Kanal Açmada 1 Numaralı Firma: Ersoylar Tesisat

tikaniklik actirma
0

Özel olarak üretilmiş kameralı görüntülü cihazlarla yapılan, kırmadan kanalizasyon işlemlerini tek bir hamleyle gerçekleştirmekteyiz. Teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz ve ayak uydurmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kanal noktaları ister evlerinizde olsun ister iş yerlerinizde olsun tıkanıklıkları sorun teşkil etmeden açmaktayız. Esroylar Tesisat olarak kanal açmada en iyi firmalar arasında görülmekteyiz. Müşteri memnuniyetimizin yüksek olması bunda en etkili sebeptir.

Tuvaletinizde ya da mutfaklarınızda taşma meydana gelmekteyse muhtemelen kanalizasyonlarda tıkanma vardır ve tepme yapıyordur. Kırmadan yapılan kanalizasyon işlemlerinde her ne kadar elektronik cihazlar olsa da çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu nedenle tıkanmış kanallarınızı işini iyi bilen ve profesyonel kişilerin yapması çok doğru bir karar olacaktır. Kullanılan en son donanımlı cihazlar sayesinde kırma olaylarına yer vermemekteyiz ve işimizi titizlikle yapmaktayız.

blank

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Kullandığımız cihazlarla yapılan işlerde % 100 olumlu sonuçlar alıyoruz ve yaptığımız işin garantisini veriyoruz. Tıkanıklık açma işlemlerimizde sadece o tıkanıklığı açmaktan ziyade gelecekte tıkanmaları da kesmiş olmaktayız. Çoğu zaman tıkanıklık yapacağını bile bile gider yerlerine bir sürü madde atarız. Mesela örnek verelim.

Kolonyalı mendiller, kâğıt havlular, tuvalet kâğıtları, bayanların kullandığı pet türü ürünler vb. gibi bir takım cisimler atarız. Bu anında tıkanıklık yapacağı gibi ara sıra da hiç ummadığınız, evde olmadığınız bir anda kötü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Evinizi, iş yerinizi vb. bölgelerde su baskınlarıyla karşılaşabilirsiniz ve tüm eşyalarınız mahvolabilmektedir. Bu olaylara mahal vermemek için tıkanıklığın oluştuğunu hissettiğiniz an bizimle irtibata geçmelisiniz. 7/24 siz müşterilerimize kusursuz hizmet sağlayan firmamıza istediğiniz zaman ulaşıp istediğiniz güne ve saate randevu alabilmektesiniz.

Telefon numaralarımız:

Avrupa yakası: 02125700744-05325030798

Anadolu yakası:02166425699-05321613102

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA