TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

İçeriği Puanla

Su kaçağı tespiti için artık kırıp dökmenize gerek yok. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti mümkün. Alman ürünü, son teknoloji cihazlarımızla sadece kaçağın olduğu çok küçük bir alanda kırmadan su kaçağı bulma hizmeti artık bir telefon kadar uzağınızda. İşinin ehli uzman personelimiz, yalnızca kaçak tespitinin olduğu küçük bir alanda su kaçağı tamiratınızı yapar ve size tertemiz bir iş teslim eder.

Sokağa çıktığınızda adım başı tesisatçıya rastlayabilirsiniz. Peki, hangisinin işini ustalıkla yaptığını nasıl bileceksiniz? Hele bir de çok tanımadığınız bir muhitteyseniz ya da İstanbul gibi her piyasada usta olan ya da olmayan birçok kişinin kol gezdiği bir şehirdeyseniz işiniz biraz zor.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Hangi tesisatçının evinizde su kaçağı olduğu zaman doğru tespit yapabileceğini, size gereksiz masraf çıkarmayacağını, hangi tesisatçının işini ustalıkla yapacağını ve kısa süre sonra yine aynı yerden arızaya sebep vermeyecek şekilde iyi bir iş çıkaracağını bilebilir misiniz? Bunu tabii ki bilemez, kimi çağıracağınızdan emin olamaz ve birçok kötü tecrübe ile sonunda düşük bir ihtimalle iyi bir usta bulabilirsiniz. Ama usta iyi olsa bile elinde uygun bir cihaz olmadan yapacağı iş size yine fazladan kırık yer ve dolayısıyla fazladan masraf çıkaracaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Çünkü usta ne kadar iyi olursa olsun, kırmadan su kaçağı tespiti ancak uygun bir cihazla mümkündür. Belki de iyi bir usta bulamaz ve birçok gereksiz işe ve kötü bir hizmete ücret ödemek durumunda kalabilirsiniz. Çünkü piyasada işinin ehli olan tesisatçıların yanı sıra işinin ehli olmayan, tabiri caizse yarım yamalak anladığı işlere girişen ve ufacık bir tesisat işi, ufak bir su kaçağı için büyük bir alanı alt üst edip insanların bu işlerden köşe bucak kaçmasına, tesisat sorunlarını mümkün olduğu kadar ertelemesine neden olan kişilere de birçok kere rastlayabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

İşte tüm bu nedenler yüzünden sizin işinde uzman, sertifika sahibi, yılların deneyimiyle yoğrulmuş bir ekibe ve son teknoloji ürünü olan tespit cihazına ihtiyacınız var. Evinizde su kaçağı durumunda kırmadan su kaçağı bulmak için ya da başka tesisat işlerinizde güvenle çağırabileceğiniz işinin ehli olan ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

 

Suları aşırı çok kullandığımız için, bulunduğumuz mekanlarda su borularının zarar görmesi olası bir durumdur. Suyu temizlik amaçlı, kişisel bakım vb. ihtiyaçlarımız amaçlı kullandığımız için, borular zamanla yıpranmaktadır. Sürekli olarak temiz suyu gider borularına dökmemekteyiz elbette. Pis suları da genelde döküyoruz. Pis sular boruların tıkanmasında ve zarar görmesinde en büyük etkenlerden bir tanesidir. Siz bunlara tabi ki engel olamazsınız ancak tedbiri ve önlemi alacak gene sizlersiniz.

Tıkanıklık kendiliğinden olabilecek bir şey değildir. Tıkanıklığın sebebi sizin evinizde olur olmadık her şeyi lavabonuza, giderlerinize atmakla olmaktadır. Giderlerinize attığınız bu tuvalet kâğıtları, petler vb. cisimler yüzünden gider borularınızda su akışı sağlanmaz ve su birikerek sel baskınlarına sebebiyet vermektedir. Bazen de su birikintileri yüzünden borulara baskı yaptığı için borularda sızıntılar ve kaçaklar meydana gelmektedir. Su sızıntıları olduğu zaman tedbir alınmazsa eğer bulunduğunuz yerde su kaçağı meydana gelebilir. Su kaçağı oluştuğunda da önüne geçmek güç bir durum haline gelebilmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti istanbul

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İstanbul

Bazı kaçaklarda vardır ki kendisini belli etmezler. Duvarın içinde ve ya tavanın aralarında olabiliyor. Bunları sizin görebilmeniz imkânsızdır. Ancak su sızıntılarından yola çıkarsanız kaçak olduğu şüphesi kafanızda olmalıdır. Su kaçaklarını anlamanın bir yöntemi daha vardır. Bunlar; Tavanlarınızda ve duvarlarınızda terleme, kararma, küflenme, parkelerinizde şişmeler görüldüğü zamanda da ilk akla gelmesi gereken su kaçağı olmalıdır. Eskiye göre artık su kaçağı bulma yöntemleri çok kolaylaştı ve hızlı bir yöntem haline geldi.

Avrupa’dan getirtilen cihazlar sayesinde eski yöntemlere son verdik ve sizin için en kolay ve pratik yöntemleri uygulamaya başladık. Bu cihazları kullanan personellerimiz son derece eğitimli oldukları için olumsuz sonuçları en aza indirmeyi başardı ve hatta %100 olumlu sonuçlar almaktadırlar. Kusursuz hizmet sağlamakla beraber personellerimiz son derece güvenilirlerdir. Kalıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız eğer hemen bizimle irtibata geçin.