Kırmadan Mutfak Gideri Açma

kirmadan mutfak gideri
0

Kırmadan Mutfak gideri açma hizmeti veren firmamız İstanbul Bayrampaşa,Bakırköy,Bahçelievler,Ümraniye şubelerimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

Kırmadan Mutfak Gideri Açma Servisi İstanbul

Banyo ve Mutfak Alanlarında sıklıkla karşılaşılan pimaş tıkanması sorunları ekibimiz teknolojik su robotları ile pimaş içlerini kırmadan açma yeteneklerine sahiptir.

Ayrıca pimaş içi tıkanıklığa sebep olan cisim veya materyali Kamera tespiti ile çözerek müdahale etmekteyiz.Mutfak Gideri açtırmak ve tıkanıklığa sebep olan cismi oradan çıkarma işlemi dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir.Ayrıca Banyo ve Mutfak ta oluşan pimaş hattından gelen kötü kokularında çözümü Ersoylar tesisat hizmetlerinde Hemen Arayın…

Mutfak Gideri Kırmadan Nasıl Açılır ?

Mutfak Giderleri yemek artıkları ve yağ tabakaları nedeni ile tıkanır. Pimaş içi iyice temizlenmelidir. Geçici olarak su giderini açabilirsiniz bunun için çeşitli kimyasallar bulunmaktadır. Fakat bu geçici bir çözüm olacaktır.

Gider Açmada Kalıcı Çözüm

Kalıcı bir çözüm için ilk olarak pimaş içi görüntüleme yapılması gerekmektedir. Tıkanıklığa neden olan madde kameralı tıkanıklık açma cihazı ile kontrol edilmeli sonrasında tıkanıklık açma robotu ile cisim pimaş içerisinden çıkarılmalı.Sonrasında tekrar Pimaş görüntüleme yapılmalı. Pimaş içerisinde çatlama çökme gibi sorun olup olmadığı gözlemlenmeli eğer çatlak var ise onarılmalı bunu yapmaz iseniz ne olur..

Pimaş Kontrolü Yaptırmayı Unutmayın…

Tesisatçı Firma tıkanıklığı açar ve gider. Sizde rahatça oturursunuz bir zaman sonra alt komşu gelir ve evine su aktığının şikayetini eder.

Çatlak olan pimaş nedeni ile su kaçağı sorunu oluşmuştur.

Bunun için su kaçağı tespiti Firmasını tekrar çağırmak ve tekrar ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA