• Yazar:  melike

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

kadikoy u kacagi
0

Kadıköy, İstanbul  Anadolu yakasının en büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Ortalama 555 bin nüfusa sahip olan Kadıköy ilçesi her geçen gün gelişmesini ve büyümesini devam ettiren bir ilçe olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Kadıköy su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız Kadıköy sakinlerine her zaman en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Su kaçağı konusunda İstanbul’da hizmet veren firmalara baktığımız zaman firmaların büyük bir çoğunluğunun müşterilerini mağdur ettiğini görüyoruz. Fakat firmamız kesinlikle yapacağı su kaçağı tespiti ve onarımı işlemleri sırasında müşterilerini mağdur etmez. Her zaman en kaliteli ve en profesyonel hizmeti müşterilerine sunmaya çalışır. Su kaçağı işlemleriniz sırasında yapacağımız bütün işlemler ilk olarak size bildirilir ve onay vermeniz dahilinde yapılır. Sizin onaylamadığınız hiçbir işlem yapılmaz. Günümüzde bazı tesisat firmalarının insanlar onay vermeden işlemlere başladıklarını ve onları zor duruma soktuklarını görebiliyoruz. Fakat firmamız siz onay vermeden kesinlikle bir işleme başlamaz ve yapılacak olan bütün işlemlerde ilk olarak size detaylı bir bilgi verilir.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy’de yer alan bazı yapıların çok eski bazı yapıların ise kentsel dönüşümden dolayı çok yeni yapılar olduğunu görüyoruz. Birçok kişi yeni yapılarda su kaçağı problemlerinin yaşanmayacağını düşünmektedir. Fakat yeni yapılarda da kullanılan su tesisatı malzemelerinin kalitesiz olmasından dolayı su kaçağı gibi problemler oluşabilmektedir. Eski yapılarda zaten zaman içerisinde su tesisatları artık hasar görmeye başladığı için su tesisatlarında birçok problem karşımıza çıkıyor.

blank

Kadıköy su kaçağı bulma ve tespiti hizmeti veren firmamız Kadıköy’de verdiği hizmetlerde bu zamana kadar verdiği hizmetlerde yeni binalarda çalışmalar yaptığı gibi eski binalarda da birçok çalışma yapmıştır. Yani su kaçağının oluşması binanın yapım yılıyla alakalı değildir. Bütün işyerleri ve binalarda bu tarz sorunlar oluşabilir.

Son Teknoloji Cihazlar

Firmamızın en büyük özellikleri arasında her zaman son teknoloji cihazlar kullanılması ilk sıralarda yer almaktadır. Kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde yapacağınız işlemlerde hiçbir kırma veya dökme işlemi yaşanmaz. Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olan bölge çok kısa bir süre içerisinde bulunur ve bu şekilde problemleriniz siz de onaylarsanız tamir edilir. Su kaçağının yerini cihazlarımız noktasal olarak tespit etmektedir. Bu yüzden su kaçakları olmayan bölgelerde kırma işlemi yapılarak bölgeye zarar verilmez. Sadece su kaçağının olduğu noktalarda gerekli çalışmalar yapılır. Diğer firmalarda yaşadığınız bütün problemleri bu şekilde unutabilirsiniz.

Kadıköy su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız sadece Kadıköy ve çevresinde değil İstanbul’un bütün mahallerinde su kaçağı bulma, tespit etme ve onarma hizmetlerini vermektedir.

Kadıköy Su Kaçağı

Anadolu yakasında sizlere su tesisatınız ile ilgili tüm hizmeti sunmaktayız. Klozetleriniz mi tıkandı? Su borularınız su mu kaçırıyor? Tüm bu sorunların cevaplarını alabilmeniz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Evlerinizde su kaçağı şüphesi yaşıyorsanız zaman kaybetmeden bizleri arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönmeye çalışan ekiplerimiz suların daha fazla yayılmaması için hızlı bir şekilde müdahalelerini gerçekleştireceklerdir. Ve 15 dakika gibi kısa bir süre de ise borularınızın onarımları tamamlanmış olup kullanım için hazır halde olacaklardır. Kadıköy ve çevre ilçelere vermiş olduğumuz hizmet haftanın tüm günleri devam etmektedir. Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için pazar günleri açık bulunmaktayız.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA