blank
 • Yazar:  melike

Ataşehir Su Kaçağı Bulma

atasehir su
0

Ataşehir su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız Ataşehir ve civar ilçelerde yaşayan kişilerin su kaçağı problemlerini çok kısa bir sürede çözmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken ise firmamızla iletişime geçerek gerekli bilgileri almaktır. Firmamızla iletişime geçmek isteyen kişiler 7 / 24 iletişime geçebilirler.

Su kaçağı problemi binanızın kaç yıllık olduğu veya kaçıncı katta oturduğunuz fark etmeksizin başınıza gelebilir. Bazıları yeni binalarda bu tarz problemlerin yaşanmadığını düşünüyor. Fakat yeni binalarda müteahhitler masrafları daha aza çekmek için binalarda ucuz su boruları kullanıyor. Bu borular ise en ufak tazyikli su basıncı sonrasında patlayarak veya çatlayarak su kaçaklarına sebep oluyor. Eski binalarda ise özellikle eskiyen su tesisatı sistemi su kaçaklarını en büyük sebebi arasındadır. Kısacası su kaçağı problemi herkesin başına gelebilecek türden bir problemdir.

Firmayı İyi Seçmelisiniz

Su kaçağında en önemli konulardan birisi su kaçağı tespiti ve tamiri yaptıracağınız firmayı iyi seçmenizdir. Aksi takdirde hiç beklemediğiniz problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu problemler arasında belki de en fazla karşımıza çıkanlardan birisi; herhangi bir su kaçağı olmayan bölgenin de kırılmasıdır. Genellikle tesisatçılar geleneksel yöntemler kullanarak kendilerini yenilemekten çekiniyorlar ve su kaçağını da hala eski yöntemlerle bulmaya çalışıyorlar.

Firmamız ise bu firmaların aksine su kaçağı konusunda her zaman en son teknolojiyi takip ediyor. Firmamız su kaçağı bulma konusunda Avrupa’dan özel olarak getirttiği ve bu konuda son teknoloji olan cihazları sayesinde evinizde hiçbir kırma veya dökme problemi oluşturmadan sizlere su kaçağı bulma hizmetini en kaliteli şekilde vermektedir.

blank

Su kaçağı konusunda Ataşehir ve çevre ilçelerinden istediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza istediğiniz gün ve saatte arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Sorunu Nasıl Çözülür?

İstanbul’un her noktasına en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız sizlere hizmet verirken bu konuda üretilen son teknoloji cihazları kullanarak hizmet vermektedir.Yaşanan kaçağın kaynağı kullandığımız akustik dinleme cihazı sayesinde noktasal olarak tespit edilmektedir. Kullandığımız akustik dinleme cihazı sadece bu konu için bilim insanları tarafından özel olarak geliştirilmiştir. Bu cihazın en büyük özelliği ise su sesine duyarlı şekilde çalışmasıdır. Normalde su kaçağının yerini bulmak çok zordur. İnsanlar bu yüzden kırma ve dökme işleriyle uğraşmaktadır. Fakat akustik dinleme cihazı sayesinde kırma işlemi olmadan kolaylıkla su kaçağınız tespit edilmektedir.

Genelde su kaçağı problemi elektrik tesisatları problemleri kadar karşımıza çıkmaz. Fakat yine de her an oluşma ihtimali olan bir problemdir. Su kaçağı problemi sadece sizden dolayı oluşan problemlerden meydana gelmez. Binada kullanılan su borularından veya suyun basıncından gibi durumlarda da su kaçağı yaşanabilir.

Ataşehir su kaçağı bulma servisimiz sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktadır. İstediğiniz zaman firmamızı arayarak bütün su kaçağı problemlerine çözüm bulabilirsiniz.

İstanbul’un neredeyse tüm semtlerinde su kaçağı bulma ve tespit hizmeti vermekteyiz. Sizlere hizmet verdiğimiz bir diğer semt ise Ataşehir’dir. Ataşehir su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimize teknolojik cihazlar ile borularınızı onarmaktadır. Evlerinizde veya ofislerinizde bulunan tıkanan borularınızı zahmetsizce kısa bir süre içerisinde eskisinden daha kullanışlı hale getirmektedir. Kullanılan cihazlar teknolojinin ileri gelen cihazlardır. Bu yüzden kullanımı da bir o kadar kolaydır. Kırma, dökme olmadan sizleri bu durumdan kolay ve zahmetsizce kurtarmaktayız. Tıkanan lavabolarınıza kullandığınız kimyasal maddeler lavabolarınızı kısa bir süreliğine açar. Daha sonra ise daha çok tıkandığını fark edeceksiniz. Bu yüzden kimyasal maddeler kullanmak yerine hemen bizleri arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Evlerinizde bulunan duvar, fayans ve borularınız da oluşan her hangi bir su sızmasında İstanbul un ilçesi olan Ata şehir şubemizden destek ve yardım alabilirsiniz. Bizler sizlere bu konu da hiçbir zorluk yaşatmadan elimizde ki teknolojik cihazlar sayesinde yardımcı olabiliriz. İstanbul un her ilçesinde olduğu gibi ata şehir ilçesinde de bulunan şubemizden su kaçağınız ile ilgili her türlü hizmeti vermekteyiz.

Bu teknolojik cihazlarımız sayesinde duvar, fayans ve borularınız da ki her türlü su sızmasını başka hiçbir müdahale gerektirmeden ve evlerinizde hiçbir şekilde zarar vermeden teknolojik cihazlarımız yardımı ile çözüm bulabiliriz. Üstelik bu işlem önceki yıllarda olduğu gibi artık zor değil. Önceki yıllarda ki gibi evlerinizde bulunan duvar, fayans ve borularınıza zarar vermeden tespit edilmiş oluyor. Bu cihazlarımız sizlerin kolaylığı için özel olarak yurt dışından getirttirilmiş ve sizlere hizmet vermektedir. Bu cihazlar sayesinde suyun nereden ve ne sebeple aktığını kolaylıkla öğrenmiş olursunuz. Bu sayede de problemi anında müdahale etmiş olup zamandan kazanmış olursunuz Bu da size suyun daha fazla sızmasını engelleyerek şok bir fatura ile karşılaşmanıza engel olmuş olur.

Ataşehir Su Kaçağı

Biz şubemizde bu işten fazlası ile anlayan tecrübe sahibi ve bu iş üzerinde uzman arkadaşlarımız ile birlikte çalışmaktayız. Sizler bizleri size en yakın şubemizden arayıp ulaşarak su kaçağına çözüm bulmanıza yardımcı olur ve duvar, fayans ve borularınızı onarmış oluruz.

Evlerinizde oluşan su kaçaklarında yapmanız gereken tek şey hemen bizleri arayarak destek istemektedir. İstanbulun her ilçesinde şubelerimiz bulunmaktadır. Ataşehir su kaçağı bulma hizmetini en profesyonel şekilde vermekteyiz. Evlerinizin hiçbir yeri kırılmadan ve zarar görmeden bu soruna çözüm bulmaktayız. Teknolojik cihazlar ile suyun sızdığı yeri tespit ederk müdahele etmekteyiz.

Eski zamanlarda evlerinizin duvarları ve fayansları kırılarak suyun nereden sızdığı yeri tespit edilmekteydi. Fakat artık günümüzde teknolojik araçlar ile suyun hangi borudan sızdığını anında bulunabilmektedir. Bu durum sizler için oldukça idealdir. Çünkü zamandan kazanılmış olunmaktadır. Elektronik cihazlar ile anında müdahale ederek suyun daha fazla sızmasını engellemekteyiz. Ataşehir ve çevre ilçelerde su kaçağı ve bulma tespit çalışmalarında firmalarımızı iletişim adreslerimizden profesyonel uzmanlarımızı arayarak destek alabilirsiniz.

12 Yorum(lar)

  • blank
   melehat yurt

   ataşehrde gerçekten en başarılı firma olarak ersoylar tesisatın gösterilmesi onur verici evimize gelipte evi kirletmeden tüm sıkıntımızı çözecek başka bir tesisat firması tanımıyorum.

  • blank
   Mesut Şen

   İnternette adınızı çok gördüm. Ataşehir’deki müstakil evimim banyosunda fayansların arasından yer yer su sızıntıları oluyor. Bu durumun sebebinin su sızıntısı olduğunu düşünüyorum. Fakat banyomun inşaat sahasına dönmesinden korkuyorum. Bir su sızıntısı için bütün banyonun kazılmasını istemem. Okuduğumda göre kullandığınız aletler ile sızıntıyı tespit edip sadece o kısmı açıyormuşsunuz. Böyle birşey mümkünse çok mutlu olurum. Bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.

  • blank
   mustafa

   Ataşehir’de yaşıyorum. Evimin su tesisatında sorun vardı. Su kaçağı varmış. Sızan su yan odadaki duvarlardan ve zeminden ortaya çıkmaya başlamıştı. İnternette bu şirketi gördüm. Daha önceki müşterileri gayet memnundu. Bende aradım. Çok ilgili davrandılar ve belirlediğimiz saatte eve geldiler. Daha sonra ellerindeki aletler ile su kaçağını tespit ettiler. Bana sormadan hiçbir şey yapmadılar. Kısa sürede işi hallettiler. Sorun çözüldü gibi herhangi bir problem görünmüyor şuan. Temiz iş çıkardılar.

  • blank
   tufan

   Petek Temizliği için firma arayışı içerisindeyim hala bulabilmiş değilim iyice temizleyip olası bir problemi ortadan kaldırmak için ciddi arayışlar içerisindeyim bilgi verebilir misiniz bu konuda bana acaba

   • blank
    Özeniş Tesisat

    Yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz efendim bizimle iletişim sağlayıp tarafımıza probleminizi belirttiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederiz.İlgili probleminizi en kısa sürede tarafınıza ulaşıp gidereceğimizden kuşkunuz olmasın.

  • blank
   Sinan

   Selam atasehirde henüz 2 aylık taşındığım evde mutfak borularında su kaçağını farkettim ve sorunun biran önce giderilmesi için firma arayışına geçtim sizinle iletişime geçip buradaki sızıntıyı gidermek istiyorum bana geri dönüş sağlarsanız çok memnun kalırım.

  • blank
   Erdinç

   Klozetin yer ile temas ettiği kısımdan bildiğiniz su kaynıyor, bunun nedeni nedir, basit bir alçı sıvasıyla sorunu çözebilir miyiz, yardımcı olabilir misiniz.

  • blank
   Ercan Erhan

   Daha önce iki kere tesisat ustası çağırdım eve, evin fayanslarını her ikiside mahvetti ancak bu site üzerinden iletişime geçtim ve su kaçağı konusunda teknolojik cihazlar ile yardımcı oldular ve sadece 1 adet fayans kıralar hasarlı boruyu tamir ettiler.

  • blank
   Hakan

   daha önce başka firmaya vermiştim tekrar bozuldu başka firmaya vermeyi düşündük ataşehirdeki firma gerçekten cok iyi hemen onardılar veçözdüler çok memnun kaldık

  • blank
   Ahmet

   Ataşehirdeki bütün firmaları denedik en sonunda bu firmayı bulduk son derece işinde iyiler yarım saatte sorunu çözdüler ve bir saatte onardılar

  • blank
   Hakkı Bilal

   Gerçekten bu işi içten yapıyorlar işinde uzmanlar bir buçuk saatte işi çözdüler ve problemi giderdiler kendilerinden memnun kaldık

  • blank
   Meryem Altın

   tatile gittim geldiğimde gelen faturayla şok oldum klozette su kaçağı varmış sağolsunlar hızlıca gelip tamir ettiler

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA