Kamera ile Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri

Kamera ile Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri

Giderlerin tıkanıklığı sizi oldukça büyük sıkıntılara sokabilir, gider tıkanıklığı gerçekten büyük derttir ve bunu aynı gün çözmeniz gerekir o yüzden sizlere İstanbul içi her ilçeye hizmet vererek ve bu hizmeti aynı gün vererek kaliteli bir şekilde Kamera ile Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri yapıyor ve bunu uygun fiyat garantisiyle yapıyoruz. Ayrıca, kameralı işlem yaptığımız için hiçbir yeri kırmadan dökmeden kolayca halledebiliyoruz ve usta ekibimiz sayesinde hiçbir problem kalmıyor. İşinzii kesinlikle gider tıkanıklığı işlemlerinde ustaya bırakın, çünkü amatör kişilerin yaptığı çalışmalar çoğu zaman sizi daha çok sıkıntıya sokuyor. Kameralı tıkanıklık açma hizmetimiz ile banyo, lavabo, wc logar ve pimaşlarınızda ki tıkanıklıkların kamera ile görüntülenip daha garantili tek yol izlenmesini sağlamaktayız. tıkanıklıkların yaşandığı kanallara kamera ile bakılması ile tıkanıklığın çözülmesi ile izlenecek yolun belirlenmesi daha rahat olacaktır. böylece kırmadan ve dökmeden çözülebilecek problemlerin tıkanıklık açma aletleri ile daha kısa müddette halledilmesini sağlamaktayız.

Kamera ile Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İstanbul

Hat açma robotu ile İstanbul tıkanıklık açma işlemlerinde daha hızlı hizmet paylaşıyoruz. kamera ile belirlenen tıkanıklıklara en uygun aparat seçilip hat açma robotuna takıldıktan sonrasında işleme başlanmış olur. Tıkanıklığı icra eden maddeye bakılırsa seçilen aparatlar ile tıkanıklık engeller çekmeden açılmış olur. Açılma cevabında kameralı cihazla tekrar test edilen hatların işlemin başarı göstermiş tek biçimde gerçekleştiğinin teyit edilmesi ile çalışmanın kırmadan ve dökmeden bitirilmesi sağlanmaktadır. İstanbul kameralı kanal açma firmaları, kanalın tıkanıklığının açılmasından hemen sonra boru içi görüntüleme sistemleri ile kanalın içini yeniden görüntüleyerek probleminin çözülüp çözülmediğinden güvenilir olunur. Kanal görüntüleme kamerası ile daire içi pimaş boru görüntüleme kamerası ayrıdır. Pimaş borularının içini görüntüleyen kameralar kanallarda ehil imaj sağlayamazlar. Kanal içini görüntülemeye yarayan kameralı sistemlerde daire içi pimaş borularda kullanılmaya müsait değildir.

Kameralı Tıkanıklık Açma

Kameralı su kaçağı tespitinde olduğu benzer biçimde kameralı tıkanıklık açma işleminde de kameralı aygıt kullanılması gerekir. Robotla tıkanıklık açma işlemini öncesinde ve hemen sonra kameralı aygıt kullanılması, tıkanıklığa müdahale etmede müessir bir yöntemdir. Türkiye’de ancak birkaç firmada kameralı görüntüleme aleti bulunmaktadır. Kameralı tesisatçı olarak bilenen ekiplerimizin tamamında kameralı görüntüleme aleti bulunmaktadır. Kameralı ustalarımız, tıkanıklık açma işlemine başlamadan ilkin kamera ile pimaş borusunun için görüntülerler. Bu sayede tıkanıklığa sebep olan yabancı cisim tespit edilmiş olur. Tıkanıklığa sebep olan yabancı cismi saptamak robotla müdahale etmede mühim bir aşamadır. Çünkü cismin türüne bakılırsa, robot cihazın ucuna cisme nasıl müdahale edilecekse ona bakılırsa aparat takılır. Bazı cisimler parçalanması gerekirken birtakım cisimler borunun içerisinden çekip çıkarılması gerekir.

Kameralı tıkanıklık açma işleminden sonrasında kamera ile masraf borusunun içi bir kere daha test edilir. Kontrol işleminde; masraf borusundaki kifayetsiz eğim, pimaş borusunun ek yerlerindeki contanın durumu, pimaş borusunda çatlak olması, pimaş borusunda yağlanma olması ve pimaş borusunda kırık olması benzer biçimde problemler tespit edilir.

Bilgisayarlı Kanal Açan Firma

Tuvalet tıkanıklığı, banyo küvet tıkanıklığı, mutfak lavabosunun tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı şeklinde masraf tıkanıklıkları artık sıkıntı olmaktan çıkmıştır. Kameralı kanal açma hizmeti veren şirketler, artık bu işi fazlaca süratli ve pak bir halde rahatça halletmektedirler. Kameralı sistem ile masraf tıkanıklıklarını açan şirketler ilk önce giderin içerisine boru içi kameralı görüntüleme cihazını göndererek, tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit ederler. Tıkanıklığın nedeni ve yeri belli olduktan sonrasında, robot ismi verilen kanal açma makinesi bu tıkanıklığın açılması için kanala gönderilir. Robot ismi verilen aygıt ile tıkanıklık rahatça açılır. Tıkanıklığın açılmasından sonrasında kanala yeniden kamera gönderilerek probleminin tamamen ortadan kalkıp kalmadığı görüntülenir. Tesisat sorunlarının tamamını firmamızın kameralı su tesisatçısı olan ekipleri çözmektedir. Kameralı su tesisatçısı olan ekiplerimiz eğitimli ve işlerinde uzman olan kişilerdir. Kameralı kanal açma ve öteki işlemlerde evinizin, iş yerinizin hiç bir yerine zarar vermeden sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Firmamızın 20 servis aracı bulunmaktadır. Ekiplerimizin tamamında kameralı görüntüleme aleti bulunur. Tıkanıklıklar her vakit garantili ve güvenilir şirketler tarafınca onarılmalıdır.Aksi takdirde tıkanıklığın yaşandığı bölgenin iyi açılmaması devamlı bu problemlerle uğraşmanızı ve daha büyük sorunlara yol açılmasını sağlar. Sizlerde profesyonel tesisatçılarımız ile tıkanıklık açma hizmetlerinde garantili ve güvenilir yolu izleyin. Pimaş borularında su kaçağını tespit edilirken kameralı görüntüleme aleti kullanıldığı için kameralı su kaçağı tespiti denilmektedir. Kameralı görüntüleme aleti tutarları yüksek olduğu için, kameralı görüntüleme aleti kullanan şirket sayısı sınırlıdır. Bilgisayarlı görüntüleme aleti eğer olmazsa olmazlardandır. Olmaması durumunda, masraf borularındaki su kaçaklarını saptamak olası değildir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara