Noktasal su kaçağı bulma

Noktasal su kaçağı bulma

Ersoylar Tesisat Noktasal su kaçağı bulma Su Tesisatı kaçak bulma işleri için arayabileceğiniz bir şirket var üstelik yeriniz neresi olursa olsun aynı gün arasında servis imkanı sunan Ersoylar Tesisat  garantili olarak tespit ve tamir işlemleri yapmaktadır. Kırmadan tesisat tamiri için ayrı usta aramanıza gerek yok tespit yaptırdıktan sonrasında tamirini şirketimiz yapmaktadır.

Noktasal su kaçağı bulma

Noktasal su kaçağı bulma

Fayansçı aramanıza gerek yok incinen fayansları tekrar şirketimizin fayans ustaları yapmaktadır. Ara eleman yada taşeron mutlaka kullanmıyoruz personellerimiz şirketimiz bünyesinde çalışan sigortalı ve yetki belge sahibi ustalardır. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz şu sebeple güvence ve memnuniyeti sizlere sunuyoruz. Dairelerde tesisat kaçak tespiti yaptırmak yada iş yerlerindeki su tesisatı kaçak bulma işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Su tesisat işi bilgili müdahalelerle ve öz verili bir emek verme ile yapılması ihtiyaç duyulan bir meslektir.
Bu işin ciddiyetinin bilincinde olmayan kişilerce yapılması niteliğinde ileride muhakkak bir sıkıntı çıkaracaktır zaten su arızaları meydana getirilen bilgisizce müdahaleler kararı yada yanlış araç-gereç tarzı ile meydana gelmektedir.
Bu yüzden çalışacağınız şahıs ve kurumları ince süzerek seçmeniz size yarar sağlayacaktır.
Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmayanlar şu demek oluyor ki kayıtsız kalan şirketler yok olmaya mahkumdur.

Firmamız Ersoylar Tesisat son tesisat teknolojisini kullanarak Konya genelinde cihazla su kaçağı bulma ve tamir işlerini garantili olarak yapmaktadır.

Tuvalet Açıcı

Tuvalet Açıcı

Noktasal su kaçağı bulma istanbul

Tespit tutarları niçin farklılık gösteriyor ? Google arama motoru üstünden arama yaptığınızda pek fazlaca şirketin yada şahısın farklı tutarları kafanızı karıştırıyor kime güveneceğinizi şaşırdınız değil mi . Su kaçağı tespiti tutarları meydana getirilen işçiliğe , kullanılan malzemelere gore değişiyor sizlere yapılmayacak derecede ucuz fiyat verenler vergi hırsızı kurumsal olmayan şahıslar web sitesi kurarak servis verirler bu şahısların muayyen dükkanları yoktur bir sıkıntı niteliğinde mutlaka muhattap bulamazsınız .

karşınızda su kaçağı tamirinden sonraki süreçte arıza aynı yerden aynı biçimde devamı laf konusu olduğunda yeniden ücret ödeyerek başka bir firmadan servis almak zorunda kalacaksınız. Firmamız Ersoylar Tesisat Sıhhi Tesisat Su Kaçağı ve Tıkanıklık Açma Çözüm Merkezi meydana getirilen tespit ve onarımlara 1 sene güvence belgesi veriyor arıza tekrarı niteliğinde en geç 3 iş günü arasında parasız hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mutfak Lavabosu Tıkandı

Artık web müşterileri bilgili fiyata bakıp servis çağıranlar elbet var fakat içeriğe görede müşteriler istediği firmayı seçiyorlar. Çok refetansı olan şirketler müşterilerden müspet yorum alan şirketler sitelerinde yapmış olduğu işleri resimle özetleyen şirketler elbet ilk tercih olacatır. Firmamız bu açıdan almış olduğu geri dönüşlerden fazlaca memnun müşterilermiz de memnunki vasıta sayımızı 9 adete çıkardık günlük yaklaşık İstanbul genelinde 30- 40 tane su kaçağı problemini çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız almış olduğu yoğun taleplerden ötürü pazar günü aleni servislerimizin tümü olmasda 2 tane aracı pazar günü servis vermesi için nöbetçi ayarlıyoruz bu hizmet için öncesinden randevü almanızı öneri ederiz.

Noktasal su kaçağı bulma hemen ara!

Akustik Dinleme Cihazı : Dinleme aleti, temiz su tesisatlarındaki kaçakların yerini süratli bir halde tespit etmemize imkan sağlıyor. Noktasal olarak su kaçağını saptamak için kullandığımız bu aygıt; bütün servis personellerimizin uzun eğitimi sonrası kullanılmaktadır.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Kanal/Boru Görüntüleme Kameraları : Bu kameralar ile atık su borularının içini görüntüleyebiliyor ve pimaş hattındaki bütün sorunları tespit ediyoruz. Atık su borularındaki su kaçaklarının yerini tespit etmemizin haricinde tıkanıklık benzer biçimde durumlarda da çoğunlukla kullandığımız cihazlardan biridir.

Termal Kamera : Temelde ısıyı esas alan bu görüntüleme aleti ile kalorifer tesisatı, sıcak su tesisatı benzer biçimde sıcak suyun geçmiş olduğu boruların yerinin tespit edilmesi için kullanılır. Su sızıntısının tespiti için gerek duyulması halinde termal kamera kullanmaktayız. Termal kamera ile su tesisatının geçmiş olduğu alan tespit edilir ve arkasından akustik dinleme aleti ile yeniden lüzumlu kontroller sağlanır. Böylelikle su sızıntısını noktasal olarak tespit etmiş oluruz.

Noktasal su kaçağı bulma Ersoylar Tesisat

Nem Ölçer : Su kaçağının bulunmuş olduğu ortamın bağıl rutubet değerlerini referans alarak tespit işlemi sırasında destek aygıt olarak kullanmaktayız. Çok gerek duyulmadıkça bu aleti kullanmıyoruz.

Bir dairede su kaçağı var ise, en önce bu su kaçağının hangi tesisat sisteminde olduğu belirlenir. Parke altında yada fayans altında su kaçağı olması tespit edilmesine mani değildir.

Kalorifer Tesisatı Nasıl Temizlenir

Evinizde bir su kaçağı probleminiz ortaya çıktı ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kendinizi biçare durumda mı hissediyorsunuz? Gönlünüz huzurlu olsun. Hemen Ersoylar Tesisat ile iletişime geçin ve kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ile mevcut sorunu alanında uzman ekibimiz ile en süratli halde halledelim.

Bize ulaşıp problemi bildirdiğinizde ekibimiz derhal harekete geçer ve adresinize ulaşır, lüzumlu araştırma ve tespitleri yapar ve yapılacak bütün müdahale ve onarımı büyük bir titizlik göstererek en kısa müddette halleder. Her türlü hizmetinde güvence bazlı çalışmakta olan Ersoylar Tesisat , en ekonomik fiyatlar ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor…

Bizi tercih ettiğinize hiç pişman olmayacağınızı bilmenizi istiyor, gereksinim duyduğunuz her an bize telefon ile ulaşabileceğinizi bir defa daha vurgulamak istiyoruz.

Noktasal su kaçağı bulma Acil Tesisatçı

Mutfak Giderini Açan Tesisatçı

Ersoylar Tesisat bütün İstanbul bölgesinde uzman çalışanı ve yüksek teknolojiye haiz cihazları ile ustalaşmış su kaçağı tespiti yapıyor. İlerde doğabilecek büyük problemler ve büyük tadilat harcamalarını önlemek için minik emareleri de göz önünde bulundurmalısınız. Su kaçakları çoğu zaman kendini derhal belli eder. Duvarda kararma, fayans aralarında küflenme ve kararma, tavanda ve fayanslarda terleme, giderilemeyen fena koku ve duvardaki sıva kabarıklıkları ve sıva dökülmesi benzer biçimde emareler size su kaçağınız bulunduğunu haber verir. Küvetin ve tuvaletin alt kısmındaki su kaçakları alt kata sızar ve alt katın tavanında, damlama, dökülme, sıva kabarıklığı yapar.

Tüm su kaçaklarının, su sızıntılarının kaynağını kolayca buluyoruz. Uzun devam eden su kaçağı tespiti işlemleri gözünüzü korkutmasın. Ersoylar Tesisat bütün sıhhi problemlerinizde olduğu benzer biçimde su kaçağı tespiti işleminde de size ekonomik olarak en müsait ve en müessir yöntemlerle geliyor. Evinizi talan eden, çuvallar dolusu toz toprak taşımanıza sebep olan, günlerce sizi tutsak eden ve birçok tadilat harcaması çıkaran eski usül tesisatçı kâbusunuz bizimle sona eriyor. Bize ulaşın ve bütün tesisat sorunlarınızın iyi mi kolayca çözülebildiğini görün…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara