Kalorifer Petek Temizleme

Kalorifer Petek Temizleme

Sizlerde özellikle kış ayları da ısınma ve petek konusunda problem yaşıyorsanız bunun tek bir sebebi var.Kalorifer Petek Temizleme konusunda en detaylı ve ilginizi çekecek bilgilerle dolu bir makale sizlerle. Bu da petekleriniz temiz olmadığından kaynaklıdır. Bunun sebebi toz ve ya kirli olduğu için kombiden ısı gelmediği için peteklere ısı gitmez ve bu sizler için hiç iyi bir durum değil evinizin normalinden daha soğuk ve hiç bir şekilde ısınma durumu söz konusu olmaz bu nedenle petek ve kombi temizliğine önem göstermenizde fayda vardır.

Kalorifer Petek Temizleme

Kalorifer Petek Temizleme

Özellike yaz ayların sonunda kışa girmeden önce yapılmasını tercih ederiz.Bu hem maddi anlamda sizler için daha iyi hemde peteklerin ve kombinin daha kolay temizlenmesi açısından daha sağlıklı bir durumdur.Kalorifer temizlenmediği taktirde kireçlenme ve bozulma durumda en baştan tesisatın değişmesi demektir.

Bu da sizler için hiç iyi bir durum değil maddi açından dolayı yüksek miktarda paralar yatırmanız anlamına gelir.Ayrıca petek temizlemek sandığınızdan daha kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemekte sadece dikkat etmeniz gereken nokta ise profesyonel bir ekip ile çalışmak olacaktır.Sizlerden daha fazla para isteyerek petekleri hiç bir şekilde temizleme yapmadan hem kombinizi hem de bütün peteklerinizi bozma ihtimalleri olabilir buna dikkat etmenizde fayda var.

Kalorifer Petek Temizleme İstanbul

Bizim en çok sorulan soruladan birisi ise peteklerin yarısı sıcak ve genellike üst tarafı soğuk oluyor.Bunun sebebi ne oluyor diye soruyorlar bunun tek bir sebebi var peteklerin pis olduğundan dolayıdır.Bu nedenle temizliğin önemini anlaya bilirsiniz.Ve petek temizliğini senede bir kez yaptırmakta fayda vardır.Daha öncede belirtmiş olduğum gibi yaz ayların sonunda yaptırmanızda fayda vardır.Temizlik aşaması ise ilk önce evinize ve ya iş yerinize gelen temizlik ekibi profesyonel olması lazım daha sonrasında basınçlı bir makina ile sadece su ile temizlik aşamasına başlarlar.

Kalorifer Petek Temizleme Servisi

Makinanın içine belli bir litre kadar su koyulduktan sonra kaç adet petek varsa ona göre ayarlanıp kombinin giriş kısmına takılır daha sonrasında basınçlı su verilerek bütün borulara gitmesini sağlar daha sonrasında kirli suyun eteğin altından çıkarak temizlenmesini sağlar daha sonrasında çalıştırdığınız zaman ilk aldığınız gibi aşırı sıcak ve evinizin ve ya iş yerinizin kısa sürede ısınmasını sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara