İstanbul’da Su Kaçağı Firmaları

su kaçağı arama ustası
0

İstanbul kalabalık bir nüfusa sahip olduğu için bina sayısı ve işyeri sayısı diğer birçok şehre göre daha yüksektir. Aynı zamanda yer alan binalarla işyerlerinin büyük bir bölümünün eski yapılar olduğu düşünüldüğü zaman bu yapılarda birbirinden farklı sorunlar oluşması da son derece doğaldır. Oluşan sorunlara baktığımız zaman genellikle ilk sıralarda su kaçağı problemleri yer almaktadır. İstanbul su kaçağı bulma hizmeti vermekte olan firmamız ise yaşanan su kaçağının nerede oluştuğunu noktasal olarak tespit ederek sizin de onay vermeniz durumunda bu su kaçağının tamirini gerçekleştirmektedir. Su kaçağının tespit aşamasında bu noktada geliştirilmiş en son teknoloji cihazlardan faydalanılmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılmaktadır?

Su kaçağı probleminden müzdarip olan kişiler bu sorunun yaşandığı yerin tespit edilmesinin nasıl gerçekleştirildiğini merak etmektedir. Su kaçağı bulma İstanbul evresinde su kaçağının tespit aşamasında firmamız en son teknoloji cihazları kullandığı için su kaçağının tespit aşamasında herhangi bir kırma işlemi uygulanmadan yer net olarak tespit edilmektedir. Firmamızda su kaçağının oluştuğu yer tespit edilirken kullanılan cihazlar bunun için yurtdışından özel olarak getirilmiş olan bir cihaz olduğu için su kaçağının oluştuğu yeri tespit ederken hiçbir hata payı olmadan tam olarak tespit etmektedir. Bu yüzden su kaçağının bulunması sırasında evinizde ekstradan kırma gibi işlemlerin yapılmasına gerek kalmadan tespit edilebilmektedir.

Su Kaçağı Neden Oluşur?

Su kaçağının neden oluştuğu ise merak edilen farklı konuların arasında yer almaktadır. Çünkü bu sorun her ne kadar eski binalarda çok fazla oluşuyor gibi gözükse de yeni yapılarda da karşımıza çıktığı görülmektedir. Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermekte olan firmamız bu noktada sizlere detaylı bir şekilde bilgi verebilmektedir. Su kaçağının oluşmasının temel sebebi şu şekildedir:

-Binanızın uzun süredir kullanılmasından dolayı su tesisatının eskimesi ve bu yüzden tesisatta çeşitli çatlaklıklar kırıklar meydana gelmesi

-Binalar yeni olsa bile bazı binalarda kalitesiz su tesisatı malzemeleri kullanıldığı için bu noktada su kaçağı problemleri meydana gelmesi mümkündür. Kalitesiz olan malzemelerde çatlama gibi sorunlar meydana gelir.

-Su kaçağının oluşmasının en temel sebebi; su basıncıdır. Ülkemizde su çok basınçlı bir şekilde gelmekte ve bu yüzden su borularına zarar verebilmektedir.

-Uzun süre su kesintisi olduğu ve sonra bir anda sular açıldığı zaman oluşan basınç yine boruların zarar görmesine sebep olabilmektedir.

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı sorunuyla ilk defa karşı karşıya kalan kişiler su kaçağı tamirinin nasıl yapılacağını da merak etmektedir. Firmamız sizlere cihazla su kaçağı bulma imkanı sunduğu gibi aynı zamanda su kaçağının onarımı evresinde de hizmet vermektedir. Firmamızdan destek aldığınız zaman ilk olarak su kaçağının meydana geldiği yerler cihaz yardımıyla noktasal olarak tespit edilir. Bu tespit işleminden sonra sizlere su kaçağının boyutu ve bu sorunun neden olduğu anlatılır. Bundan sonra ise sizin de onay vermeniz durumunda gereken onarım işlemleri yapılır. Çalışanlarımız sizin onay vermediğiniz hiçbir işlemi yapmaz.

Su kaçağı tespiti ve onarımı işlemleri firmamız tarafından her zaman en profesyonel şekilde sunulmaktadır. Bu yüzden sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlere garanti veriyoruz ve bir daha aynı sorunu yaşamayacağınızı belirtebiliriz. 1 yıl içerisinde su kaçağı tamiri yapılan yerden tekrar sorun yaşamanız gibi durumda ise sunduğumuz garanti kapsamında bu tamir işlemleri en kısa süre içerisinde tekrar yapılır ve sizlere problem yaşamadan hizmet alabilmeniz sağlanır. Su kaçağı noktasında ne kaliteli hizmeti sunmaya dikkat ediyoruz.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA