Kalorifer Tesisat Temizleme

Kalorifer Tesisat Temizleme

Kalorifer Tesisat Temizleme bu belirtilerin tamamı petek temizliği yaptırmanız gerektiği anlamına geliyor. Yukarıdaki emareler mevcutsa, Ersoylar servis firması olarak biz, ne olursa olsun petek temizliği yaptırmanızı öneririz. Petek temizliği yaptırdıktan sonrasında hissedilir derecede sıcaklık farkını anlayacaksınız. Ayrıca, firmamız petek temizliği yapmış olduğu sırada hiç bir halde peteklerinizi sökmez (Alüminyum kısaca alurad petekler dışında). Tadilat vakası, kırıp dökme vakası laf mevzusu değildir. Petek temizliği için gelen uzman ekiplerimiz ancak banyonuzda çalışırlar.

Kalorifer Tesisat Temizleme

Kalorifer Tesisat Temizleme

Petek temizleme tutarları, petek sayısına gore farklılık gösterir. Aynı zamanda petek modeli ve ısıtma sistemine gore farklılıklar gösterir. Petek modeline gore meydana getirilen fiyatlandırmada en pahalı petek temizliği alüminyum petekler içindir. Nedeni ise, kalorifer peteği temizleme işlemi esnasında en çokca işçilik alüminyum peteklerde yapılır. Sırasıyla döküm petekler ve açık oturum petekler gelir. Petek temizliği tutarları için firmamızı arayıp ayrıntılı malumat alabilirsiniz.

Peteklerin temizlenmesi, sandığı şeklinde petekler sökülerek meydana getirilen yahut petek havası alınarak meydana getirilen bir muamele değildir. Ayrıca hiç bir tadilat yada dağınıklıkta laf mevzusu değildir. Ersoylar petek temizleme servisimizden gelen takımlar ancak banyonuzu kullanırlar. Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombinin ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası aleni bırakılır. Petek temizleme makinesi çalıştırılarak temizlik işlemine başlanır. Petek temizleme aleti su ve kimyasal desteği ile peteklere basınçlı suyu gönderip petek içerisindeki bulunan tüm tortuları parçalayarak temizler. Bu muamele sırasıyla tüm peteklere uygulanır. Petek temizliği ile alakalı daha ayrıntılı malumat almak için Ersoylar petek temizleme servisimizi arayabilirsiniz.

Kalorifer Tesisat Temizleme Fiyatları

Isınmayan doğalgaz peteği için ilk yapılması ihtiyaç duyulan vanalarını test etmeniz. Vanalar saat yönünün bilakis açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı test edilir. Basınç belli bir seviyenin dibine düşerse kombi arıza durumuna geçer. Kombinin göstergesine bakmayana kadar arıza niteliğinde olduğu ayrım edilmez. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu vaziyet siz değerli üyelerimizin müdahale edebileceği bir vaziyet değildir. Ersoylar petek temizleme firması ile iletişime geçmeniz niteliğinde en kısa müddette Ersoylar ​ de petek temizliği icra eden ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlamış olacak ve oluşan bu problemi ortadan kaldıracaktır.

Kalorifer peteklerinden ancak bir tanesinin altı ısınmıyorsa, peteklerde hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır. Havası alındıktan sonrasında da peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek arasında tortulaşma kararı su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir. Bazı durumlarda, petek linkleri yanlış bağlandığı için istenilen verim elde edilmeyebilir. Bağlantıların değiştirilmesi gerekir. Düşük ihtimallerden biri de kalorifer peteğinin vanasında bulunan conta tıkanıklığa sebep yahut termostattık vana bozulmuş olabilir. Kombiye yakın olan petek ısınıyor fakat uzaktaki peteklerin alt bölümü ısınmıyorsa, Reglaj ayarı yapılmalıdır. Bu ayarlama sorununuzu çözecektir. Kombi filtresinin tıkanması kararı da peteklerde sorun yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir. Isıtma tesisatında bulunan bir kaçakta peteklerin altının ısınmamasına niçin olabilir. Bu durumda termal kamera ile tesisat test edilmeli ve kaçak tespit edilmelidir.

Ersoylar Petek Kombi Temizleme Mülkünüzü daha bereketli bir halde ısıtmaya destek olur, böylece enerji maliyetlerini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizler. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye destek olur. Petekler oluşan soğuk noktaları yok eder. Kombi pompasının ses yapmasını önler. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü (kettling) azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır. Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör yada petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için ilkin kombi petek temizliğini yaptırmanızı öneririz.

Ersoylar Petek Temizleme Fiyatları

Ersoylar petek temizleme servisimiz petek temizliği, kombi bakımı mevzusunda petek temizleme ücretlerini her geçen yıl piyasa şartlarına gore ve daire yahut işyerinin ebatlarına yada petek sayısına gore belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, Teknolojik makine, araç -gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor. Ersoylar de petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olan Ersoylar Tesisat satın alan kıvanç odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan ilkin Ersoylar kombi petek temizleme servisimizle görüşebilir, kafanıza takılan bütün sorulara cevap alabilirsiniz.

Petek Temizliği Ersoylar Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Ersoylar petek temizleme tutarları ve Petek Temizleme uygulaması ile alakalı malumat edinmek için bizi arayabilir, parasız danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tesisatınızın içinde bulunan pas, kireç, yosun şeklinde birikintileri müessir bir biçimde temizleyerek, sizlere sıcaklık tasarrufu ve tesisat ömrünün uzamasını sağlar.

İçerdiği bileşenler ile tesisatınıza zarar vermez, kirecin zararı dokunan etkilerinden tesisatınızı korur.

Kokusu ile de size zarar vermez. Doğa dostu bir üründür. Kesinlikle ozon tabakasına ve çevreye zararı dokunan bileşenler içermez.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara