TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

İçeriği Puanla

Lavabo tıkanıklığı konusunda size hizmet vermekte olan ekiplerimiz; Mutfaklarda ve banyolarda kullanılan lavabolar, çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma genellikle otellerde ve restoranlarda, lokantalarda bu gibi sorunlar daha çok olmaktadır. Mutfak lavabolarındaki tıkanıklıklar, lavaboya dökülmüş yağlar ve bazı cisimlerin bir araya gelip katılaşması sonucu meydana gelir.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo lavabolarında ise genellikle sabun artıkları ve bayanların saçları, traş artıkları tıkanıklığa sebep olur. Lavabo tıkanıklığı meydana geldiği zaman insanlar kendilerince çözüm yolu ararlar ve pompa gibi tel sokma gibi yöntemler denerler. Bu tıkanıklıklara bir çözüm değildir. Bugün açılır yarın tekrar tıkanıklık devam eder. Kalıcı çözüm yolları arıyorsanız eğer bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Tıkanıklık açma konusunda başarılara imza atan firmamız son derece titiz ve temiz bir işçilikle çalışmaktadırlar.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma En İyi Firma

Ortalığı dağıtmadan, evinizi pisletmeden, kırmadan, dökmeden yapılan işlemlerimiz son derece başarılıdır. Bu işlemleri tabi ki de cihaz olmadan yapamayız. Son dönemin çığır açan teknolojilerinden olan yeni nesil cihazlar sayesinde işlerimiz çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmekte olup bu sayede randevularımızda aksatma yaşamıyoruz. Daha hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlayan firmamız sayesinde en büyük su kaçaklarınızı bile tespit edip, onarabiliyoruz. Lavabo tıkanıklığına sebep olan cismi kameralı cihazlarımızla görüntülüyoruz ve %100 olumlu sonuç alıyoruz. Görüntüleme yaptıktan sonra ucu kancalı cihazlarımızla tıkanıklığı sebebiyet veren sorunu ortadan kaldırmaktayız.

Tıkanıklık problemleri bir an önce çözüme kavuşturulmazsa kötü sonuçlar elde edebilirsiniz. Evinizi su basabilir, eşyalarınızda zarar görebilir. Ekstra masraflarla uğraşmak istemiyorsanız eğer hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin ve istediğiniz güne/saate randevu talebinde bulunun.

Tıkalı mutfak gideri açma

Tıkalı mutfak gideri açma sorunu birçok tesisat probleminde olduğu gibi kırmadan ve dökmeden sahip olunan özel cihazlar yardımıyla bulunabilmektedir. Nerde olursa olsun herhangi bir bölgedeki tıkanıklık, profesyonel elemanlar tarafından belli ayarlara getirdiği cihazları ile açma işlemine girişirler. Bu işlemler oldukça kısa sürmesinin yanı sırada oldukça da kalıcıdır.

Ersoylar Tesisat olarak tüm lavabo tıkanıklığında olduğu gibi mutfak gideri tıkanıklığı ile de alakalı tüm problemlerinizde bizlere çağrı merkezlerimiz yoluyla ulaşabilir, ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.  Tam ekipmanlı gelen firma görevlilerimiz, vereceğiniz randevu saatinde kapınıza kadar gelecek ve sorunu ortadan kalıcı olarak kaldıracaktır. Kaliteli işçiliğin çok önemli olduğu bu konuda hata payı %0 olmalıdır. Bu konuda oldukça titiz bir işçilik sunacağımızın garantisini veren firmamız, yaptığı her işe 1 yıl firma garantisi sunmaktan da çekinmemektedir. Robotla mutfak gideri tıkanıklığı açma sanılanın aksine kolay olmamakla birlikte bu konuda tecrübenin konuşturulması asıl unsur haline gelmiştir.

İstanbul Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma Özellikle mutfaklarda önemli bir yeri olan mutfak giderleri, suyun oldukça hızlı ve rahat kanalizasyona akıtabilmesi açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir.

İstanbul Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Mutfakların günün her saati yoğun olarak kullanılması sebebiyle sıkça problem çıkardığı bilinmektedir. Bu atık yolları oldukça önemli olup, gün içinde yemek yapılan ev, ofis, lokanta ve kafeteryalarda çok fazla ihtiyaç duyulan yerlerdendir. Bulaşık makinesi kullanılmayan evlerde ise elle yıkanılan bulaşıklar ve buralardan dolayı oluşan yemek artıkları ve yağlar su gider yollarınızı kısa sürede olacağı gibi uzun vade de umulmadık zamanlarda da ortaya çıkabilmektedir.

İstanbul mutfak gideri açma hizmeti için tercih edebileceğiniz bir firma olan Ersoylar Tesisat sizlere kaliteyi makul fiyatlara sunarken kalıcı çözümleri de getirmektedir. Diğer lavabolara istinaden mutfak lavaboları diğer lavabolara göre bulaşık yıkanması sebebiyle kesinlikle daha fazla aktif halde kullanılmaktadır. Çok daha fazla kullanım ihtiyacı duyulan bu bölge, çok daha fazla sorun çıkarabilmektedir.

İstanbul Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Kısa mesafeli tıkanıklıklar kendimizin bile açabileceği kadar kolay olabilirken, çok daha derin tıkanıklıklar için kullanacağınız kimyasal açıcılar ve diğer yöntemler sizlerin halledemeyeceği gibi kalıcı bir çözüm de sunulmasına engel olmaktadır. Fakat bizle sahip olduğumuz son derece yüksek kalite cihazlar ile bu kirli atık yollarınızı tesisatlarınızın kurulduğu ilk günkü haline getirerek kalıcı çözümü ve yıllarca sorun yaşamamanız adına kalıcı temizliği sizlere sunmaktadır.

Lavaboların mutlaka en yoğun kullanıldığı bölgeler mutfaklardır. Günün her saati pişirilen yemekler ve yemek sonrası yıkanan bulaşıklar ve bulaşık makineleri bu atık borularının hemen hemen günün her saati aktif olarak çalışmasına neden olmaktadır. Her ne kadar bilinçli bir şekilde atık maddeleri gerektiği gibi öğütmeye çalışsak da mutlaka zamanla bu bölgelerde bazı tıkanıklık problemleriyle karşılaşmamız kaçınılmazdır. Yemek yağlarının zamanla yemek artıklarıyla birleşmesi ve saç, tüy gibi maddelerin yapışıp kalın bir tabaka halini alması ile beraber mutfak gideri tıkanıklığı problemi kendini ortaya çıkaracaktır.

Özellikle sahil kasabası olan Büyükçekmece semtinin il merkezine uzaklığı ile bu konu hakkında işinin ehli su tesisatçısı bulma güçlüğü çekmesi gibi konularda halk sakinleri bu işi profesyonel cihazlarla gerçekleştiren firma bulmada ciddi sıkıntılar çekmektedir. Sizlere Ersoylar Tesisat olarak çağımız tüm geçerli olan gelişmiş tekniklerini üstün Avrupa teknolojisi donanımlarımızla uygun fiyata sunmaktan mutluluk duymaktayız. Firmamızdan randevu alarak istediğiniz gün ve saatte problemin ortadan kalıcı olarak kaldırılmasını istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş gibi oldukça düzgün bir altyapı ve yerleşkede bulunan ilçemiz, zamanla bilinçsiz kullanıcılar ve buna bağlı maddeler sebebiyle sıklıkla mutfak gideri tıkanıklığı ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu problemler her şeyden önce altyapı ve kalitesiz su tesisat sistemlerine bağlı olarak gerçekleşse de diğer su tesisatları problemlerinden daha fazla sorunun oluşması ve önlemi bizlere bağlıdır. Çünkü atılmaması gereken maddelerin bu gider yollarında aşağıya bırakılması zamanla problemlerin patlak vermesine neden olacaktır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Yemek yağlarının artık geri dönüşüm yoluyla kanalizasyona atılmasını engellemek adına birçok sosyal proje bulunmakta olup, eğer atık su borularına yani mutfak giderine yolladığımız takdirde zamana mutfak lavabonuzda tıkanıklığa neden olacaktır. Çünkü donan yemek artıkları ve ona tutunarak yapışacak maddeler bu yolları tıkayarak geri dönülmesi güç hale getirecektir. Günümüz firmaları artık bu konuda oldukça iç rahatlatıcı çalışma tekniklerini sizlere sunmaktadır. Bunun faydasını vereceğiniz her kuruşta hissedeceğiniz aşikâr olmakla birlikte, su tesisat borularınız ilk günkü kadar temiz ve problemsiz şekilde işlevini sürdürecektir.

Bayram öncesi veya tam da misafirlerinizin geleceği güne denk gelen bir mutfak gideri tıkanıklığı mı yaşadınız? Yâda sahip olduğunuz lokantada ve restoranda tam da işlerinizin yoğun olduğu zaman mı mutfak gideriniz sizlere sorun çıkardı? İşte aldığımız şikâyetlerin çoğu umulmadık zamanda ortaya çıkmakla birlikte bilinçsizce yapılan geçici çözümler nedeniyle tam olarak rahat etmeniz imkânlar dâhilinde değildir.  Lavabo aç olarak satılan kimyasallar, sıcak kaynar sular ve geleneksel olarak denediğiniz birçok çözüm şekli sizlere kısa vade de çözüm sağlayabileceği gibi uzun vade de çok daha büyük sorunlarla başa çıkmanıza da neden olabilir.

Zamanla yemek atıklarının yağlarının gider borusunda donarak ve kıl, tüy, saç gibi birçok maddeyi kendine çekerek orada tabaka oluşturması belli bir süre sonra o yolun kapanarak geri tepme oluşmasına neden olacaktır. Bizler yani bu konuda hizmet veren kurumsal firmalar sahip oldukları pek çok teknolojik alet sayesinde bu sorunları çözerek ilk günkü temiz halinde sizlere teslim etmekteyiz. Dönerek kanal açan robotlarımız ile sadece tıkalı olan bölge değil, o kısmın tüm çevresi de temizlenerek, gider borularınız tesisatlarını teslim aldığınız ilk günkü temizlikte sizlerin kullanımına bırakılmaktadır. Beylikdüzü mutfak tıkanıklığı işlemleriniz gün içinde oldukça hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Oturduğumuz yahut çalıştığımız meskenlerde, nerede ne zaman ortaya çıkacağı belli olmayan yaramaz bir problem; su kaçakları. Bildiğiniz üzere su tesisatları görünmeyen alanlara inşa edilir ve herhangi bir arıza çıktığında, sadece arızanın noktasal tespiti bile başlı başına bir arızadır. Geçmişten günümüze tesisat problemlerinin çözümü evvela su kaçağı bulma işlemiyle başlamış akabinde kaçağın önlenmesi ve tamiratıyla son bulmuştur. Sorunun çözüm yolu aynı olsa da çözüm için kullanılan araç gereçler zaman içerisinde ciddi değişimler ve ilerlemeler kaydetmiştir.

Sızıntıların Varlığı Nasıl Anlaşılır?

Evlerimizde ve iş yerlerimizde su tesisatlarında yaşanan akıntılar bazı durumlarda fark edilemeyebilir. Kimi zaman su sızdığı yerden yüzeye çıkmaksızın kendi yolunu bulur, akar ve gider. Zamanla betonarme yapıların bozulma ve çürümesine de sebep olabilir. Farkında olmadığımız bir su kaçakları için en önemli tedbir su sayaçlarımızı ve faturalarımızı düzenli olarak takip etmektir. Sayaçların, herhangi bir musluk açık olmadığı halde dönüyor olması ve faturanın normalden fazla gelmesi bir yerlerde bir su kaçağının varlığını gösterir. Aksi takdirde zaten su kaçağı bir yerlerden kendini belli edecektir. Burada esas olan doğru teşhis ve doğru tamirattır ki ErsoylarTesisat olarak problemin en kısa ve en kolay çözümü istisna olmaksızın sunduğumuzu hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Her Su Kaçağının Kaynağı Aynı Değildir

Su tesisatları genel itibariyle üç ana başlıkta değerlendirilmektedir. Farklı tesisatlar da farklı sorunlar ve çözümler bulunmaktadır. Çözüme ulaşmak ve su kaçağı bulma aşamasına geçmek için öncelikle sızıntının;

  • Temiz su tesisatı
  • Atık su tesisatı
  • Kalorifer tesisatı

Gibi üç temel hattan hangisinden kaynaklandığını gözlemlemek gerekir. Bu kısım nispeten kolaydır ve bazı ipuçları size yardımcı olacaktır.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

  • Eğer gözle görülür düzeyde veya sadece kabarma şeklinde bir ıslaklık var ise ve bu ıslaklık renksiz ise kaçak temiz su borularından kaynaklanmaktadır diyebiliriz.
  • Tavan veya duvar üzerinde sarı veya kahverengi tonlarda kabarmalar görüyorsanız atık su borularında bir kaçak olduğu anlamına gelir ve bir an evvel çözüm ortağınız ErsoylarTesisat ile irtibat kurmalısınız demektir.
  • Banyo, tuvalet veya mutfaktan mesafe olarak tamamen uzakta yer alan bir noktada kabarma veya sızıntı var ise kalorifer tesisatı kaynaklı bir problemle karşı karşıyasınız demektir.

Ersoylar Tesisat ile Komşuluk İlişkilerinizi Güvende Tutun

Bilindiği üzere su tesisatlarında yaşanan kaçaklar alt veya üst katımızdaki komşuyla olan ilişkilerimizi doğrudan etkiler. Öyle ki, alanında yetersiz bir usta veya ekiple çalışıyorsanız sorunun çözümü gecikir ve komşularınızla kavgalı bir duruma bile geçebilirsiniz. Su kaçaklarının en önemli çözümü hızlı olmaktan geçer. Eski dönem tesisat tamirlerinde su kaçağı bulma kısmı ustaların korkulu rüyasıydı. Tam olarak noktasal tespit yapılamadığı için evin birçok yeri kırıp dökülmek zorunda kalır ve bu ekstra maliyet, zaman kaybı ve zahmet olarak yansırdı.

Fakat artık su kaçaklarını noktasal olarak tespit edebilen kameralı sistemler, akıllı robotlar ve akustik dinleme cihazları mevcut. Bu sayede sorun tam olarak tespit edilip bazı durumlarda hiçbir yer kırılmadan bile boru içerisinden müdahale edilebiliyor. Boru içerisinden müdahale mümkün değilse de sadece kaçak tespiti yapılan yerde kırım yapılarak büyük zahmetlerden kaçış sağlanıyor. Su kaçaklarında hassas akustik dinleme cihazları bir kulaklık yardımıyla rahatça fark ediliyor ve zaman kaybı yaşanmaksızın çözüm elde ediliyor.

Mutfak ve Lavabo Tıkanıklığı Açma

Cihaz Sahibi Olmak Yeterli mi?

Ersoylar Tesisatı muadillerinden ayıran nokta burada başlamaktadır. Cihazları temin etmek ve internete ilan koymak kolaydır fakat bu cihazların püf noktalarına hakim olmak, işlem bittikten sonra da müşterinin ulaşabileceği uzaklıkta olmak, işin garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı yapılmasını ilke edinmek temel ilkelerimizdendir.