Kombi Temizliği

kombii
0

Kombilerinizin ve bağlı olduğu tesisatlarınızın çok daha az yakması ve daha uzun ömürlü olması adına düzenli bakım ve temizliğinin yapılması sizler adına uygun olacaktır. Çünkü bu konuda adım atılmayan kombi ve tesisatlar çalışma verimi düşer ve çok daha kısa ömürlü olurlar. Bu sebeple çok daha fazla yakıt tüketmeniz doğalgaza bağlı olarak yüksek faturalarla karşılaşmanıza neden olmaktadır.

Isınma Artık Çok Pahalı

Günümüzde çok pahalı bir tüketim durumuna gelen ısınma sorunu için ödeyeceğiniz ufak miktarlar ile çok daha büyük tasarruflar yapabilirsiniz. Üşüyüp hasta olmaktansa bu konuda cüzi ücretler ödemeniz sağlığınızdan kıymetli değildir. Eğer tüm yaz boyunca kullanmadığınız kombi ve tesisatlarını çalıştırmadan önce kesinlikle kombi temizliği yaptırmanız sizlere olumlu olarak yansıyacaktır.

blank

Kombi bakımı yaptırdığınız takdirde verim artacak ve buna bağlı olarak ömrü de uzayacaktır. Kış mevsimlerinde ekstra faturalar ödemenizin önüne geçmek adına bu konuda dikkatli olunmalıdır. Ersoylar Tesisat olarak her türlü tesisat probleminin yanı sıra kombi temizliği de yapan ekiplerimiz, sahip oldukları tüm teknolojik cihazlar ve son derece kaliteli kimyasal ilaçları sayesinde probleminize direk çözüm sağlamaktadır.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA