Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı Tesisat Tamiri
İçeriği Puanla

Günümüz tesisatçılarında hala kamerasız işlemlerle ilkel yöntemler kullananlar bulunuyor, bu sebeple Kameralı Tesisat Tamiri yapan firmamız sayesinde robotlu işlemlerle birlikte sorununuzu kırmadan dökmeden halledeceğiz ve robotlarla işlem yaptığımız için en hızlı şekilde sorununuza çözüm bulacağız. Siz de eğer tesisatçı arıyorsanız uzman ekipleri tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır, büyük ölçüde avantaj sağlar. Bunun sebebi ise, usta olmayan ve parasının hakkını vermeyen tesisatçıların çoğu ilkel yöntem kullanarak masrafsız şekilde halledip daha çok para kazanmaya çalışırlar fakat usta ekibimiz kameralı ve robotlu işlemler yaparak hem kırmadan dökmeden işlem yapar hem de sorununuzu halleder.

Kameralı Tesisat Tamiri

Kameralı Tesisat Tamiri Hizmeti

Kameralı kanal açma işleminde lağım kuyusunun dolmuş olduğu tespit edilirse lağım kuyusunun kapağı açılarak kuyu temizlenir. Özellikle eski olan binalarda lağım kuyusunun yeri, apartman sakinleri tarafınca bilinmez. Bu durumda detektör ile lağım kuyusunun yerini tespit edebilmekteyiz. Tesisat sorunlarının tamamını firmamızın kameralı su tesisatçısı olan ekipleri çözmektedir. Kameralı su tesisatçısı olan ekiplerimiz eğitimli ve işlerinde uzman olan kişilerdir. Kameralı kanal açma ve öteki işlemlerde evinizin, iş yerinizin hiç bir yerine zarar vermeden sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Firmamızın 20 servis aracı bulunmaktadır. Ekiplerimizin tamamında kameralı görüntüleme aleti bulunur. Kameralı su tesisatçısı olan firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet verirken fiyat farkı almamaktadır. 20 servis aracı yardımıyla en geç 2 saat arasında adresinize gelmiş olarak çalışmalara başlamaktayız. Firmamız tesisat sistemlerinde meydan gelen birçok sorunu kameralı cihazlar ile çözmektedir. Tesisat sistemlerinizde oluşan aksiliklerden kati olarak kurtulmak için kameralı görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Kameralı tesisatçı şirketi olarak alan kişi memnuniyetini ön planda tutan Kali Tesisat, tesisat sistemlerindeki sorunlara çözüm sunmaktadır. Kameralı cihazları kullanan ustalarımız adresinize geldiği zaman, tesisat sistemlerinizin tamamını kameralı görüntüleme cihazları ile incelemektedir. Kameralı su tesisatçısı olan ustalarımız kırıp dökme olmadan tespit emek harcamaları yapmaktadır. Evinizde yahut iş yerinizde bulunan gider tesisatlarında olup biten tıkanıklık problemlerini iç güdüsel olarak derhal gidermeye çalışırsınız. Çünkü tesisat sistemlerinde olup biten öteki sorunlara gore tıkanıklık sorunları daha fena etkisinde bırakır bırakabilir.

Kameralı Tesisat Tamiri İstanbul

Gider borularının olabileceği her yerde olup biten tıkanıklık sorunları lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı ve hela tıkanıklığı olabilir. Bütün bu tür tıkanıklıklar kullanıcıdan kaynaklı olduğu şeklinde bununla beraber da tesisatı icra eden ustadan da kaynaklı olabilir. Kullanıcı hatalarının en başlangıcında tuvaletlere veya lavabolara attığımız atıklar tıkanıklığın oluşması için fazlası ile ehil bir nedendir. Usta hatalarında ise, tıkanıklık vakalar daha farklıdır. Bu tür tıkanıklık sorunları kendini yavaş bir biçimde belli eder. üstelik tıkanıklık açılsa dahi yine meydana gelmesi de laf konusudur. Bunun sebebi ise, masraf borularını döşeyen ustanın masraf borusuna ehil eğilim vermemesinden kaynaklıdır. Bu nedenle boru içindeki tüm sorunların tespit edilmesi için kameralı tıkanıklık açma işlemi gerçekleşmelidir. Bu mevzuda ustalaşmış olan firmamız sizlere kesim çözümler sunmaktadır. Kanal tıkanıklıkları, lavabo veya hela tıkanıklıklarına sebep olan cisimlerden olacağı şeklinde toprak veya yapraklardan da kaynaklanabilir. Firmamız kanal tıkanıklıklarını açma işlemlerinde kameralı görüntüleme aleti kullanarak kameralı kanal açma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Burada öncelikli hedefimiz tıkanıklığa niçin olan durumu tespit etmektir. Kameralı kanal açma çalışmalarında firmamız herhangi bir çöken boru bulunduğunu tespit ettiğinde anında tamir ekiplerimizi adresinize yönlendirmektedir. Üstelik meydana getirilen tüm onarımlar bir sene vakit ile güvence dibine alınmaktadır. Çoğunlukla su kaçağı denildiğinde aklımıza öncelikle pak su kaçağı gelmektedir. Fakat masraf borularında olup biten su kaçakları da oldukça sık rastlanılan bir durumdur. Genellikle masraf borularında olup biten su kaçakları, değişik renklerde görüldüğü şeklinde fena kokulara da niçin olmaktadır. Bu tür su kaçakları ise, pimaş borularının çatlaması, ek yerlerinde olan contanın işlevini yapamaması ve kırılmasından kaynaklı gelişmektedir. Hemen her insanın başına gelmiş bir vaka olan lağım kokusu hem ömür kalitemizi etkisinde bırakır aynı zamanda sevdiğimiz kişilere karşı utangaç olmamıza niçin olabilir. Çözüm ise ancak kokunun nereden geldiğini tespit ederek gerçekleşir. Pis koku fayans aralarından geleceği şeklinde lavabonun sifonundan da gelebilir. Kameralı sistem su kaçağı bakan yer İstanbul işlemleri ile batarya su borularını kırmadan su kaçağı tespiti benzer biçimde işlemleri de yapabiliriz. Beton içerisine yönelik ses dinleme teknolojisi ile yalnızca bu türdeki yaklaşımlar ile sızan bölümü hasarsız görebilir ve tamir için sıradaki adımlara atabiliriz.

13.09.2021
275
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara