İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul da Tıkanan mutfak lavabo Tuvalet gideri fazlaca sık yaşanılan ve can bunaltan bir durumdur. Peki, mutfak lavabo Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Kendi imkanlarımız ile evde sirke ve karbonat ile tıkanıklığı açma yöntemini uygulayabilirsiniz. Yada pompa ile, lavabo açıcı kimyasallar ile de tıkanık lavabo açılabilir. Ancak bu işlemler ancak geçici çözümdür ve yine eder. Ersoylar Tesisat Firmamız İstanbul da Bulunan servis aracı İle Adresinize Gelerek tıkalı olan banyo ve mutfak lavabo giderlerini, kırmadan robot cihazları ile kısa zaman açmaktadır.

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul da Tıkanan mutfak lavabo Tuvalet gideri fazlaca sık yaşanılan ve can bunaltan bir durumdur. Peki, mutfak lavabo Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Kendi imkanlarımız ile evde sirke ve karbonat ile tıkanıklığı açma yöntemini uygulayabilirsiniz. Yada pompa ile, lavabo açıcı kimyasallar ile de tıkanık lavabo açılabilir. Ancak bu işlemler ancak geçici çözümdür ve yine eder. Ersoylar Tesisat Firmamız İstanbul da Bulunan servis aracı İle Adresinize Gelerek tıkalı olan banyo ve mutfak lavabo giderlerini, kırmadan robot cihazları ile kısa zaman açmaktadır.

Tüketim alışkanlıklarının değişmesi ve yanlış tesisat uygulamaları yüzünden pimaş tıkanmaları son yıllarda hızla yaygınlaşmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açma işlemi robot ile evinizde yada binanızda herhangi bir yer kırılmadan yapılmaktadır.

Tuvalet Açıcı

Tuvalet Açıcı

Tuvalet bölümlerinde tuvalet kağıdı ve kaygan mendiller pimaş tıkanıklığına yol açmaktadır. Mutfak bölümlerinde yiyecek atıkları, kızartma yağları tıkanmaya niçin olur. Pimaş borular devamlı tıkanıyorsa ne olursa olsun kameralı tıkanıklık açma servisinden yardım alınız. Boruların içerisine kamera ile bakarak problemi net olarak tespit ediyoruz ve pimaş açma işlemi yapıyoruz.

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi

Bina masraf borusu tıkanmalarında asla kimse hatayı kabullenmez. Aslında yukarıda anlattığımız maddelerin atılması yüzünden masraf boruları tıkanmaktadır. Dolayısıyla bina sakinlerinin mevzu hakkındaki bilgili davranması gereklidir.

Ana masraf borusu tıkandığından en alt kattaki daireyi su bastığından tüm sıkıntıyı daire sahibi çekmektedir. Apartman sakinleri bilgili bir tüketici olmalı ve kendilerini ilgilendiren bu mevzuda minik evlatları var ise onları da malumat sahibi etmelidir.

Mutfak Lavabosu Tıkandı

Banyo, tuvalet ve mutfak benzer biçimde kaygan alan giderlerinde zaman içinde tıkanma olabilir. Mutfak lavabosunun tıkanmasının başlıca nedenleri yiyecek atıklarının lavaboya dökülmesidir. Tuvalet kağıdı, kaygan mendil benzer biçimde temizlik ürünleri tuvaleti tıkamaktadır.

Banyo giderini sıklıkla saç kılı ve tüylerden ötürü tıkanmaktadır. Tüm bunların haricinde masraf borularında olan çökme ve meyilsizlik sebebiyle de masraf tıkanıklığı meydana gelebilir. Eski binalarda masraf borularının içi zaman içinde pislik meblağ ve kireç bağlar. Bu durumda devamlı tıkanmaya yol açar.

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul

Pis su tesisatı yapılırken su ve pisliğin gitmesi için boruya verilen eğilim kısaca eğim payı doğru hesaplanmalıdır. Tıkanıklık açma servislerinde en sık karşılaştığımız konum masraf borularında ki eğilim sorunudur. Bazı binalarda mutfak masraf suyu mutfaktan oldukca uzak noktada olan tuvalet giderine bağlanabilmektedir.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Uzun olan mesafede eğim doğru verilemediği için devamlı tıkanıklık sorununa yol açmaktadır. Şayet mümkünse mutfak masraf suları için ayrı bir kirli su kolonu yapılmalıdır. Her ne kadar tıkanıklık açma işlemi robot makineler yardımıyla rahat hale gelse de devamlı tekrarlayacak bir sorunda cebinizden devamlı para çıkacaktır.

Mutfak ve tuvalet kirli suları bina ana masraf borularından rögara, rögardanda belediye ana masraf kanalına dökülmektedir. Rögar tıkanıklığı açma zor olmasıyla birlikte da kirli bir iştir. Firmamız tıkanıklık açma robotu ile kırmadan logar açma işlemi yapılmaktadır. Logar açma ve temizleme işlemi mutlak suretle makinelerle ve uzman kişilerce yapılmalıdır.

Mutfak Giderini Açan Tesisatçı

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi Fiyatları

Yaşam alanlarımızda tuvalet tıkanıklığı benzer biçimde sorunlarla karşılaştığımızda bu problemi göz ardı etmeden çözmeliyiz zira bu mesele şayet çözüme kavuşturulmaz ise ya taşmalar olacaktır ve banyo veya tuvaletler ciddi zarar görecektir veya pisliği dışarı verecektir.

Uzmanlar bu mevzuda artık sistemi son aşama geliştirmiştir. Artık ustalar hususi görüntüleme robotu yardımıyla bu problemi kısa bir müddette çözmektedir. Kanal Açma İstanbul Özel görüntüleme robotunun ucuna bir parça takan uzmanlar, bu robotu tuvalet deliğine yollar ve görüntüleme aleti olan bu parça yardımıyla tuvaletin tıkanmasına sebep olan irili ufaklı bütün yabancı cisimler görüntülenir ve alınan görüntülere nazaran uzmanlar bu parlak zeka robotu tuvalet deliğine yollayarak tıkanmaya niçin olan cisim veya cisimleri çeker alır ve böylece tıkanıklık problemi da ortadan kalkmış olur.

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi Hemen Ara

Nadir görülen ama hem evlerinize bununla birlikte çevreye ciddi boyutlarda hastalık veren büyük bir problemdir. Şehrin bütün giderlerinin bağlandığı kanalizasyon borularındaki tıkanıklıklar, evlerinizde, tuvalet, banyo gideri ve lavabolarda fena kokular yayar. Tıkanıklık onarılmazsa, lavabo ve giderlerinizden kirli su taşmaları yaşarsınız.

Firmamız; şimdiye dek kullanılan zahmetli, uzun soluklu ve eski usül kanalizasyon açma şekillerinin yerine yeni nesil cihazlarla kati ve etken yöntemlerle hizmet verir. Akıllı dedektörlerle tıkanıklığın kaynağını görüntüleyen uzman personelimiz, tıkanıklığı robot teknolojisi kullanarak açar. Kanalizasyon tıkanıklığı yok etme ve kanal görüntüleme işlemi.

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi Ersoylar Tesisat

Fırmamıza müraacat eden kişi yada kurumların arıza kaydı doğrultusunda verilen adrese en yakın takım yönlendirilir.adrese intikal eden ekiplerimiz sıkıntının giderilmesi için bir ön fizivbilite emek vermesi yaparak arızanın iç hattan mı yoksa dış logardan mı olup olmadığı hakkındaki düşünce edilip müdahaleye adım atar arıza iç hatta ise kullanılacak aparat ve ekipmanlar hazırlanır. Makina aracılığı ile arızalı olan bölgeye lüzumlu çaptaki yay ve aparatlar gönderilerek arızanın giderilmesi sağlanır.

Kanalizasyon Temizleme Kanal Rögar Pimaş

şayet arıza borudan meydana gelen kırık,çatlak,yada çökmeden ötürü oluşmuş ise hattın içerisi kamera gönderilip sinyalizasyon verilmesi sağlanır hat bulma dedektörü yardımıyla arızanın yeri ve derinliği tespit edilir.böylelikle doğru noktada emek harcama yapılması için satın alan ile irtibata geçilir.müşterinin talebi doğrultusunda tamire başlanır. İstanbul da çoğunlukla rastlamış olduğumuz mutfak hatlarındaki yağlanmanın giderilmesi için temizleme aparatlar kullanılarak hattın içinde oluşan setleşmiş yağların temizlenmesi sağlanır böylelikle sorun giderilmiş olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara