Kameralı Robotla Tuvalet Açan Servis

Kameralı Robotla Tuvalet Açan Servis

Tıkanmış tuvaletleri açılması esnasında en önemli faktör kesinlikle ekipmanı yani cihazı sağlam ustaları bulabilmektir. Kameralı Robotla Tuvalet Açan Servis ustaları firmamızda geniş tecrübesiyle hizmet vermektedir. Fakat çoğu usta masraftan kaçınarak cihaz temin etmemektedir. Kameralı cihazların varlığı borulardaki tıkanıklığı gereksiz kırma dökme yapmadan tek seferde bularak onarıma başlatabilmesidir. Cihaz kullanmadan yapılan tamirat işlemlerinde  sorun daha sonradan tekrar edebilme niteliği taşımaktadır. Tuvaletlerde oluşan tıkanıklık problemleri geciktirilmeden onarılması gereken sorunların başında gelmektedir. Tuvalet tıkanığı oluşmasının nedeni genel olarak kanalizasyon borularında oluşan kırık, çatlak vb gibi sorunlardır. Çocuklu evlerde genel manada tuvalet tıkanıklığının nedeni katı maddeler olabilmektedir. Gerek oyuncak gerekse toka gibi eşyaların çocuklar tarafından tuvalete atılmasıyla tıkanıklıklar yaşanabilmektedir ve ciddi manada moral bozucu olabilmektedir. Firmamız bünyesinden çalışan Kameralı Robotla Tuvalet Açan Servis ustaları kısa bir vakit içerisinde tıkanıklığın kaynağını kolayca bulabilmektedir.

Kameralı Robotla Tuvalet Açan Servis İstanbul

Tıkalı tuvaletlerin her zaman sert cisimler nedeniyle oluştuğunu söylemek yanlıştır. Tuvalete atılmış sert cisim aksi halde dahi tuvaletler tıkanabilir. Kameralı donanımlar ile tıkanıklık kontrolü her zaman en sağlam iyi tespit techizatı olsa da gelişmiş tıkanıklıklarda ehil olmayabiliyor. Robotla pimaş tıkanıklığı açan döşem servisi olarak, tıkanmış tuvaletlerde her zaman ilkin kameralı donanımlar ile tespit işlemi yapıyor sonrasında da robotlar ile tıkanıklığı açıyoruz. Robotla tuvalet tıkanıklığı açma emek harcaması son zamanlarda kullanılan tek yöntemdir. Bu yöntemin kullanılma amacı; tuvalet tıkanıklığını kesin olarak açmaktır. Başkaca tuvalet tıkanıklığı açma emek harcaması esnasında evde tadilat meydanı ortama getirmemeye yönelik ortama getirilen tek çalışmadır. Robotla tuvalet tıkanıklığı açma çalışmasının tek diğeri gayesi, tuvalet tıkanıklığı açma çalışmasında maliyeti azaltmaktır. tuvalet tıkanıklığı her an ortama gelebilecek tek döşem sorunudur. Tuvaletler lavabolar şeklinde değildir. Bugün her evde minimum iki adet lavabo mevcuttur. Lavabolardan biri tıkanırsa, diğeri lavabo kullanılarak gereksinimler giderilebilir. Lakin tuvalet tıkanıklığı ortama geldiği zaman, alternatifi olmadığı maksadıyla, tuvalet tıkanıklığı açma işleminin en hızlı halde yapılması gerekir. tuvalet tıkanıklığını açmak maksadıyla lavabo açıcı kullanmanızı teklif etmiyoruz. Sebebi lavabo açıcıların arasında asit bulunur. Tuvalet tıkanıklığı, yabancı cisimlerin masraf borusuna girmesinden kaynaklanabileceği şeklinde diğer sebeplerden de kaynaklanmaktadır.

Bu sorunlardan kabul edilen pimaş borusunun eğim sorunudur. Asit, tıkanıklığa neden olan yabancı cismi eriterek açabileceği şeklinde tuvalet borusuna da ciddi zararlar verir. Nitelikli tek pompa kullanarak da tuvalet tıkanıklığını açabilirsiniz. Pompayı, tuvaletin yada klozetin deliğini büsbütün kapatacak halde sokup pompalayın. Tıkanıklığa neden olan cisim yakın mesafedeyse, pompanın uyguladığı tazyik desteğiyle borudan çekip çıkabilirsiniz. Robotla masraf açma işleminde, masraf açma robotu asla tek zaman bir başına ehil olmaz. tuvalet açma robotu ile birlikte kameralı görüntüleme aleti da kullanılmalıdır. Sebebi tuvalet tıkanıklığına neden olan probleminin tespit edilebilmesi ve ona nazaran muamele yapılabilmesi kameralı görüntüleme aleti ile mümkündür. Bilirkişi ekiplerimiz tıkanıklık oluşmuş bölgeyi özel kameralı cihazlarımız sayesinde kırmadan açmaktadır. Kameralı tuvalet tıkanıklığı açma cihazları, ergonomik ve pak sonuç vermekle birlikte, sizleri gerçek şekilde yönlendirir. Kamera sayesinde tıkalı bölge tespit edilerek, borunun içerisindeki atık madde parçalanır ve bu işlemler asla tek kırılma yapılmadan gerçekleştirilir. Yetenekle yağmur yağdığında tuvalet tıkanıklığı yaşanması meşhurdur. Gider borularının içerisindeki suyun anne masraf borusuna gidebilmesi maksadıyla, pimaş borusuna o yönde tek eğim verilmesi gerekir. Bu eğim desteğiyle, masraf boruları içerisindeki pis su anne masraf kanalına taşınır. Lakin masraf borusuna ehil eğim verilmezse yada aksi eğim verilirse, tuvalet tıkanıklığına neden olur ve bu tuvalet tıkanıklığı sık sık ortama yetişir. tuvalet masraf borularında yaşanmış olan tıkanmalar, dünyanın her yerinde karşılaşabileceğiniz en fena durumlardan biridir.

Kameralı Robotla Tuvalet Açan Servis Firması

Bilindiği suretiyle sürekli tıkanma yapan tuvalet borularında, belli tek süreden sonrasında tıkanıklığı açtırma tarihi giderek daha da sıklaşmaktadır. Sorunun kaynağına inilmeden ortama getirilen açma performansları, karşınıza sürekli tek maliyet olarak çıkacaktır. Aslında tuvalet tıkanıklığını açan firmaların asli rolü tıkanıklığı açmak değil, tıkanıklığın niçin yaşandığını bulabilmektir. Anne masraf hattında olup biten tıkanıklıklar da tuvalet tıkanıklığı sanılabilmektedir. Lakin anne masraf tıkanıklığı bütün binanın tesisatını etkileyen tek sorundur. Yukarıda da belirttiğimiz şeklinde tuvaletten taşmalara neden olmaktadır. Firmamız robotla hat açma işlemlerinde kameralı cihazda kullanmaktadır. Robotla tuvalet açma işleminden ilkin kamera ile pimaş borusunun içi incelenir. Inceleme esnasında, tuvalet tıkanıklığına neden olan sıkıntı tespit edilir. Robotla masraf açma işlemi tamamlandıktan sonrasında kameralı görüntüleme aleti tekrar kullanılır. Ikinci kez kullanılmasının çünkü, masraf tıkanıklığının büsbütün açılıp açılmadığını test etmek ve pimaş borusunda diğer sıkıntı olup olmadığını tespit etmektir. Kameralı cihazın birinci kullanması esnasında, tıkanıklıktan dolayı boru arasında pis su birikir ve pimaş borusundaki diğeri sorunlar net olarak görülemez.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara