Özeniş Tesisat Faaliyet Alanları

tıkanıklık açma servis
0

Lavabo tıkanması ve su tesisatı sorunları bundan 20-30 sene kadar önce son dakikaya kadar bekletilirdi. Bunun en büyük sebebi, bu dönemde tamirin çok uğraştırıcı olmasıdır. Son yıllarda su akıntılarının, tesisat sorunlarının çözümü uzmanlaşan bir hal almıştır. Oluşan kaçaklar, su tesisatı için yapılan pratik kullanımlı cihazlarla çözüme ulaştırılmaktadır.

Son yıllarda İstanbul’da su tesisatı hizmeti veren firmalar oldukça fazladır. Ancak bir o kadar da sıkıntılı işlem yapan firma vardır. Alanında fark yaratan Özeniş Tesisat, su tesisat ve tıkanıklık işlemlerinde uzman ekip, son teknoloji uzman donanımlarıyla en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Birlikte çalıştığı müşterileri için her zaman hesaplı, zahmetsiz çözümler sağlamak firmanın temel amacıdır. Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı, kaçak gibi problemlerde tespit yapılarak sorunsuzca işlem sonuçlanmaktadır.

Birçok su tesisatı sorununda en büyük sıkıntı kaçağın tespit işlemlerinde duvar kırma yapılmasıdır. Kurumsal özelliklere sahip Özeniş Tesisat, farklı olarak, sorunu gidermek için su kaçağı tespiti cihazı kullanmakta ve en az zararla işlemlerini tamamlamaktadır. Buna ek olarak kalorifer ve petek temizliği servisinde de enerji tasarrufu sağlamaktadır. Binalardaki petekler temizlenerek hesaplı şekilde ısınmak daha mümkün olmaktadır. Firmamız her türlü tıkanıklık işlemlerine de kalifiye çözüm üretmektedir.

Su tesisat kaçaklarının ve tıkanma sorunlarının en yaygın sebebi yıllık kontrollerin yapılmamasıdır. Lavabolar ve su tesisatı boruları her yıl düzenli kontrol ister. Yapılmadığında zamanla borularda çatlama, tıkanma, vs. oluşabilir. Ucuz malzeme kullanımı da bazı sorunlara neden olmaktadır. Adi inşaat malzemeleri, kısa bir süre sonra çatlaklara neden olmaktadır.

Binalardaki yer alan su tesisatı mevcut alt yapının en önemli unsurudur. Kaçak tespit cihaz teknolojisi devamlı gelişirken bu gelişmeleri takip ederek her zaman müşterilere daha fazla yardımcı olma amacındadır.

Firmanın İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası bazı hizmet bölgeleri şunlardır:

 1. Ata şehir
 2. Beylik düzü
 3. Bahçelievler
 4. Tuzla
 5. Sancak tepe
 6. Avcılar
 7. Başak şehir
 8. Kadıköy
 9. Kâğıthane
 10. Kadıköy
 11. Ümraniye
 12. Sarıyer  bazı ilçelerdir.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA