TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

İçeriği Puanla

Kırmadan robotla gider açtırmak ve o pis kokulardan kurtulmak için Ersoylar tesisat profesyonel su tesisatçı banyoda veya mutfakta oluşan pimaş tıkanıklıklarını kırmadan kameralı Kırmadan Tıkanıklık Açma robotu ilke açmaktadır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Sizde evinizde veya iş yerinizde kırmadan su kaçağı tespiti  ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.
Banyoda oluşan gider tıkanıklıkları
 saç,sabun partiküllerden,temizlik malzemelerinin oluşturduğu tortu gibi nedenlerden dolayı gider boruları tıkanarak su gitmez hale gelir.Bu sorunlarda geçici çözümlerle kurtulabilirsiniz.Evlerde genellikle kullanmış olduğumuz pompalama yöntemi gideri geçici olarak açmaktadır.

Fakat Robotla Kırmadan Gider Açma Pimaş içerisini temizlediğinden ve ilaçlandığı için hem pis kokulardan hemde tıkanıklıktan anında kurtulmuş olacaksınız.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan Mutfak Gideri Tıkanıklık Açma

Banyo ve Mutfak Alanlarında sıklıkla karşılaşılan pimaş tıkanması sorunları ekibimiz teknolojik su robotları ile pimaş içlerini kırmadan açma yeteneklerine sahiptir.

Ayrıca pimaş içi tıkanıklığa sebep olan cisim veya materyali Kamera tespiti ile çözerek müdahale etmekteyiz.Mutfak Gideri açtırmak ve tıkanıklığa sebep olan cismi oradan çıkarma işlemi dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir.Ayrıca Banyo ve Mutfak ta oluşan pimaş hattından gelen kötü kokularında çözümü Ersoylar tesisat hizmetlerinde Hemen Arayın…

Mutfak Gideri Kırmadan Nasıl Açılır ?

Mutfak Giderleri yemek artıkları ve yağ tabakaları nedeni ile tıkanır. Pimaş içi iyice temizlenmelidir. Geçici olarak su giderini açabilirsiniz bunun için çeşitli kimyasallar bulunmaktadır. Fakat bu geçici bir çözüm olacaktır.

Gider Açmada Kalıcı Çözüm

Kalıcı bir çözüm için ilk olarak pimaş içi görüntüleme yapılması gerekmektedir. Tıkanıklığa neden olan madde kameralı tıkanıklık açma cihazı ile kontrol edilmeli sonrasında tıkanıklık açma robotu ile cisim pimaş içerisinden çıkarılmalı.Sonrasında tekrar Pimaş görüntüleme yapılmalı. Pimaş içerisinde çatlama çökme gibi sorun olup olmadığı gözlemlenmeli eğer çatlak var ise onarılmalı bunu yapmaz iseniz ne olur..

Kırmadan Tıkanıklık Açma Kontrolü

Tesisatçı Firma tıkanıklığı açar ve gider. Sizde rahatça oturursunuz bir zaman sonra alt komşu gelir ve evine su aktığının şikayetini eder.

Çatlak olan pimaş nedeni ile su kaçağı sorunu oluşmuştur.

Bunun için su kaçağı tespiti Firmasını tekrar çağırmak ve tekrar ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Kırmadan Tıkanıklık Açma istanbul

Gider borularında oluşan tıkanıkları açmak için eski tesisatçılar genellikle kırarak işlem yapmaktadırlar. Kırmadan gider borularını açmak için deneyimli bir su tesisatçı son teknolojik cihazlar kullanarak tıkanıklığın tam noktasını bulması gereklidir.Bu özel tesisatlar sadece özel tesisatçılar tarafından bulunmaktadır.

Akustik yada detektör ile çalışan bu cihazlar sadece büyük tesisatçılarda bulunmaktadır.Kırmadan gider açmak için önce evinizde bulunan tesisat borularına ses frekansı ile dalga yaymanız gereklidir.

  • Gider borularında sorun meydana gelmemesi için suyun akışı az olduğunda kontrol ettirilmesi tavsiye edilmektedir.
  • Çünkü suyun gitme hızı yavaş olduğunda mutlaka bir tıkanıklık başlangıcı var demektir.
  • Eğer acil önlem alınmazsa tıkanıklık daha da artacak, sonuçta sular evin içine geri gelmeye başlayacaktır.

Böyle bir sonuçla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız mutlaka profesyonel destek almanız gerekmektedir.Özellikle beton veya fayanslarda kırmadan gider açmaya yaran bu cihazlar ile ekstra bir masraf harcamanıza gerek yoktur.

Kırmadan Tıkanıklık Açma İstanbul

Banyodaki gider tıkanıklığı tuvalette meydana gelirse birçok kocaman karabasana da ne sebeple olur .

Tıkanma nedeniyle bu giderden geride gelen pis sular hem bir evin iyi olmayan kokmasına ne sebeple olacak hem bir de birey sıhhatini aksi etkileyecek neticeleri ortaya çıkaracaktır . Halbuki kırmadan gider açma cihazlarıyla tuvalet tıkanıklıkları da sorun olmaktan çıkmıştır .

Özel olarak geliştirilen cihazlar uzmanlar aracılığıyla kullanıldığında meydana gelen bütün sorunlar az bir zaman içerisinde ortadan kalkmaktadır . Bu sebeple şöyle meselelerle karşılaşıldığında profesyonel ekiplerle hizmet verici müessesesel firmalardan yardım alınması öneri edilmektedir .

Şartsız alıcı memnuniyeti ilkesine yönelik hizmet verici müessesesel firmalar sektördeki bütün yenilikleri yakından izleyerek teknolojik altyapısını devamlı olarak güncelleştirebilmektedir . Ek Olarak personeline de gelişmelerle ilgilenen eğitimler vermektedir .

Kırmadan Tıkanıklık Açma Fiyatları

Bu sayede oluşan hatalar emniyetli ve daimi bir biçimde ortadan kaldırılmaktadır .