• Yazar:  melike

Maltepe Su Kaçağı Bulma

maltepe su kacagi
0

İstanbul Anadolu yakasında yer alan Maltepe ilçesi İstanbul’un en gelişmiş ilçeleri arasında yer almaktadır. Maltepe’de birçok iş yerinin ve evin bir arada olduğunu söyleyebiliriz. Ev ve iş yerlerinde en fazla karşımıza çıkan problem ise su kaçağı problemleridir. Bazı yapıların eski olmasından dolayı bazı yapılarda ise yeni olmasına rağmen kalitesiz malzeme kullanılmasından dolayı su kaçağı oluşmaktadır. Maltepe su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız oluşan bu su kaçaklarını noktasal olarak tespit eder. Aynı zamanda onarımını yaparak sizleri büyük bir problemden kurtarır.

Su Kaçaklarının Tamir Edilmemesi Büyük Zararlara Yol Açar

İş yeri ve ev sahipleri genellikle su kaçağı problemi ilk yaşandığı zamanlarda bu problemi önemsemeyerek su kaçağı tespiti ve tamiri yaptırmamaktadır. Fakat bu problem ilerlediği zaman büyük sorunlara yol açabilecek seviyeye gelebilir. İlk olarak su kaçağı olduğu için su faturalarınız normalin üzerinde gelecektir. Bu sizin maddi olarak zarar etmenize sebep olabilir. Sonrasında ise evinizde veya alt komşunuzun evinde duvarlarda dökükler meydana gelebilir. Aynı zamanda rutubet oluşabilir. Özellikle rutubet oluşması sağlığınıza büyük ölçüde zarar verecektir. Çünkü bir zaman sonra bu rutubetler nefes almanızı zorlaştıracak ve sizi zor duruma sokacaktır. Gördüğünüz gibi su kaçaklarının maddi zararları olduğu gibi sağlık açısından da zararları mevcuttur.

Su kaçağının bir diğer kötü yanı ise evinizde veya iş yerinizde kötü koku oluşmasına sebep olabilir. Bu gelen misafirlerinizin veya müşterilerinizin kötü düşünmesine sebep olacaktır. Maltepe su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız su kaçağı problemlerinizi çok kısa bir süre içerisinde tespit eder ve sizin de onayınız alınarak tamir etmeye başlar. Su kaçağı noktasal olarak tespit edildikten sonra sizlere durum hakkında detaylı bilgi verilir. Onayınız olmayan hiçbir işlem yapılmaz. Bu yüzden işlemlerimiz sonrasında müşteri memnuniyetimiz en üst seviyededir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Firmamız bütün müşterilerine her zaman son teknoloji cihazlar kullanarak hizmet vermektedir. Kullandığımız cihazların hepsi Avrupa’da bilim insanlarının yaptığı uzun çalışmalar sonucunda üretilmiş cihazlardır. Bu yüzden yapılan işlemler sırasında bütün su kaçaklarınız noktasal olarak tespit edilir. Tespit işlemleri sırasında ise hiçbir kırma işlemi yapılmaz. Bu konuda İstanbul’da hizmet veren en iyi tesisat firması olduğumuzu söyleyebiliriz. Birçok tesisat firması hala eski yöntemleri ve cihazları kullandığı için insanları mağdur etmektedir. Fakat firmamız her zaman son teknolojiyi kullanarak hizmet vermeye dikkat etmiştir. Bu yüzden evinizde hiçbir bölümde kırma işlemi olmadan su kaçaklarınız birkaç dakika içerisinde rahatlıkla tespit edilmektedir.

Maltepe ilçesinde ve çevre ilçelerde hizmet vermeye devam eden firmamıza günün her saati su tesisatınız ile ilgili arayabilir, sizlere yararlı olan tüm bilgileri uzman ekiplerimizden alabilirsiniz. Profesyonel ekip çalışanlarımız tıkanan ve su kaçıran borularınızı anında yerlerini bulup tamirini yapmaktalar. Tamir süresi oldukça hızlıdır. Çünkü yurt dışından ithal edilmiş olan elektronik cihazlar ile nokta tespiti yapmaktayız. Kısa bir süre içerisinde borularınızın ne sebeplerden su sızdırdığını ve nereden su sızdırğını bulmaktayız. Daha sonra su sızdıran yer tespit edilerek onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sizlere Maltepe su kaçağı bulma hizmeti vermekte olan firmamız her daim sizlerin yanınızdadır. Su tesisatınız ile ilgili ters giden bir şeyler var ise bizleri aramanız yeterli olacaktır.

7 Yorum(lar)

  • Salih

   Maltepe’de kendi evimde su tesisatında bir problem vardı. Evim müstakil bir ev. Mutfak tezgahının altında bir ıslaklık oluştu. Biraz geç farkettiğim için alttaki dolapların içi ve duvar berbat olmuş. Suntalar şişmiş, duvar kabarmış. En son alttan su gelmeye başlayınca farkettim. Giderle ilgili bir sorun yok. Burdaki borularda bir kaçak var anladığım kadarıyla. Yoğun çalıştığım için pek vaktim olmuyor. Hemen halledilmesi gerekiyor. Birkaç yerle konuştuktan sonra internette sizi gördüm. Yazılarınızı okudum. Çok çabuk hallediyorsunuz anladığım kadarıyla. Bana da yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  • adem akdağ

   Öncelikle iyi günler. Maltepe’de yaşıyorum. Evimin banyo giderinde problem var. Bir tıkanıklık var sanıyorum. Suyu yavaş çekiyor. Tamamen tıkalı değil ama normalden daha yavaş akıyor su. Daha önceleri yoktu bu sorun. Son aylarda yavaş yavaş ortaya çıktı. Yoğun kullanımda sorun çıkarıyor. Eşim bu durumdan çok şikayetçi. Ben de sizi gördüm. Yazılarınızda Maltepe’de hizmet verdiğiniz yazıyor. Sürekli evde olamıyorum. Bu yüzden sorunun çok çabuk halledilmesi gerekiyor. Bana bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.

  • bulut

   uzaklarda arama çünkü sen kalbimdesin diyerek özeniş tesisata teşekkürlerimi sunmaktan büyük memnuniyet duyacağımı dile getirmek istiyorum gerçekten harika bir firma olduğunuzu buradanda yazmak isterim zaten yüzyüze olan memnuniyetimi dile getirmiştim buradanda yazdım herkes görsün kafasında soru işareti olanlar bu firmanın referanslarını inceleyebilir :))

  • ismail

   Daha önce çalıştığım bu firmayla tekrar çalışma gereği duydum ve yine memnun kaldım yine memnun kaldım yine memnun kaldım farkındaysanız defalarca yazıyorum memnuniyetimi hakikaten alanında tek diyebilirim verdiğim para ananızın ak sütü gibi helali hoş olsun kardeşlerim benim

   • Özeniş Tesisat

    Çok teşekkür ederiz efendim bizim hakkımızda ki düşünceleriniz için hedeflediğimiz bu yolda her zaman müşteri memnuniyeti anlayışı ile yola çıkıyoruz dolayısıyla bu anlayışımız hiçbir zaman değişmeyecek sizide mutlu bırakabildiysek bizde çok mutlu olduğumuzu bildirmek isteriz.

  • Adem Köroğlu

   Balkonda bulunan pimaşlarda kaçak var, binanın duvarını çok kötü hale getirdi, kaçağın yerini tam olarak bir türlü tespit edemiyoruz, yardım edebilir misiniz.

  • Ömer Faruk

   oğlum sizi buldu aradık hızlı geldiniz ben pek bu kadar hızlı geleceğinizi tahmin etmedim termal kamerayla kaçağı buldular tamir ettiler kaliteli iş yapıyorlar

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA