TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Kocasinan Petek Temizligi Fiyatlari

İçeriği Puanla

Kocasinan Petek Temizligi Fiyatlari hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz, Ersoylar Tesisat firması olarak bir çok tesisat alanında hizmet verdiğimiz gibi Petek temizleme hizmeti de veriyoruz ve bunu en uygun fiyatlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Sadece kocasinan semtinde değil, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında uygun fiyatlı petek temizliği hizmetimiz bulunmaktadır.

Kocasinan Petek Temizligi

Kocasinan petek temizliği kirlenmeye bağlı verimi düşen kombileri düzeltmede faal adım olan kalorifer içerisindeki kirli birikintileri temizlemektedir. Bakımı fazla vakit almaz bir tek emek harcama verimliliği uzun sürmektedir. Aylık gelen organik gaz faturasını azca ödeme benzer biçimde düşünceleriniz var ise ve bunu iyi mi yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz. Petek temizleme firmamız çamur, tortu ve kirecin doldurmuş olduğu hazneleri tertemiz yapmaktadır. Çamurlaşma ve tortu tabakaları peteklere doldukça orada soğuma yapar bundan dolayı sıcak su iletilemez. Petek vanalarını ne kadar açarsanız açın netice asla değişmeyecektir. Bizim yaptığımız ise kanallardaki bütün pis kısımları birtakım testler ile bulmak ve oralarda aygıt haznesi ile aktarılacak solüsyonun işe yaraması için birazcık beklemektir. Sabit duran fazlaca sayıda petek kiri ilaçlı solüsyon ile suda salınmaya başlamaktadır. Hemen buradaki suları alır ve geri peteklere veririz. Bu esnada aygıt içinde kirlerin birikmesi sağlanır. Devir daim ünitesi gücü dakikada tam 100 litre olup, süratli bir temizlik ortaya koymanın en güzel yönlerinden bir tanesidir.

Bahçelievler Kocasinan petek temizliği kuvvetli ve derhal işe yarayacak olan petek bakım ilacı ile bütün pis maddeleri sıhhi kanal içerisine gönderir. Kombilerin kirlenen kısımlarını temizleyebilir. Apartman yada dairedeki yaklaşık sıcaklığı artırıcı önlemleri alabilir. Bunun yanında iç katmanlar temizleneceği için evindeki hava sıcaklığı oldukca artacaktır.

Kocasinan Petek Temizligi Hizmeti

Kombi yada kalorifer petekleri içindeki suyun zaman içinde kireç oluşturması, tıkanma problemlerini gündeme getirecektir. Borularda ve vanalar da oluşabilecek bu tıkanmalar, suyun sistem içinde kolaylıkla dolaşmasını önleyeceği için, peteklerde ısınma problemleri yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Suyun kireç oluşturması dışında, tortu ve çamurun birikmesi de tıkanıklıkları arttıran etkenler içinde yer almaktadır. Bu duruma maruz kalan petekler ya kısmi olarak ısınır veya tıkanma fazlaysa, ısınmama sorunları baş gösterir.

Uzun seneler kullanılan petekler zaman içinde bakıma gereksinim duyar. Bu nedenle petek temizleme çok mühim bir prosedürdür. Alanında uzman olmayan şirketler petek temizliğinin peteğin çürümesine, delinmesine ve zarar görmesine niçin olabileceğini söylese de aslen peteklerin pak olması muhtemel teknik sorunları engeller ve ısınma sisteminin standardını artırır. Ersoylar Tesisat olarak 15 senedir İstanbul’da hizmet veren firmamız petek bakımı şeklinde sıkıntılı ve vakit alıcı periyodu ustalaşmış bir biçimde üstlenmektedir. Petek temizlemede ısıtma sistemi borularının ve peteğin titizlikle temizlenmesi gerekir. Bizler alanında yılların tecrübesini edinmiş ekibimiz yardımıyla hem petek temizliğini bununla birlikte kombi ve petek bakım ve tamir işlemini üstlenmekteyiz.

Leave a Comment