Kalorifer Tesisatında Kırmadan Su Kaçağı Bulma

kalorifer tesisati
0

Kırmadan su kaçağı bulma Kombi Kalorifer  Su tesisatlarında olabileceği gibi genelde havalar soğuyunca kullanmaya başladığımız kalorifer tesisatlarında da ara sıra su kaçağı sorunu meydana gelmektedir. Kalorifer borularının zamanla aşınıp delinmesi ve peteklerin suyollarının delinmesi sonucu oluşabilecek kalorifer tesisatı su kaçağı profesyonel çözümler sağlayan firmalar sayesinde kısa sürede ortaya çıkarılmaktadır. Artık tamamen sıva altı olarak döşenen bu ısınma sistemleri nedeniyle gözle görülür problemler çıkmasının imkânı da kalmamıştır. Böyle durumlara maruz kaldığınızda su kaçağı bulma işlemi kesinlikle tüm ciddiyetiyle hizmet sunan firmalar tarafından çözüme kavuşturulmalıdır.

blank

Su Faturanız Fazla Gelebilir

Bu hem su faturası olarak hem de kombinin çok daha fazla enerji harcaması nedeniyle ekstra yakıt ihtiyacını doğuracak ve kesinlikle çok daha fazla faturalarla yüzleşmeniz anlamına gelecektir. Vanalardan dolayı kalorifer tesisatı kaçağı olabileceği gibi eğer sistem yanlış ve kalitesiz malzemeden döşendiyse, petek ve borularda delinme, bağlantı yerlerinde gevşemeler gibi sorunların da ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Bu konuda kurumsal hizmet sunan firmamız, gelişmiş cihazları yardımıyla, akustik dinleme olsun mini robotları olsun kesinlikle ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunacaktır. Ne tür sebeple sorunlar oluşmuş olursa olsun bu konuda kesin kez gerekli referansları olan firmalardan yardım alınmalıdır.

1 Bilgi Talebi

    • blank
      Asiye

      Kombinin içerisinde su kaçağı var. Ayçiçek bidonunun kombinin altına koydum tam bir saatte doluyor. Öyle bir kaçakki bir gün müdahale etmesek suya mutfakta yüzer duruma gelecez heralde.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA