TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Kalorifer Petek Temizliği

İçeriği Puanla

Senelik bakım yaptırma âdetimizin bulunmaması nedeniyle genelde sorun çıkardığı zaman bu konudaki yetkili firma arayışına giren ev ve iş yeri sahip Kalorifer Petek Temizliği konusunda oldukça bilgisiz ve ne tür önlem alacağı hakkında bihaber olarak kalorifer tesisatlarını kullanmaktadırlar. Kışın ısınmamız adına evimizin atar damarları olan kalorifer tesisatlarımız, kombi ve petek gibi iki ana temelden oluşması sebebiyle ayrı ayrı bakım ve temizliklerinin yapılması hem daha az fatura ödememiz için hem de çok daha büyük sorunlar yaşamamız için bizlere oldukça fayda sağlayacak işlemleri de beraberinde getirmektedir. Sadece petek ve radyatörlerin temizlenmesi fayda sağlamamakla birlikte kombilerinizin de gerekli ayarlamalarla birlikte düzgün çalışması önemlidir.

Kalorifer Petek Temizliği

Petek temizliği hizmeti alırsanız bu konuda tecrübeli ve sizlere bilgi verebilecek firmalarla çalışmanız faydanıza olacaktır. Petek temizliği öncesi kombinin altındaki filtrelere mutlaka göz atılmalı ve temizlenmelidir. Banyolardaki kalorifer tesisatlarınıza ayrı özen gösterilerek temizlik işlemi gerçekleştirilmelidir. Kombilerinizden peteklerinize su basıldıktan sonra ilaçlı kimyasal su da enjekte edilerek kalıcı temizlik yapılmalıdır. Ve sonra olarak en önemli kısım ise bu konuda ileride sorun yaşadığınızda ve sorununuz tekrarladığında karşınızda muhatap bulabileceğiniz bir firma ile çalışmanız faydanıza olacaktır.

Kalorifer Petek Temizliği

Ersoylar Tesisat firması olarak su tesisatının yanında ısınma ihtiyacınıza yardımcı olan kalorifer temizliği ve bakımı konusunda yardımcı olmak adına iletişim bilgilerimizden bizlerle kontak kurabilirsiniz.

Bu tesisatlar özellikle kış aylarında çok yoğun kullanılmakla birlikte, kombi ve petekler arasında genel olarak sıva altı ve üstü olmak üzere kurulan tesisatlardır. Bu kadar karışık sistemlerin sık sık problem çıkarması ise pek yadırganacak sorun olmamalıdır. Kalorifer tesisatı kurulumunda gerekli noktalar atlandığı takdirde ve periyodik bakımlarına özel gösterilmediği durumlarda, yeteri kadar ısınamama, fazla fatura ödeme ve su kaçağı gibi sorunlarla karşılaşmanız kesinlikle mümkün olacaktır.

Kalorifer Tesisat Temizliği

Bu da siz değerli müşterilerimize daha çok maliyetli ve zahmet gerektiren onarım işlemleri altına girmenize sebebiyet vererek soğuk kış günlerinde oldukça sıkıntılı pozisyonlara düşmenizi sağlar. Kombi ve radyatörlerinizin petek temizliği bu sistemlerde en önemli kısımdır. Çünkü ısıveren bölge olan bu kısımlar, sizlerin ısınmasını sağlamakla birlikte performansının en yüksek olması kısım burasıdır. Bir tarafı sıcakken bir tarafı soğuk kanal petekler sizlere sorunun ilk işaretlerini vermektedir.

Kalorifer tesisatlarında kullanılan kimyasal maddeler bu işi bilmeyen ve usta olmayan kişiler tarafından kullanıldığından sizlere çok daha büyük zararları dokunabilir. Temizlik sonrası kullanılması gereken koruyucu maddeler, altta biriken tortu ve çamurun ortadan kalıcı olarak yok olmasını sağlar.

Ersoylar Tesisat olarak 1996 yılından günümüze her türlü su tesisat probleminin yanı sıra kalorifer tesisat konusunda petek temizliği, radyatör temizliği, kombi temizliği ve bakımı gibi bir çok hizmeti sunmakta olup, kullandığı kimyasal maddeler oldukça kaliteli ve son derece teknolojik cihazlarla müdahalelerini gerçekleştirmektedir.

Kalorifer Tesisat Temizliği

Ersoylar Tesisat olarak su kaçağı problemlerindeki başarılı çözümlerimiz artık Avcılar petek temizleme işleminde de sizlere son sürat ulaşabilmektedir. Avcılar’ın tüm mahalle ve sokaklarına hizmet veren gezici ekiplerimiz, bilgi birikimi ve sahip olduğunu son derece teknolojik cihazlar sayesinde sorunlara gerekli olan çözümü direkt olarak uygulamaktadır. Peteklerinizin son derece yüksek performans ve eskisi gibi çalışması için gerekli olan petek temizleme işlemi, firmamız bünyesinde olan 2015 yılı temizleme cihazları ve en etkili kimyasal temizlik malzemeleriyle birleşince ortaya oldukça kaliteli işlemler çıkmaktadır.

Sizlerde ısıtma sisteminizin sizi kışın soğuk havalarda yarı yolda bırakmasını istemiyor ve yüksek faturalar ödemek istemiyorsanız bu hizmetten yararlanmalısınız. Su akışının gerektiği gibi sağlanamadığı durumlarda, boş yere ödeyeceğiniz faturalar, periyodik olarak yaptırdığınız bakımlarda sizlere oldukça fayda sağlamakla beraber, kalorifer tesisatınızın ömrünü de oldukça uzun senelere çıkaracaktır.

Bu konuda periyodik bakım yapılmaması ve ihmalkârlıklar tesisatlarınızın birtakım kısımlarında arızaların ortaya çıkmasına ve ısı kaybı yaşamanıza neden olacaktır. Tüm bunlarla birlikte fazla yakıt harcamanız çok daha yüksek faturalar ödemenizi de beraberinde getirir. Çok fazla yakıt parası ödeyip de hala ısınamamanız istenebilecek en son şeydir. Tüm bunlara çözüm sağlamak adına atacağınız bazı adımlar elbette mümkündür. Yaptırabileceğiniz radyatör temizliği sayesinde, sisteminiz içerisinde oluşmuş olan, kir, pas ve çamurlaşmadan kurtularak daha performanslı olarak tüm kalorifer sisteminiz çalışmaya devam edecektir.

Kalorifer Radyotörler Temizliği ve Bakımı

Radyatörleriniz her seferinde ısınıp kapandıkça, suyunda kireçli olması sebebiyle, radyatörlerinizde yer yer tıkanıklık olacak ve tam randımanlı performans alamayacaksınız. Ödeyeceğiniz ufak bir bakım ücreti sene boyunca sizlerin faturalarında gerekli olan düşüş sayesinde pek de ağır gelmeyecektir ve bu sayede tüm sisteminiz çok daha yıllar sizlere kaliteli performans sunacaktır. Eğer yakıt tasarrufu hakkında düşünceleriniz var ise bu konuda ilk atmanız gereken adım bu bölgelerin temizliğine dikkat edilmesidir. Çünkü temiz radyatör çok daha düşük ücretlerde faturaların dönüşünü sağlamaktadır.

Siz değerli müşterilerimize tüm su tesisatı problemlerinde getirdiğimiz çözümler gibi radyatör temizliği konusunda da son derece hızlı ve akılcı çözümler getirerek, kimyasal ilaç yardımıyla petek temizleme cihazlarımız ile tesisatınızın ilk günkü haline gelmesini sağlamaktayız.

‘Ek işimiz değil, tek işimiz’ sloganıyla, uzun zamandır su kaçağı bulma, lavabo ve banyolarda yaşanabilecek bütün tıkanıkları giderme, ısınma amaçlı olarak kullandığımız kalorifer ya da petekleri temizleme vb. alanlarda uzman ekibiyle hizmet veren Ersoylar Tesisat, Bayrampaşa, Fatih, Pendik, Kadıköy vb. semtler de dahil olmak üzere İstanbul Asya ve Avrupa yakasında, güvenilir ve kaliteli bir su tesisatçısı olarak hizmet vermektedir. Her geçen gün daha da ilerleyen teknolojiyi takip ederek, en son cihazlarla su tesisatı ve diğer hizmetlerini yerine getirmeye özen gösteren firma, su tesisatının ev ve işyerlerinizdeki alt yapılarda en önemli unsurlardan biri olduğunun bilincinde olarak, görevini titizlikle ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirir.

Petek Temizliği Servisi Numarası

Petek Temizliği Servisi Numarası

Su kaçağının tespitinde, herhangi bir duvarı ya da evlerinizdeki fayansları hiçbir şekilde kırmadan ve size ekstra maliyet ve temizlik derdi çıkarmadan çalışan firma, su kaçağını teknolojik cihazları kullanarak tespit eder. Normalde kabartma ve duvarlarda su damlacıkları şeklinde kendini gösteren su kaçakları, bazen gizli kaçak şeklinde olabilir ve gözle görülemez. Bu gibi gözle görülemeyen durumlarda Ersoylar Tesisat, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Avrupa’da kullanılan modern teknolojik cihazları ile su kaçağını kısa süre içerisinde tespit ederek, onarma işlemlerini gerçekleştirir. Su tesisatı dışında, ciddi tesisat problemlerinden biri olarak karşımıza çıkan ve hayatımızın çoğu döneminde karşılaştığımız tuvalet tıkanıklığı, tıkalı boru açma ya da lavabo tıkanması vb. durumlarda da tıkanıklıkları bularak gideren Ersoylar Tesisat, ustalarının ve modern cihazlarının başarısı ile birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilmeyi başarmıştır.

Ersoylar  Tesisat’ın hizmetleri su tesisatı ile sınırlı kalmamakla birlikte, evleriniz, işyerleriniz ve yaşadığınız her yerde bulunan kalorifer, radyatör ve petek temizliği alanlarında hizmet vermekte ve en kısa süre içerisinde bu işlemleri gerçekleştirerek, hem ısınma giderlerinizin düşmesine yardımcı olmakta hem de kaloriferlerinizin daha iyi çalışarak daha çok ısıtmasını sağlamaktadır. Pimaş açma konusunda da hizmet alabileceğiniz Ersoylar Tesisat hakkında bilgi almak ve firma hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek için, https://www.sukacagiistanbul.gen.tr adresini tıklayarak, ihtiyacınız olan zamanlarda firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kalorifer Petek Temizliği İstanbul

Tesisat sorunları, alt yapı problemleri gibi çeşitli nedenlerden dolayı yaşanabilecek olan su baskınları ev ve eşyalar üzerinde ciddi zararlara yol açabilecekte nitelikte olmaktadır. Apansız evin ve odaların su baskınları gibi durumlar görülebilmekle beraber, görülmeyen alanlarda yaşanan su sızıntıları da olabilmekte ve temel, döşemeler gibi alanlarda ciddi sorunlara ve kayıplara yol açabilmektedir.

Birçok mekân sahibinin yaşadığı ve yaşamak ta olduğu bu problem ile başa çıkmak mümkün olmuyor gibi görülebilir ancak su kaçağı üzerinde hizmetleri bulunan ve son teknoloji tespit ve onarım hizmetini vermekle görevli su kaçağı firmaları, tespitleri ve tamiri mümkün hale getirebilmektedir. Firmalar bu hizmetlerini bu alanda deneyim sahibi ekipleri ve son teknoloji cihazları ile yerine getirmektedir.

Özel cihazları ile sorununu olduğu alana gelen firma ekibi, cihazlarını çalıştırarak öncelikli olarak su sızıntı ya da kaçağının yerini tespit edebilecek, akabinde nedenin ne olduğunu bularak onarım için harekete geçecektir. Bu hizmetin özelliği sayesinde döşemelere de zarar gelmeyecektir. Tek bir taşın ya da fayans karesinin nazikçe kaldırılması tamir için yeterli olacaktır. Nitekim özel donanımlı cihazlar bunu mümkün kılabilecektir.

İstanbul petek temizliği kalorifer tesisatının temizliği sizlerin yapabileceği bir işlem gibi görünse de bunu denemenizi kesinlikle tavsiye etmeyiz. Sizler mutlaka paslı bir boru veya kurum tutmuş bir metal görmüşünüzdür.

Petek Temizliği Kesinlikle Yaptırılmalı

Çok basit ve somut bir şekilde olaya bakacak olursak görmüş olduğunuz bu pasların ve kurumların elle temizlenmesinin imkansız olduğunu sizlerde takdir edersiniz.

Bu açıdan bakıldığında radyatörlerin de tek tek sökülüp makinesiz temizlenmesi de çok sağlıklı olmayacaktır.

Kalorifer tesisat temizliği kapsamında olan

  • Petek Temizliği
  • Radyatör Temizliği
  • Kalorifer Tesisat Temizliği
  • Alüminyum Petek Temizliği
  • kaliteli kimyasal ve tecrübeli kurumlar kanalı ile bu hizmetler alınmalıdır.

Petek Temizliği

Yerden Isıtmalı İstanbul Petek  Temizliği;

Yerden ısıtma sistemi boruların içinde hava ile temas etmesinden dolayı oksitlenme kireçlenme gösterir bu ilerleyerek korozyon , balçık ve çamur oluşumunu tetiklemiştir.

Bu korozyon , balçık ve çamur oluşumlarından dolayı yerden ısıtma tesisatı borularının iç hacmi gün geçtikçe küçülmekte ve daralmaktadır.

Bu küçülme ve daralma sonucu boruların içinden geçen su yeterli debide akış sağlayamadığı için sıcak su akış hızı yavaşlar bu arada da; su sıcaklığını da ciddi azalmalar olup ısı kaybına uğrar.

Yerden ısıtma temizliği çok daha özen gösterilerek kimyasal kullanılarak yapılması gereken tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılması gereklidir.

İstanbul petek temizliği; radyatörlerin temizlenme aşamasında sizlerin yapacağı uygulamada yaşam alanınız kirlenebilir, kendinize zarar verebilirsiniz.

İstanbul petek temizliği oysaki kimyasal ilaç ve makine ile yapılan profesyonel işlemde sizlere ve çevrenize zarar vermeden, petekleri sökmeden, kirliliğe sebebiyet vermeden kalorifer tesisatınızın temizliğini yapıyoruz.

Bizlerin sunmuş olduğu ekonomik fiyat, hızlı ve sorunsuz hizmetimizden sizlerde yararlanın. İstanbul petek temizliğini ,sizlerde hemen arayın servis yazdırın rahat edin.