Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma

Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma

Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma Gider borularında olup biten tıkanıklarda mühim olan giderleri kırmadan açmaktır. Bu işlemleri gerçekleştirmek için ustalaşmış cihazlar kullanırız. Türkiye’de ancak bir kaç şirket da bulunan kameralı cihazlar yardımıyla gider borularınız görüntülenir ve robot cihazlarla kırmadan dökmeden etrafa zarar vermeden açılır.

Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma

Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma

Firmamız ustalaşmış cihazları, uzman kadrosu ve 12 tane İstanbul’un bütün noktalarında sorumlu araçları ile sizlere gider tıkanıklığı açma hizmeti sunar. İstanbul’un bütün noktalarına tek fiyat bedeli uygulanmaktadır. Bizleri aramanız halinde aynı gün servis ekibimiz sizi ziyaret eder. Kesinlikle giderleri kırmadan dökmeden açıyoruz.

Merkezi İstanbul’da olan Ersoylar Tesisat firmamız, İstanbul’da tüm şubeleri bulunan lider tesisat firmasıdır. Her türlü gider tıkanmalarında bizleri arayabilirsiniz.

Tıkalı gider borularını temizliği sırasında fayans ve duvarların kırılmadan açılması ehemmiyet taşır. Temiz ve gürültüsüz bir biçimde gider açma işlemi, ustalaşmış cihazlar ve uzman takım ile olası olmaktadır. Kameralı hususi cihazlar yardımıyla gider borularında tıkanıklığa sebep olan cismin konumu belirlenir ve kırmadan dökmeden gider açma işlemi tamamlanır.

zeytinburnu su kaçağı bulma ve tespiti

zeytinburnu su kaçağı bulma ve tespiti

Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma istanbul

Eğer boruda cisim tespit edilemediği halde tıkanıklık laf konusu ise gider hatlarının eğimi ve tesisat yapısı gözden geçirilir. Robotik cihazların ucuna takılan spiralli aparatlar yardımıyla lavabo, tuvalet, banyo ve pimaş giderleri rahatça açılmaktadır. Sektörde bu işlemlerin yapılması için, pek oldukça şirket mevcuttur. Bu şirketler arasından tercih edeceğiniz servislerin, işinin uzmanı ekiplerle emek harcaması mühim bir detaydır. Kırmadan yapılacak işlemlerde, edinim ve tecrübe çok önemlidir.

Ekiplerin bitirdikleri her iş, onlar için değişik bakış açılarından çözüme odaklanmalarını sağlar. Sizlerde Alanında tecrübeli ve uzman kadromuz ile gider tıkanıklığı ve fena kokuların oluşumuna kati çözümler sunmaktayız. Tuvalet tıkanıklığının ana sebebi; suda çözünmeyen tuvalet kağıdı, çocuk bezi, sünger, bez parçası, kedi kumu yada moloz parçalarının gidere atılması olabilir.

Ümraniye su kaçağı bulma ve tespiti

Ümraniye su kaçağı bulma ve tespiti

Bu vaziyet laf konusu değilse bina ve dairenin tesisat sisteminden kaynaklı olabilir. Zor durumda kalmamanız adına hizmet veren firmamız, yaşadığınız alana zarar vermeden tıkanıklığın çözüne kavuşmasını sağlar. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri için şirket seçiminden probleminin çözümüne kadar olan vakit arasında çok yoğun bir süreçle karşılaşabilirsiniz.

Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır ?

Yaşam alanlarında yaşanmış olan en büyük sorunlardan biri olan tuvalet tıkanıklığı, kısa vakit arasında çözüme kavuşmadığı takdirde; koku, pis su akıntısı, taşkın vb. birçok sıkıntı ortaya çıkabilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri bu tip sorunların önüne geçmek için kısa müddette yapılması gerekmektedir.

Kameralar yardımıyla kırmadan tıkanıklık açma işlemi mümkündür. İnce bir boru sayeinde sıkıntı olan yere kameralarla rasat yapılmaktadır. Bu vaziyet kırma işlemi olmadan gerçekleştiği için daha çok maddi hasar yaratmamaktadır. Hızlı ve basit bir işlemdir.

Yapılan tespit cevabında tanı konulur ve ev sahibi ile çözüm yolları konuşulur. Sonrasında onarım edilerek boruların tıkanıklığı açılmış olur. Uyarılması ihtiyaç duyulan bir vaziyet vardır. Kullanımların daha dikkatli olması gereklidir. Aksi durumda sıkıntı yine tekrarlanabilir.

Ümraniye su kaçağı bulma ve tespiti

Ümraniye su kaçağı bulma ve tespiti

Kırmadan tıkanıklık açma muhtelif gelişen yollarla günümüzde çözülmektedir. Boru tıkanıklıkları hangi ortamda olursa olsun çözüm yöntemleri aynı yollarla izlenir. Boru içinde oluşan her türlü tıkanıklık, birtakım görüntüleme sistemleri ile kırmadan yapılabilmektedir. Başlangıç olarak sıkıntı bu biçimde kamera ile anlaşılır. Bu görüntüleme günümüzde en gelişmiş metot olup, oldukça süratli ve basit biçimde çözülmektedir.

Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma Uygun Fiyatlı

Kamera yardımıyla mevcut fayans yahut duvarlar zarar görmeden muamele gerçekleşmektedir. Klozet borusunda olan tıkanıklık, mutfak lavabosu yahut gider tıkanıklığı yaşanıldığında paniğe kapılmaya gerek yoktur. Yapılması ihtiyaç duyulan vakit kaybetmeden yetkili firmalarla iletişime geçmektir. Tıkanıklık, mevcut yaşam standartlarınızı da aksi durumda engelleyecektir. Önceki yıllara nazaran zor ve yorucu muamele gerektiren yollar şu an oldukça tercih edilmemektedir.

Kırmadan tıkanıklık açma basit sistemler ve kameralar ile her şey daha ustalaşmış ve süratli gerçekleşmektedir. Yaklaşık 30 dakika devam eden bir vakit diliminde tıkanıklığın açılması mümkündür. Günümüz teknolojisi ile duvar yahut parke kırılmadan problemi halletmek olası olmaktadır. Siz de kırmadan tıkanıklık açma emek harcaması istiyorsanız kamaralı sistemler ile çalışan şirketler ile iletişime geçebilirsiniz. Ersoylar Tesisat ulaşım detayları ile firmamıza ulaşabilir 7/24 yardımcı hattımızdan servis çağrısında bulunabilirsiniz.

üsküdar su kaçağı bulma ve tespiti

üsküdar su kaçağı bulma ve tespiti

Yaptığınız işlemle açılmadıysa ve naturel yöntemlerle açmayı tercih ediyorsanız klozetin içerisine 1 çay bardağı karbonat, 1 bardak sirke ve sıcak su dökün. Döktüğünüz bu karışımı ortalama 2 yada 3 saat bekletin. Burada hatırlamanız ihtiyaç duyulan tek şey sirke ve karbonat karışımının ancak doğal cisimlerin yaptığı tıkanıklık arasında eriyip onu açacağıdır.

Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma 2022

Evde ve iş yerinde tuvalet tıkanması problemi yaşayan kişilerin sıkça sordurulmuş olduğu bir sorudur. Dolaplar evlerde ve iş yerlerinde en oldukça kullanılan yerlerdir. Klozetler, öteki klozet çeşitlerine nazaran daha konforlu bir seçenek olduğundan çoğunlukla tercih edilmektedir.

Klozetin insanoğlu tarafınca aşırı kullanması bir çok vakit tıkanıklık problemlerine niçin olur. Ancak klozet tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna yanıt vermeden ilkin klozetlerin niçin tıkandığını açıklamak gerekir.

Klozet Neden Tıkanır?

Tuvaletler birçok değişik nedenden ötürü tıkanabilir. Bu nedenle tuvalet giderlerine tuvalet kağıdı haricinde herhangi bir araç-gereç atılmaması önemlidir. Ev kadınları kovalarını tamamen yıkayabilir ve temizledikten sonrasında tuvalete dökebilir. İçeride kalan ve ayrım edilmeyen temizlik bezleri tıkanmalara niçin olabilir. Ayrıca kapların alçı, çimento benzer biçimde malzemeleri temizleyip gidere boşaltılması klozet tıkanmasına niçin olabilir. Çünkü bu malzemeler anında katılaşabilir. Bu da giderlarda darboğaz yaratıyor.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Klozet doğal kalıntılar yada muhtelif maddeler kararı tıkanmışsa, yapı market yada muhtelif büyük marketlerde bulabileceğiniz kimyasal klozet açıcılar yardımıyla tıkanmış klozet kapağını açabilirsiniz. Kimyasal açıcı; Tuvaleti açmak için tuvalet kağıdı, çocuk bezi, hijyenik ped yada sigara izmaritini eritebilir. Kimyasal açıcı kullanırken belirtilen talimatlara nazaran hareket etmenizi öneririz. Temizlenen tuvaletler 1 gece bekletilmesi gerektiğinden banyo yada tuvaleti kullanıma kapatın ve soluk almamasına itina gösterin.

Su tesisat tıkanıklık açma işlemini kameralı robot cihazlarla meydana getiren şirket Ersoylar Tesisat garantili hizmet vermektedir. Su tesisat borularınızda suyunuz azaldı mı, musluktan su azca mı geliyor, suyun basıncı düşmesi, suyun tazyikli gelmemesi benzer biçimde şikâyetlerinize, kırmadan ilaçlı ve makineli çözümler üreten firmamız, devletimizde ilk kez kullanılan teknikleri uygulamaktadır.

Kırmadan Kameralı Tıkanıklık Açma Servis Çağır

Su kaçağına bakan servis

Su kaçağına bakan servis

Plastik borularda olup biten tıkanmaları açan Ersoylar Tesisat, her türlü tesisat borusunda olup biten su azalmasını çözüme ulaştırmaktadır. Birçok müşterimizin seramiklerini kırmadan bu sorunu gidererek, oldukça maliyetli tadilat işinden kurtardık. Tesisatınızı kırmadan bizi arayın. Tıkanıklığın noktasal yerinin tespiti ve makineyle tıkanıklık açma servisimiz ile eviniz kirlenmeden tesisatlarınızdaki tıkanmaları açabiliyoruz. Kırmadan açılan su tesisat boruları sebebiyle müşterilerimiz huzurlu bir soluk alıyor.

Su tesisat tıkanıklarını kamera sayeinde açıyoruz. Tıkanan borularınızın içerisine kamera salarak, tıkanıklığa sebep olan maddeyi görüntülüyor ve tıkanıklık açma makinesi sayesinde tıkanıkları kırmadan açıyoruz. Kameranın giremeyeceği dar alanlarda bilgisayarlı tıkanıklık açma işlemi uyguluyoruz. Tıkanıklığın ortaya çıktığı temiz su tesisatlarında kamera boruların darlığından ötürü kullanılamamaktadır. Bu benzer biçimde tıkanıklık problemlerinde tıkanıklığı açmak için hususi cihazlar kullanarak problemi çözüme ulaştıran Ersoylar Tesisat, size son aşama kaliteli ve çağdaş hizmet sunuyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara