Kalorifer ve Petek Temizliğinde Kalıcı Çözüm

kalorifer su kaybı anlama
0

Eskiden kalorifer ve petekler olmadığı için insanlar soba kullanırlardı. Şuan da kullananlar halen var ama eskiye göre çok azalmış durumda. Artık insanlar kalorifer tesisatlarından yararlanıyorlar ve eskiye göre çok rahat-konforlu bir hayat sürmekteler. Sobalar; karasıyla, kömürüyle, isiyle evimizi pisletmekteydi ve hemen hemen her gün bunları temizlemekle zamanımızı harcardık. Ayrıca sobaların temizliği arada bir yapılmazsa hayatımızı da riske sokmaktaydı. Binlerce kişi soba temizliği yapmadığı için uykusunda hayatını kaybetmekteydiler.

Baca tıkanıklığı olduğu için duman rüzgârdan dolayı geri tepiyor ve sizi sinsice uykunuzda zehirliyor. Artık hayatımıza kalorifer tesisatları girdi ve işlerimiz çok kolaylaştı. Sıcak su ayrı akıyor, soğuk su ayrı akıyor. Petekler sayesinde ısınma ihtiyacımızı gideriyoruz ve sıcak suyla kişisel ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Soba temizliği gibi petek temizliği yaptırmakta çok önemli bir konudur. Petek temizliğini iki sene de bir yaptırmazsanız eğer kombinin derecesini ne kadar artırırsanız arttırın verim alamaz ve ısınamazsınız. Kalorifer tesisatlarınızın su eksiltmesi ısınmamanıza neden olur ve sinir stres yaparsınız.

blank

Kaloriferlerde Su Kaybı Nasıl Anlaşılır

Kalorifer peteklerinizin su kaybını nasıl anlarsınız? Kalorifer tesisatlarınıza elinizi koyduğunuzda alt tarafı soğuk, ortası ılık, üst tarafı sıcak gibiyse kombiniz su eksiltiyor demektir. Bu da sizin ısınamamanıza sebep olmaktadır. Bu durumdan şikâyetçisiniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız eğer bizimle irtibata geçin ve şikâyetlerinizden sizi kurtaralım. Kırmadan-dökmeden tespit yapan firmamız birkaç dakika içerisinde sorunun kaynağına iniyor ve noktasal olarak tespit sağlıyor. Avrupa’dan özel olarak getirttiğimiz kimyasal içerikli ilaçlar ve görüntülü kameralı cihazlar sayesinde tespitlerimizde evinizde veya iş yerinizde kırmadan-dökmeden işlemimizi tamamlıyoruz.

Biz kurumsallaşmış firma olarak yaptığımız işin bilincindeyiz ve işimizi son derece titizlikle yapıyoruz. Evinizde ekstradan masraf çıkarmamakla birlikte sizin için en doğru olan çözümleri evinizde uygulamaktayız. İşlerimiz bu cihazlar sayesinde çok kolaylaştı ve sizin gibi mağdur olan müşterilerimizin randevularına bu sayede geç kalmayıp zamanında yetişebilmekteyiz. Teknolojinin son harikası bu cihazlarla kırmadan-dökmeden tespit ve onarım yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin ve derdinize en kısa bir sürede son verelim. 7/24 bizimle irtibata geçebilmekte olup, istediğiniz gün ve saate de müşteri hizmetlerimizden randevu alabilmektesiniz.

Telefon numaralarımız:

Avrupa yakası: 02125700744-05325030798

Anadolu yakası:02166425699-05321613102

1 Bilgi Talebi

    • blank
      Yunus

      Oturma odasının parkeleri kullanılmaz duruma geldiler, duvardan su sızıyor ve evin içerisine kadar geliyor. Duvar özel taş ile kaplı, döşeme işçiliğinin masrafı çok yüksek zarar vermeden su kaçağını tespit edip sorunu çözebilir miyiz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA