Kırmadan Su Sızıntısı Tespiti Yapan Firmalar

iski su kaçağı
0

Binalarda bulunan su tesisatlarının zaman içinde eskimesi ya da alınan büyük darbeler ve sarsıntılar sonucunda zarar görmesi üzerine zararlar ortaya çıkmaktadır. Çatlayan ya da kırılan su borularında da kaçaklar olarak evlerde ve iş yerlerinde sıkıntılar ortaya çıkartmaktadır. Bu durumda da kırmadan su sızıntısı bulma ve tamiri konusunda hizmet veren Ersoylar firmamız ile iletişime en kısa zamanda iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Firmamız modern teknolojiyi kullanmakta ve sizler için sonunun en kısa zamanda ve en az masrafla ortadan kaldırılacağı çözümler üretmektedir. Profesyonel ustalarımız ile su sızıntısı tespiti hizmeti vermekte ve İstanbul’un tüm ilçelerinde bu sorunu yaşayan kişilerin sorunlarından kurtulmalarını sağlamaktayız.

Su Sızıntısı Bulma Cihazları Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğundan şüphelenmeniz üzerine bunu kendiniz çıplak gözle fark etmeniz mümkün olmayacaktır. Bunun nedeni ise su borularının zemine ve duvara gömülü olarak döşenmiş olmasıdır. Profesyonel olarak su sızıntısı bulma konusunda hizmet veren firmalardan yardım almanız şarttır. Bu firmaların bir kısmının da hala eski usuller ile yani su kaçağının olduğunu tahmin ederek kırma yöntemi ile tespit yaptıkları bilinmektedir.

Firmamız ise robotlar, termal kameralar ile kırmadan su kaçağı tespiti konusunda uzmanlaşmıştır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ekibimiz kısa sürede adresinize yönlendirilecek ve daha sonra da evinizi hiç kirletmeden ve hiçbir kotayı kırmadan su kaçağının yerini cihazları ile tespit edeceklerdir.

Su Sızıntısına Kesin Çözüm Getirmekteyiz

Hane halkının olduğu gibi binada yaşayan herkesin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek olan su tesisatı sorunlarından su sızıntısı bulma konusu önemli olmakla birlikte bunun tamirinin de büyük tadilatlara gerek olmadan yapılması önem taşımaktadır. Cihazla su sızıntısının yerini cihazla noktasal olarak bulan ekiplerimiz aynı zamanda gerekli tamiratı da yapacaklar ve sorununuzun kısa zamanda çözülmesini sağlayacaklardır.

Su sızıntısının olduğu noktanın tespiti ile sadece o bölgede değiştirilmesi gereken bir parça varsa onun gireceği ve tamirin yapılacağı kadar küçük bir bölge açılacak ve tamir yapıldıktan sonra da aynı bölge ustalarımız tarafından kapatılarak eski haline getirilecektir. Bu şekilde sizin ayrıca tadilat yapılması için farklı ustalar ile çalışmanıza da gerek kalmamaktadır.

Garantili Kırmadan Su Sızıntısı Tespiti ve Tamiri

Ustalarımızın yapacakları kırmadan su sızıntısı bulma sonrası bütçenize uygun olacak bir fiyat teklifi hazırlanmakta ve teklifi onaylamanızın ardından da gerekli parçaların temini sonrası tamiratı gerçekleştireceklerdir. Uzun yıllardır su tesisatı hizmetini deneyimli ustaları ile vermekte olan firmamız bu konuda tüm müşterilerine garanti vermektedir.

Su kaçağının büyük bir sorun olduğunu bilmekte geniş ekipler ile çalışmaktayız. Bu sayede de su sızıntısı bulma hizmetini almak için firmamıza online ya da telefon ile iletişime geçmeniz halinde ekibimizi hızla adresinize yönlendirmekte ve sorunu ortadan kaldırmaktayız.

Su sızıntısı tespiti, Kırmadan su sızıntısı bulma

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA