Kırmadan Su Kaçağı

Kırmadan Su Kaçağı
İçeriği Puanla

Kırmadan Su Kaçağı Ersoylar Tesisat , evvel kullanılan ve sizi yoran su kaçak tespit şekillerinin yerine garantili ve kati çözüme ulaşan su kaçak tespit şekilleri kullanıyor. Gizli ve aleni bütün su kaçakları ve su sızıntılarında kolayca sonuca ulaşıyoruz.Bizi aradığınızda uzman ekibimiz adresinize su kaçak tespit aleti ile beraber gelir, bütün tesisatınızı test eder ve probleminin kaynağını bulur.

Kırmadan Su Kaçağı

Kırmadan Su Kaçağı

Su kaçak tespit aleti alemet vermeyen ve içe doğru su sızıntısı meydana getiren arızaları da bulur ve ekibimiz size o anki arızanın haricinde kısa sürede oluşabilecek bütün tesisat sorunları hakkındaki da malumat verir.

Temiz su tesisatında su kaçak tespiti yapılırken, akustik dinleme aleti kullanılmadan ilkin basınçölçer ile dairenin su basıncında düşme olup olmadığı kontrol edilir. Bu sayede zamandan tutum edilerek, su kaçağı olup olmadığı kesinlik kazanır.

Barometre ile suyun basıncı ölçülüp su kaçağı olduğu kesinlik kazandıktan sonrasında akustik dinleme aleti ile su kaçağının olduğu bölge dinlenir. Akustik dinleme aleti yardımıyla su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Su kaçak tespiti yapılıp sıkıntı giderildikten sonrasında basınçölçer ile yine standardize yapılır. Bu sayede birden fazla su kaçağı olursa tespit edilir.

Su kaçağı tespiti temiz su tesisatında değil de atık su tesisatında olursa, kameralı görüntüleme aleti kullanıldığını belirtmiştik. Kameralı görüntüleme aleti ile atık su borusunun içi baştan sona kadar incelenir. Birden fazla su kaçağı var ise görüntüleme aleti ile tüm bunlar tespit edilebilir.

Kırmadan Su Kaçağı İstanbul

Kalorifer tesisatındaki su kaçaklarını tespit ederken, kombi basıncı da dikkate alınır. Ekiplerimiz termal kamera ile su kaçağını tespit edip problemi çözdükten sonrasında kombi basıncında düşme devam ederse evin öteki bölümleri de termal kamera ile incelenir. Böylece birden fazla su kaçağı olup olmadığı anlaşılır.

Evdeki su kaçaklarının emareleri şöyle gözlemlenmektedir ; tavanların sararması , küflenmesi , kirli kokular ve su damlacıklarının bir grup halinde birikmesi en oldukca rastladığımız görüntülerdir . Sizinde su tesisatı kaçağı şüpheleriniz var ise firmamızı aramanız ve buluşma almanız gerekmektedir . Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul’da su kaçak tespitleri işleri meydana getiren firmamız her vakit yanınızdadır.

Tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz. Bir oldukca bölgede servis noktamız mevcuttur.
Servisimiz ilk muamele olarak şebeke suyunu test etmektedir , sızdırmazlık testleri uygular şayet bir sıkıntı varsa akustik dinleme aleti ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını ancak o bölüm arasında gerçekleştirir .

Sorun görülmez ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer ; masraf içleri , lavabo , küvet ve ana giderler test edilir . Sonraki muamele ise sıcak su ve yalıtım kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile test edilir. Kısaca problemi bulmak adına bütün su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak suretiyle öğrenim görmüş personellerimiz sizlere sorunsuz hizmet sağlayacaktır.

Su kaçağı tespiti yaptıracağınız şirketin su kaçağı tamiri ücretinden ziyade hangi şekilleri kullandığı ,yeri ( aleni adresi ) ve rapor ile beraber satmaca veriyor mu ? Sabit numaramı yoksa sitede cep telefonu mu var , son zamanlarda sektörde yaşanmış olan rehavetle çıkan kişi firmaları müşterilere yanlış tespit yaparak yine ulaşamadıkları görülmüştür . Bu şirketler google arama motoruna reklam vererek kısa yoldan para kazanma gayreti içerisindeler . Lütfen kırılgan olalım yaptıracağımız işlerde satmaca isteyelim zira satmaca sizin garantiniz , hakkınızı arayacağınız bir belgedir.

Bir öteki kırmadan su kaçak bulma yöntemi ise ilaçlı kapatıcılar . Bu ilaçları genel hatlarıyla kombi su eksiltmesi , kalorifer kaçakları ve temiz su tesisat kaçağı için üretilmiştir . İlacın rolü delik olan noktaya vardığında hava ile teması anında kristalleşerek deliği kapaması işlemdir.Bu muamele müşterilerimize ilk ilkin aklına yatmasada uyguladığımız müşterilerimizden hep müspet sonuçlar aldık hiç bir yer kırılmadan su kaçağını kapatan kimysal ile problemi çözüme kavuşturmak bizim ihtisas alanımızdır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

İstanbulda en ucuz su kaçağı tespiti fiyatı veren servis hizmetini sunuyoruz  tam test yapıyoruz. Temiz su borusu ne kadara tespiti , pis su borusu kameralı kaçak tespiti için bizi arayabilirsiniz. Ersoylar tesisat firmamız en ucuz fiyata su kaçağı bulma işlemini bütün İstanbula aynı fiyat üstünden yapmaktadır. En ucuz su kaçağı şirketi için sayfamızdan bizimle iletişime geçiniz.

Su kaçakları hakkındaki bilgisi olmayan müşterilerimiz için aşağıda su kaçağı emarelerini maddeler haline yazdık sadece daha geniş çaplı bilgiye size en yakın servisimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Bazı emareler ; Su faturasnın yüksek gelmesi , fayans arasındaki derzlerin sararması yada kararması aynı biçimde evin duvarında parkesinde kabarma olması , musluklar ve sifon kapalı iken su saatinin dönmesi , kombi su seviyesinin devamlı olarak azalması ve en önemlisi alt komşunun tavanında oluşan kabarmalar misal olarak gösterilebilir.

Üst kattan tavana su akıyor benzer biçimde su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır . Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için teknolojik şirket eğilimlerine yönelmenizi öneri ediyoruz . Bir su borusu patlaması için tüm dairelerin kırılıp dökülmesi anlamına gelmez

Su kaçakları için dedektörle yüzeyden tarama işlemini yapmakta olan firmamız size garantili hizmetini sunmaktan gurur duyar . Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın . Hiç bir yeri kırdırtmadan su kaçağı yer tespiti meydana getirecek olan firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz .

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara