• Yazar:  melike

Kartal Su Kaçağı Bulma

kartal su kacagi bulmaa
0

Kartal, İstanbul Anadolu yakasının en gelişmiş ilçeleri arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha fazla gelişen ilçe birçok evi ve iş yerini de içerisinde barındırır. 500 binin üzerinde kişinin yaşadığı Kartal ilçesinde bazı sorunların yaşanması gayet doğaldır. Bu sorunlardan belki de en büyüğü su kaçağı problemleridir. Kartal’da yaşayan kişiler veya iş yeri Kartal’da olan kişiler yaşanan bu su kaçağı problemlerinden şikayetçi olduğu için iyi bir tesisatçı aramaktadır. Kartal su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız sizlere bu konuda her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Sunduğumuz hizmetlerde son teknoloji cihazlar kullanıldığı için bir daha sorun yaşamamanıza özellikle dikkat edilir.

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Baktığımız zaman Kartal çevresinde birçok su kaçağı tespiti hizmeti veren firma olduğunu görüyoruz. Fakat bu firmaların hiçbiri Kartal sakinlerinin istediği şekilde hizmet veremiyor. Genellikle eski teknolojiyi kullanarak hizmet veren bu firmalar eski teknolojiyi kullandıkları için inanların mağduriyetin her geçen gün artmasına sebep oluyor. Çünkü henüz su kaçağını tespit işlemi sırasında yanlış yerlerde kırma işlemi yaparak evlerin ve işyerlerinin dekorasyonunu bozarken aynı zamanda insanlara ek masraflar açmaktadır. Fakat firmamız kesinlikle sizlere bu tarz bir mağduriyet yaşatmaz. Evinizde su kaçağı bulunacağı sırada kırma işlemleri yapılmaz. Sadece onarım sırasında sadece su kaçağının yaşandığı bölümlerde işlem yapılır. Onun dışında herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

En Son Teknoloji Cihazlar

Firmamız sizlere sunduğu hizmetlerde her zaman en son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu şekilde yapacağınız işlemler sırasında bir mağduriyet yaşamadığınız için kısa süre içerisinde sorunlarınıza çözüm bulunur. Kullandığımız cihazlar Avrupa’da uzun süre yapılan çalışmalar sayesinde geliştirilmiş cihazlardır. Yaşadığınız bir su kaçağı problemi olduğu zaman cihazlarımız sayesinde bu su kaçağı problemi noktasal olarak tespit edilir. Bu şekilde sadece su kaçağını yaşadığınız bölümlerde işlem yapılarak sizlerin daha fazla problem yaşamanızın önüne geçilir.

Kullandığımız cihazlar ve verdiğimiz kaliteli hizmetten dolayı birçok işletme sahibi firma olarak hizmetlerimizin pahalı olabileceğini düşündüğü için ilk başta bizi aramadıklarını fakat sorunları hallolmayınca bizi aradıklarını belirtiyor. Firma olarak sunduğumuz hizmetlerimizde her zaman ilk olarak müşterimizin bütçesini düşünüyoruz. Bu yüzden sizlere sunacağımız hizmetlerde pahalı olur korkusu yaşamanıza gerek yok. Aslında evinizi veya işyerinizi yanlış tesisatçılara emanet ettiğiniz zaman sorun yaşayabilirsiniz ve daha fazla masraf yaparsınız. Fakat firmamız sizlere su kaçağı bulma konusunda her zaman en uygun fiyatları sunmaya dikkat etmektedir.

Anadolu yakasında Kartal bölgesinde ve çevre ilçelerde sizlere su tesisatı servis hizmeti veren profesyonel şirketimiz pazar günleri dahil olmak üzere haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Ne zaman nerede borularınızın sızıntı yapacağını bilemezsiniz. Bu yüzden her zaman temkinli olmanız gereklidir. Borularınızın onarımları ve kontrolleri yıl içerisinde belirli aylarda yaptırılması gereklidir. Zaman içerisinde sürekli kullanmakta olduğunuz borular çürümeye başlar ve doğal olarak en zayıf yerlerinden sızıntı yapmaya başlar. Siz ilk başta fark etmezsiniz ama daha sonraları şiddetlenmeye başlar. Siz fark ettiğini zaman belkide iş işten geçmiş olabilir. Bu yüzden borularınızın onarımları ve düzenli kontrolleri içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

7 Yorum(lar)

  • Yusuf aslan

   Kartal’da müstakil dairem var. Geçtiğimiz hafta aksilik bu ya banyoda su borusu patladı. Pazar günü. Önce birkaç yeri aradım pazar olduğundan dolayı kimseye ulaşamadım. Sonra şirketinizi gördüm. Pazar günleri de çalışıyor olmaları büyük şans. Kartal’da hizmet verdiklerini duyunca içim rahatladı. Aradı çok kısa süre içerisinde geldiler. Hemen boruyu tamir ettiler. Çok temiz çalışan titiz insanlar. Evimi kirletmediler. Başka tesisatçılar gibi fırsatını bulunca olmadık masraflar da çıkarmadılar. Sorun neyse halledip gittiler. Böyle insanlarla çalışmak gerçekten güzel.

  • Yaşar Önal

   Kartal’da oturuyorum. Evimin su tesisatında problem vardı. Tesisatta su kaçağı varmış. Duvarın içinden sızan sular rutubet yapıyor ve boyaya zarar veriyordu. Bana bu şirketi tafsiye ettiler. Biriz araştırdım aklıma yattı. Arayıp çağırdım. Çağırdığım vakitte geldiler. Önce bir inceleme yaptılar. Ellerindeki cihazlar ile su kaçağını buluyorlarmış. Sonra bana bilgi verdiler. Kaçak şurda, şu kadar kazılması lazım diye. Suyun sızdığı yeri açıp boruyu değiştirdiler. Oldukça kısa sürede sorun halledilmiş oldu. Düşündüğüm kadar zahmetli olmadı hiç.

  • fatih

   pimaş boru hattında nededini bilmediğim sızıntılar mevcut ailem gerçekten tedirgin olmuş durumda biran önce olayın tamamlanması için benimde acele etmem gerektiğini söylüyolar haklı olarak bende firma arayışında size rastladım ve kaliteli bir firma olduğunuzu ilk etapta gözlemledim inşallah problemi giderip bizi bu dertten kurtaracaksınız 0545 4** ** **

  • hamza

   Pimaş borusunda problem sorunları başgöstermiş bulunuyor fazla büyümeden hallederseniz yakın çevremede sizi referans olacağımı bildirmek isterim daha önce çalışmadığım için sizinle tedirginlik yaşıyorum fakat ciddi şekilde araştırdım ve kaliteniz göz önünde o yüzden sıkıntı yaşamıyacağıma inanmaktayım

   • Özeniş Tesisat

    Güzel düşünceniz için teşekkür ederiz efendim probleminiz ile ilgili tarafınıza ulaşıp sizi mutlu bir şekilde bırakacağımızdan şüpheniz olmasın.Daha bizimle çalışmadan dahi bu yorumları yapabiliyorsanız gerçekten doğru yolda olduğumuzun birer kanıtıdır göstergesidir.

  • Ayşe Erkut

   Evimin parkelerini henüz 2 hafta önce değiştirdim ancak, evin içerisindeki bir petekte sızma söz konusu ve parkeler şuan şişmiş durumdalar.

  • Bahar

   Su kaçağı vardı banyoda kırılıp dokulucek diye cok korktum. Ama öyle olmadı makineyle gelip kırmadan su kaçağını buldular ve ilaç gibi biseyle hemen sorunu çözdüler.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA