Kalorifer ve Petek Temizliğini Yapan Profesyonel Ekip Ersoylar Tesisat’ ta

kalorifer su kacak
0

Soğuk havalarda insanlar yaşadıkları mekânların sıcak olmasını isterler ve huzurlu bir ortam yaratmak için bu ısıtmalı sistemlere bir sürü para harcarlar. İnsanların soğuktan etkilenmemesi, hasta olmaması ve iş yerlerinde işlerine odaklanması için sıcak ortamlara ihtiyaçları vardır. Isınmamıza yarar sağlayan radyatör dediğimiz sistemler vardır. Radyatörlerin daima temiz olması gerekmektedir. Eğer temiz değilse radyatörlerden verim alamaz ve ısınamazsınız.

Kış günlerinde fazladan doğalgaza para vermek istemiyorsanız ve ekstradan tasarruf etmek istiyorsanız radyatör temizliğini arada bir yaptırmanız gerekmektedir. Evlerinizde değişik düzensiz bir ısıtması varsa, bazı bölümlerin ısınmaması, bazı peteklerin diğer peteklerden az ısınması veya hiç ısıtmaması gibi problemler yaşayabilirsiniz. Petek temizliği nasıl yapılır? Petek temizliğini insanlar gözlerinde çok büyütürler ve evlerine zarar gelecek diye korkarlar.

blank

Artık İşlemler Eskisi Gibi Yapılmıyor

Eskiden yapılan kırma-dökme olaylarına istinaden insanların korkması doğaldır. Yeni nesil akıllı cihazlar sayesinde ama artık korkmanıza gerek yok. Bu yeni nesil cihazlarla artık işler çok kolaylaştı ve evlerinizde hiçbir şeye zarar vermeden, kırmadan, yıkmadan, parçalamadan tesisat işlerinizi halledebiliyoruz. Bu problemleri hasarsız bir şekilde atlatmak istiyorsanız, bu işi titizlikle ve özenle yapan firmaları seçmeniz gerekmektedir. 7/24 size hizmet sağlayan müşteri temsilcilerimizden detaylı bir bilgi aldıktan sonra, eğer ki kafanıza yatarsa bizi istediğiniz gün ve saate evinize çağırıp tespit ve onarım dâhil bu sıkıntılarınıza biz son verebiliriz. Artık kış günleriniz bu sayede çok güzel geçecek ve sorunsuz günleri geride bırakacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Evinizde mutlu huzurlu günler yaşamanız dileğiyle…

Telefon numaralarımız:

Avrupa yakası: 02125700744-05325030798

Anadolu yakası:02166425699-05321613102

1 Bilgi Talebi

    • blank
      Serhat

      Banyoda çok kötü bir koku var, görünür bir yerde su sızıntısı yok yine alt katada herhangi bir zarar gelmemiş. Bu kötü kokunun nedeni ne olabilir.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA