Kalorifer Borusunda İlaçla Onarım Yapma

Kalorifer Borusunda İlaçla Onarım Yapma

Kalorifer Borusunda İlaçla Onarım Yapma Kış başladığında kombi su kaçırıyor ,kalorifer kaçağı var diye üzülmeyin, bu probleminin sebebini ve çözümünü ayrıntılı bir halde anlatacağız. Kimyasal ilaçla kalorifer borusunda patlak zeminin tamirini yapabiliyoruz. Birincisi oldukça fazla su kaçak olan kombi tesisatları için makine ile tespit edip tamiratını yaptırmak. Bunun benzer biçimde bölgelere kimyasal deva basılması ilerde açılmalara sebep olur. İkinci metot kimyasal tatbik yöntemidir. Tesisatınız temizlendikten sonrasında kombinin içerisine deva basılarak su kaçağı yok edilir. Fakat her kombi su kaçağına deva yürütmek yanlıştır.

Bunu algılamak oldukça kolay olsa gerek şayet kombinin suyu 1 saatten kısa bir müddette boşalıyorsa buraya deva yürütmek yanlış olur. Bu biçim kaçak olan ısıtma tesisatlarına su kaçak tespiti yaptıktan sonrasında kırıp onarmak en sıhhatli çözüm olacaktır. Isınan kalorifer borularında oldukça küçük delikler oluştuğundan, yerini tespit edip kırmak yerine, direk kimyasalla çözüm hizmeti sağlıyoruz. Bu sebepten ötürü cihazla bu sızıntıyı bulmamız olası olmayabilir. Sisteminize kimyasal tatbik yöntemi ile ortalama iki saatlik bir emek harcama ile hiç bir yere zarar vermeden bu kaçağınızı tamamen kapatabilmekteyiz.

Kalorifer Borusunda İlaçla Onarım Yapma

Kalorifer Borusunda İlaçla Onarım Yapma

Kalorifer Borusunda İlaçla Onarım Yapma Firması

Kimyasal deva kullanılarak patlak boruda onarım işlemi daha ucuza yapılmaktadır. Kombilerde yaşanmış olan su kaçaklarını asla kırmadan kimyasal deva uygulaması yaparak kati sonuca ulaştırıyoruz. Kombiye günde bir kaç defa su takviyesi yapmak zorunda kalıyorsanız yahut haftada bir su eksilme şikayeti yaşıyorsanız, kimyasal deva bu kaçaklar için müsait olacaktır. Evinize bu biçim problemlerle karşılaştığınızda öncelikle kombi servisini çağırırsınız. Daha sonrasında bu sıkıntının kombiden değil de tesisattan kaynaklandığını öğrenirsiniz.

Kalorifer borusunda olup biten kaçaklar yanlış döşenen tesisattan meydana gelmektedir ve sizler de bilmediğiniz belli bir müddet sonrasında tesisatta zaman içinde su kaçakları meydana gelmektedir. Bunun farkına varmanız içinse kombinizde olup biten su düşüşünde anlayabilmektesiniz. Kendi işinde usta olan ekiplerimiz sayeinde kalorifer borusunda ilaçla tamir yapma işini zahmetsizce yapmaktadırlar. Bu işin size yararı; kaçağın yerini bulmak zorunda kalmıyorsunuz, birden fazla kaçakta olsa hepsini aynı anda kapatıyor.

İhtiyacınız olan cihazlı Firmamız bir firmadır. Kaçağın yerini saptamak yerine, ilaçla kapatma yöntemini sunabilir. Yapmanız ihtiyaç duyulan bu uygulamayı garantili ve kaliteli bir kimyasal deva kullanan firmayla çalışmak. Piyasada bir kaç çeşit kaçak kapatan deva vardır. Bunlardan bazıları yerli ürün, bazıları da yurt dışından getirilen deva markalarıdır.

Kalorifer Borusunda İlaçla Onarım Yapma İstanbul

Firmamız bu ilaçların her iki çeşidiyle de iki sene güvence vererek çalışmaktadır. Artık kulaktan duyma araştırmalara bir son verin. Size; deva kombiye zarar verir, kaçağı kapatmaz yahut tesisatı tıkar benzer biçimde negatif şeyler söyleyen kişiler bırakın uygulamayı yaptırmayı, acaba bu ilacın ambalajını görmüşler mi? Genelde yeniliğe karşı Firmamızlar o şekildeki şey olur mu? derler. “İlacı borunun içerisine atacan, gidip kaçağı kapatacak” benzer biçimde laflar sarf ederler. Bunu icra eden Alman şirketi acaba kaç gözlem yapmış biliyorlar mı? Ayrıca firmamız bu ilacı ilk sizin evinizde denemeyecek ki!

Sizden ilkin bir ihtimal 500 dairede, bir ihtimal de 1000 dairede deva kullanıldı. Bunların tamamı tutmasa yahut bizlere maddi zarar olarak dönse, bu karşılamamız katiyen olan bir maddi külfet olarak karşımıza çıkar. Netice itibari ile kombi ucuz yahut maliyeti düşük olan bir şey değil. Önemli olan doğru ürünü, kaçağa uygulama edebilmektir. Kimyasal ile kaçağın kapanması yoksa olası ve fazlaca emin bir işlemdir. Havalar soğuduğunda kombiler kış konumuna ayarlanır. Yüksek ısıda çalışan sistemin kombiye devamlı su takviyesi yapıyorsanız bu yazımızı kesinlikle okuyun. Firmamız ustalar kalorifer borularını döşerken icra ettikleri en büyük hata ortam sıcaklığına nazaran kaynak makinesini ayarlamadan ek yerlerini yapıştırıyorlar.

Bu halde yapılan tesisatların R’si su kaçırmaya uygun oluyor. İlaçla kalorifer kaçağı onarımı Kombi devreye alınınca sıcak su boru içinden geçerken sağlam yapılmayan tesisat kaynaklarını açmaktadır. Tesisatın içinde bulunan 1,5 bar seviyelerindeki su devamlı eksilmeye başlar. Kombinin su tazyik göstergesi her gün sıfıra kadar düşerse kalorifer kaçağı olduğu görünüyor. Herhangi bir yerden damlama yapmadığı için kaçağı bulmak fazlaca zordur. Her tarafı kırdırmak yerine size iki metot bahsetmek istiyoruz. İlaçla kalorifer kaçağı onarımı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara