Kalorifer Tesisatı

kalorifer tesisat temizlik
0

Bu tesisatlar özellikle kış aylarında çok yoğun kullanılmakla birlikte, kombi ve petekler arasında genel olarak sıva altı ve üstü olmak üzere kurulan tesisatlardır. Bu kadar karışık sistemlerin sık sık problem çıkarması ise pek yadırganacak sorun olmamalıdır. Kalorifer tesisatı kurulumunda gerekli noktalar atlandığı takdirde ve periyodik bakımlarına özel gösterilmediği durumlarda, yeteri kadar ısınamama, fazla fatura ödeme ve su kaçağı gibi sorunlarla karşılaşmanız kesinlikle mümkün olacaktır.

Kalorifer Tesisatlarının Temizliği Düzenli Yaptırılmalı

Bu da siz değerli müşterilerimize daha çok maliyetli ve zahmet gerektiren onarım işlemleri altına girmenize sebebiyet vererek soğuk kış günlerinde oldukça sıkıntılı pozisyonlara düşmenizi sağlar. Kombi ve radyatörlerinizin petek temizliği bu sistemlerde en önemli kısımdır. Çünkü ısıveren bölge olan bu kısımlar, sizlerin ısınmasını sağlamakla birlikte performansının en yüksek olması kısım burasıdır. Bir tarafı sıcakken bir tarafı soğuk kanal petekler sizlere sorunun ilk işaretlerini vermektedir.

blank

Kalorifer tesisatlarında kullanılan kimyasal maddeler bu işi bilmeyen ve usta olmayan kişiler tarafından kullanıldığından sizlere çok daha büyük zararları dokunabilir. Temizlik sonrası kullanılması gereken koruyucu maddeler, altta biriken tortu ve çamurun ortadan kalıcı olarak yok olmasını sağlar.

Ersoylar Tesisat olarak 1996 yılından günümüze her türlü su tesisat probleminin yanı sıra kalorifer tesisat konusunda petek temizliği, radyatör temizliği, kombi temizliği ve bakımı gibi bir çok hizmeti sunmakta olup, kullandığı kimyasal maddeler oldukça kaliteli ve son derece teknolojik cihazlarla müdahalelerini gerçekleştirmektedir.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA