış suyun tahliyesine yarayan atık su tesisatı. İstanbul su tesisatçısı olarak tüm su tesisatlarında ustalaşmış çözümler üretiyoruz. Modern makinelerimiz ve uzman kadromuzla alanımızda ayrım yaratıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara