Kırmadan Gider Boru Tıkanık Açma

Kırmadan Gider Boru Tıkanık Açma

Kırmadan Gider Boru Tıkanık Açma kırmadan boru tıkanıklığı açma işlerinizde, 10 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Kırmadan Tıkalı Boru Açma aygıt olmadan yapılmaya çalışılır ise netice çoğu zaman başarısız olur. Profesyonel bir yardım alınmadığı sürece tıkanıklıklar kabusa dönüşebiliyor. Önceki yıllarda giderde olup biten tıkanıklıkları basit ve kırık dökerek açmaktaydık. Robotla tıkalı giderin açılması ve peşinde da kamera ile görüntüleme yapılması tıkanıklığın en ülkü çözümüdür. Tıkalı olan borulardan su gitmez ise cihazla masraf açma, kameralı lavabo gideri açma yöntemler ile kırmadan tıkalı boru açma işi garantili yapılır.

Kırmadan robotla tıkalı pimaş açma ve kırmadan masraf açma için tıkalı boru açma şekilleri doğru çözüm yoludur. Tuvalet masraf açma yapılırken tıkalı pimaş açma kimyasalı elbet kullanılır fakat kalıcı çözüm getirmeyebilir. Kanalizasyon borularını açmak için kullanılan en müessir metot robotla boru tıkanıklığı açmadır. Firmamız Tesisat firması, kurulduğu günden bu güne kadar, masraf boruları içinde oluşan tıkanmaları en aktüel teknolojileri kullanarak açmaktadır. Müşterilerimize her vakit kalıcı çözümler üretmeye çalıştığımızdan, makine kullanılarak oluşturulan tıkanmaların ömrü daha uzun olması nedeniyle devamlı bu mevzuda yeni yöntemler geliştiriyoruz.

Evlerde yapmış olduğunuz tadilat kararı masraf borularının içerisine kaçan taş, çimento, alçı şeklinde yabancı maddeler tıkanmaya niçin olur. Bu şeklinde yabancı maddeleri, kirli su borularına asla zarar vermeden, uzman takım ve ekipmanlarımızla kolayca çözüme kavuşturuyoruz. Eski usulde, tadilat yapılarak borulardaki tıkanık açıldığında, karşılık olarak bir sürü maliyet ödemek zorunda kalınıyordu. Ama artık bu işi meydana getiren makineler var. Ve onları kullanarak sizlere tadilattan daha fazlaca fazlaca ucuza hizmet verebilmekteyiz.

Kırmadan Gider Boru Tıkanık Açma

Kırmadan Gider Boru Tıkanık Açma

Kırmadan Gider Boru Tıkanık Açma Firması

Tıkanan wc borularını hiç bir yeri kırmadan, kanal açma makineleri yardımıyla açıyoruz. Tuvaletin es dediğimiz bölgesinde olup biten daralmaları robotla açıyoruz. Su tesisatçısı, kanalizasyon açma, pimaş açma, lavabo tıkanıklığı açma ve wc tıkanıklığı açma hizmetini kırmadan robotla yapar. Yazımızda belirttiğimiz bütün hususlar tamamıyla firmamızın uyguladığı harfi harfine doğru olan bilgilerdir. Ancak doğal olarak ki her işte olduğu şeklinde bütün bilgileri bu yazıda vermek olası olmuyor.

Örneğin bir masraf açılırken dışarıdaki ana rögardan meydana gelen bir tıkanıklık var ise hepimiz borudaki tıkanıklığı açsak ta dışarıda ki rögar doluysa su gidecek yeri olmadığı için yeniden boruda kalır. Bu bizim müdahale edebileceğimiz bir vaziyet değildir. Birde ana borular binanın zemininde herhangi bir göçük yüzünden yada inşaat zamanında masraf borusu içerisine kaçırılan bir betondan ötürü açılmazsa buda bizim kontrolümüz dışındadır.

Lavabo iyi mi açılır, wc tıkanıklığı iyi mi açılır sorusunun yanıtı lavabo açıcı değil kırmadan robotla boru tıkanıklığı açma uygulamasıdır. Tuvalet açma, mutfak masraf açma için tıkalı boru açma kimyasalı yada tıkalı boru açma teli, müessir tıkalı boru açma şekilleri içinde değildir. Bazen tuvaletin giderinden atılan bez yada katı atık maddeler, boru ek parçalarına takılır ve tamamen tıkanmaya sebep olur.

Kırmadan Gider Boru Tıkanık Açma Ustası

Fayansları kırılmadan bu borulardaki tıkanmaları açıyoruz. Hem yorulmamış oluyorsunuz, bununla beraber paranız cebinizde kalıyor. Robot cihazla giderin içerisine kaçırdığınız katı atıkları parçalayıp, dışarı çıkarıyoruz. Bina rögarı içerisinden yolladığımız, düz halat benzer biçimde demir parçaları birbirine eklenerek, tıkanan noktaya ulaştırıyoruz. Tesisatın maruz kalmış olduğu dışarıdan atılan yabancı cisimler tıkanık yaşanmasında en büyük görevi oynar. Çoğu vakit tesisat problemlerine hepimiz niçin olmaktayız.

Bunların içinde en mühim olanlardan düşünülen tıkanıklık problemi olup, günümüzde kırmadan giderilmektedir. Tuvalet yada banyo giderleriniz kırmadan, dökmeden, garantili bir biçimde tıkanıklığı açmaktayız. Borularınızdaki tıkanıklıkları artık kafanıza takmayın! Seramik yada benzeri parke şeklinde kaplama malzemelerini kırmadan, masraf borularında tıkanıklık açıyoruz. Mutfak giderindeki tıkanıkları, banyodaki süzgeç giderlerindeki tıkanıklıkları, duş süzgecindeki tıkanıklıkları yada küvetlerde yaşanmış olan tıkanıklıkları, yapı malzemelerine hiç bir zarar vermeden açabilmekteyiz.

Firmamız Tesisat bütün Firmamız ve Avrupa yakasına günün her saati ve hafta içi hafta sonu demeden hizmet vermektedir. Suyun geçmiş olduğu her şey yerdeki problemleriniz ve su tesisat işlerinize kati çözümler için bizi arayabilirsiniz. Profesyonel bu metot yardımıyla, masraf tıkanıklığı kapsamında, logar tıkanması, wc tıkanması, küvet tıkanması, lavabo tıkanması şeklinde sorunlarda cihazlar kullanılarak kırmadan açılmaktadır. Dirsek şeklinde kıvrımlı bölgelerde genel anlamda yaşanmış olan tıkanıklık problemlerini, sorunsuz bir biçimde temizliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara