Lavabo Tıkanıklıkları ve Tuvalet Tıkanıklığı Tespitinde, Onarımında Kalıcı Çözüm

lavoba tikanklikk
0

Lavabo tıkanmalarının sebebi genellikle saç kılları, sabun parçaları vb. gibi durumlardan dolayı meydana gelmektedir. Tıkanıklığı açma servisimiz sayesinde hasar vermeden lavabonuzu kırmadan açabilmekteyiz. Lavaboların tıkanmasında ortaya çıkan bazı durumlar şunlardır: Lavabodan su akışı gerçekleşmez, lavabonuzdan türlü pislikler çıkar, pis kokular gelmeye başlar ve sizi rahatsız edebilir. Lavabo tıkanıklıkları her gün karşımıza çıkmasa da ara sıra başımıza gelebilecek sıkıntılardan bir tanesidir.

Klozet tıkanıklıkları da lavabo tıkanıklıkları gibi bir sorundur. Ancak klozet ve tuvalet tıkanıklıkları lavabo tıkanıklıklarına göre daha pis olmaktadır. Klozetin içine yanlışlıkla veya bilerek atılan cisimler yüzünden tıkanıklık meydana gelmektedir. Çocukların zarar verdiklerini bilmeyerek attıkları oyuncaklar yüzünden tıkanıklık olmaktadır. Sadece çocukların yüzünden problem ortaya çıkmaz. Yetişkin insanlarda bile bile hata üstüne hata yaparlar ve tuvalet giderlerine tuvalet kâğıtları, havlu kâğıtları, pet türü ürünler, sigara izmaritleri vb. cisimler atarlar ve bu da tıkanıklığa sebebiyet verir. Tıkanıklıkları kendinizce açabilirsiniz ancak bu çokta verimli ve kalıcı bir çözüm olmaz.

blank

Alanında Uzman Çalışanlara Sahibiz

Tıkanıklık açmada uzman ekibimiz sayesinde tıkanıklığa sebep olan cismi birkaç dakika içerisinde buluyoruz ve ucu kancalı makinelerimizle tıkanıklığa sebep olan o cismi oradan çıkarıyoruz. Kırmadan yapılan bu işlemler herkesin tercih ettiği sistemlerdir. Eskiden yapılan yöntemlerde her yer kırılırdı ve size bir sürü ekstradan masraf çıkarırlardı. Görüntüleme kameralı cihazlarını Avrupa’dan getirttiğimiz için son derece pahalı ve kaliteli cihazlardan oluşmaktadır. Bu cihazların kullanımı çok kolaydır. Ancak bu cihazları herkes kullanamamaktadır. Tecrübeli, deneyimli, işini bilen personellerimiz sayesinde bu cihazları kullanmak onlar için çocuk oyuncağıdır. Temiz su tesisatlarında problemin kaynağını noktasal olarak tespit ediyoruz. Pis su tesisatlarındaki problemi de bölgesel olarak tespit ediyoruz. Size onarımı nasıl yapacağımızı, nasıl bir işlem uygulayacağımızın bilgisini verdikten sonra onayınız dâhilinde onarımı yapmaya başlıyoruz. 7/24 size hizmet vermekte olup, İstediğiniz gün/saate müşteri hizmetlerimize randevu yazdırabilirsiniz.

 

1 Bilgi Talebi

    • blank
      handan abi

      merhabalar bu yazımı okucaklara bir, iki nasihatım var birincisi evinizi komple kontrol ettirin zaten kaçak bulmasalarda para almıyorlar ikincisi telefonda pazarlık yapın. gerçi bu firma o kadar para göz bir firma değil.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA