• Yazar:  melike

Kağıthane Su Kaçağı Bulma

kagithanee
0

19 mahalleden oluşan Kağıthane ilçesi yaklaşık olarak 415 bin nüfusa sahiptir. İlçe her geçen gün büyüyen ilçeler arasında yer almayı başarmıştır ve birçok ilçeye nazaran daha köklü bir geçmişe sahiptir. Baktığımız zaman Kağıthane bölgesinde yeni ve eski binaların bir arada bulunduğunu görebiliyoruz. Bu binalardan bazılarında ise ciddi anlamda su kaçağı problemi yaşanmaktadır. Kağıthane su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız sizlerin yaşadığı bu su kaçağı sorunlarına çok kısa bir süre içerisinde çözüm bularak bir daha bu sorunları yaşamamanıza yardımcı olmaktadır. Kağıthane bölgesinde sunduğumuz hizmetlere Kağıthane’de yer alan mahallelerin hepsi dahildir. Bu şekilde nerede yaşıyor olursanız olun sizde kaliteli ve profesyonel tesisat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Son Teknoloji Kullanılarak Hizmet Veriliyor

Kağıthane su kaçağı bulma ve tespiti hizmet veren firmamız sunduğu hizmetleri her zaman son teknoloji üretilen cihazları kullanarak vermektedir. Bu şekilde kullandığımız cihazlar sayesinde evinizde bir kırma işlemi yapmadan su kaçaklarınızı bulabilir ve sizlere bu konuda yardımcı olabilirsiniz. Su kaçağı bulma konusunda diğer firmalara göre firmamızın daha kaliteli bir hizmet sunması sizlere bu konuda yaşadığınız sorunlarda büyük ölçüde çözüm sağlamaktadır. Bazı firmalar evinizde su kaçaklarını bulacağı sırada bizim gibi son teknoloji cihazlar kullanmadığı için evinizin birçok bölümünde kırma işlemleri yaparak sizi mağdur edebilirler. Fakat firmamız kameralı sistemi sayesinde en ufak bir su sızıntısını bile çok kısa bir sürede tespit edebilir.

Su kaçağı hizmeti veren firmalar arasında firmamızın bu kadar ön planda olmasını sağlayan özelliği ise her zaman müşteri odaklı olarak hizmet sunmasıdır. Sunduğumuz hizmetlerimizden fiyatlandırmaya kadar her zaman müşterilerimizin durumunu düşünüyoruz ve buna göre hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesinden dolayı bazı müşterilerimiz ilk başlarda fiyatlarımızın fazla olduğunu düşünmektedir. Hatta bu yüzden bizimle iletişime geçmeye çekinen müşterilerimiz bile yer almaktadır. Fakat fiyatlarımız birçok tesisat firmasına göre daha uygundur ve her zamana sizlere en kaliteli hizmet sunulmaya çalışılmaktadır.

Garantili Hizmet

Firmamız tarafından sunulan bütün hizmetler firmamızın garantisi altındadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde eğer bir yıl içerisinde aynı bölgeden tekrar sorun yaşarsanız bu sefer tamir işlemleri ücretsiz bir şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Fakat genellikle verdiğimiz hizmetlerin sonucunda müşterilerimiz artık aynı bölgeden su kaçağı problemleri yaşamıyor. Diğer firmalar sizlere bu şekilde bir hizmet verdiği zaman sizden yüklü miktarlar talep edebilir. Fakat firmamız her zaman sizin bütçenizi düşündüğü için sizden bu tarz taleplerde bulunmaz.

Banyolarınız da ve mutfaklarınızda bulunan borularınızın bir zaman sonra sizlere sıkıntı yaşatacağını görebileceksiniz. Bu durum düzenli kullanılmadığı takdirde daha çok başınızı ağrıtabilir. Bu yüzden borularınızın çürümemesi ve su sızdırmaması için 3 ayda bir kontrollerini yaptırmanız gerekebilir. Sizlere Kâğıthane su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızı 7/24 arayabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz. Acil durumlarınızda bizleri çekinmeden arayarak destek alabilirsiniz. Gezici servislerimiz sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için günün her saati dolaşmaktadır. Sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için yurt dışından ithal edilmiş olan elektronik aletleri kullanmaktayız. Evlerinizi kırmadan, dökmeden kısa bir süre içerisinde borularınızın onarımları gerçekleştirilmektedir.

7 Yorum(lar)

  • Hüseyin

   Kağıthane’deki evimde zaman zaman su tesisatı ile ilgili problemler yaşadığım oldu. Eski bir bina olduğundan borular da baya eskimiş. Bu güne kadar eve çağırdığım ustalar evi kırıp döktüler. Toz toprak bir ton sıkıntı. Bu yüzden bu işlerden iyice yıldım. Korkuyorum artık. Geçenlerde yine bir sorun oldu. Bu şirketi internette görmüştüm. Aklıma geldi hemen aradım. Çok ilgili davrandılar. Uygun bir zamanda evime geldiler. Son derece temiz ve titiz çalışan insanlar. Kısa süre içerisinde sorunu hallettiler. Gerçekten temiz bir iş oldu. Teşekkürler.

  • Orhan Tokgöz

   Bende evime bu şirketi çağırdım. Gerçekten çok profesyonel çalışıyorlar. Koridorun duvarında rutubetlenme vardı. Ben duvarın komple sökülmesinden korkuyordum. Ufak bir sızıntı çok probleme sebep olacaktı. Evime gelip su kaçağını tespit ettiler. Sadece kaçağın olduğu bölgeyi kazıp sızıntıyı tamir ettiler. Boş yere masrafa girmedim. Üstelik bir yıl garanti verdiler. Bir yıl içerisinde sorun olursa tekrar yaparız dediler. Gerçekten profesyonel çalışan insanlar. İşlerini titizlikle yapıyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Bu sorundan beni kurtardıkları için çok teşekkür ederim herkese

  • güngör

   Araştırdığım kadarıyla uzman kadronuzla kalıplaşmış ekibinizle güzel çözümler sunuyorsunuz benimde ofisimde sorunun üstesinden gelecek sizin gibi uzmanlaşmış kadroya ihtiyacım var fiyat konusunda çok fazla abartı olmaması lazım elbetteki ne kadar fiyat problemim bulunmuyo olsada para kolay kazanılmıyor ihtiyaçlarım doğrultusunda sizden sorunlarıma çözüm bulmanızı istiyorum

   • Özeniş Tesisat

    Öncelikle bizim hakkımızda ki güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.İlgili sorununuz hakkında tarafınıza en yakın sürede dönüş sağlayıp çözüm odaklarımız ile çalışacağımız konusunda bir kuşkunuz şüpheniz bulunmasın.İnanıyorum ki sizinle mutlu ayrılacağız.

  • tarkan

   kagıthanede ki ofisimde tuvalette sızıntılar mevcut tıkanıklık olduğundan dahi şüpheleniyorum kokuda var fiyatta uygun şekilde dönüş sağlarsanız anlaşmamız mümkün olacaktır kullanamıyorum tuvaleti beni bu sorundan kurtarın

  • Sebahi

   Uyduruk bir tane duvar tarama cihazı aldım ve evin duvarındaki kaçağı tespit etmeye çalıştım ancak nafile sonuç üretemedim. Hemen arkadaşları aradım bendeki cihazın tabiki çok daha kalitelisi ile geldiler ve kaçağı hemen tespit ettiler.

  • Hasan

   Kağıthane Sadabat in orda oturuyorum. Su kaçağı vardi yeni yaptırdım ama hallolmamis. Bi arkadaşım önerdi sizi. İlaç la mı ne hallediyormussunuz. Gelip benim işimi de hallederseniz sevinirim.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA