Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı

Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı

Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı; hayatımızı ciddi anlamda kolaylaştıran; ısı, fer ve hareket enerjisi elde etmemizi elde eden bir enerji kaynağıdır. Aynı zamanda, canlılara zarar verme potansiyeline haiz tehlikeli bir enerji türüdür.Elektrik işlerinde reel bir profosyonel değilseniz , tesisat işlerinizi hepimiz profosyonellere bırakmanızı öneri ederiz. Kadıköy Su tesisatçısı olarak konut , işyeri şeklinde her türlü yapınızın aydınlatma , ısıtma yada haberleşme tesisatını sizler için montaj ve tamirini yapmaktayız. Ayrıca bakımı gelmiş elektrik sistemlerinizin bakımlarını , bu işe yıllarını vermiş uzman kadrolarımızla , en müsait ve kaliteli elektrik tesisatı malzemelerini kullanarak yapmaktayız. Sizinde Kadıköy ilçesinde elektrik tesisatçısına ihtiyacınız var ise  bizi arayın.

Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı

Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı olmak ustalık gerektiren iştir. uzun yıllardan bu yana sektörde etkinlik yayınlayan firmamız Altyapı Tesisat sizler için en kusursuz hizmeti en müsait fiyata garantili olarak vermektedir. Su tesisatçısı malumat, birikim ve deneyim ile elde edilir. Kısacası su tesisatı alanında her ne işiniz var ise, Ersoylar Tesisat olarak hepimiz sizinle çalışmaya hazırız. Sizde bizimle çalışmak isterseniz, yazışma numaralarımızdan dilediğinizde arayabilirsiniz. Su tesisat alanında sunduğumuz bütün hizmetler 2 sene garantilidir. Avrupa ve Anadolu yakası farketmeksizin 30 dakikada servis garantisi sunmaktayız.

Su kaçağı bulma işleri için hususi üretilmiş son teknoloji kameralı su tesisat cihazları kullanmaktayız. Sektörde hızla gelişen firmaların arasından sıyrılan, kameralı su tesisat kaçağı bulma işlemleri, firmamız tarafınca özen ile yapılmaktadır. Su kaçaklarını, bu sistemleri kullanarak bulmakta ki gaye evlerde ve iş yerlerinde lüzumsuz kırım, döküm, tamir, tadilat işlerini önleyerek harcaması azaltmaktır. Netice itibari ile müşterilerimiz daha azca gider ile karşılaşıp, kısa müddette su kaçağı sorunundan güvence kapsamında kurtulmaktadır.

Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı Numarası

Logar açma merkezi olarak, yerini bilmediğiniz bina yada iş yeri logar tespitini kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla buluyoruz. Rögar yerini hiçbir yeri kırmadan kati olarak size gösterebiliyoruz. Logar bulma işleminde üstü neyle kapalı olursa olsun 5 metre derinliğe kadar logarın yerini buluyoruz. Firmamız sektöründe her türlü ekipmana ve son sistem cihazlara haiz şirketler arasındadır. Ayrıca boru hattınızın nereden geçtiğini atık su borularınızın güzergahını size kameralı görüntüleme cihazları ile gösterebiliyoruz.

İstanbul tesisatçı servisi ; Profesyonel olarak su tesisat servisi veren firmamız alanında teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla geniş servis ağı ile hizmet vermektedir . Yaptığımız birtakım ustalaşmış işlemler aşağıdaki gibidir . Tüm su tesisatı arızaları ve montaj işleri garantili olarak yapılmaktadır . Firmamızın tesisat kadrosu musluk tamiri , rezervuar montajı , iç ekip değişimi , geberit tesisatı ,gömme rezarvuar iç ekibi değişmi , duşakabin montaj ve satışı , bulaşik & çamaşır makinesi kurulumu masraf bağlantılarının çekilmesi ve musluklarının montajı , termosifon montajı , yeni su tesisat yapımı , kalorifer tesisat yenileme , kombi montajı , yapı marketlerden alınan her türlü aletlerin ve armetürlerin montajı ,taharet çubuğu ve musluğu değişimi.

Pimaşa atılan katı atıklar, yiyecek artıkları, peçete, yabancı cisimler ve donmuş yağlar zaman içinde tortu oluşturarak pimaşların tıkanmasına ve kullanamamıza niçin olur. Pimaş tıkanıklığı problemi meydana ulaştığında işinin uzmanı pimaş açma ve pimaş yıkama firmalarından yardımcı alınmasını öneri ediyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan her bir personel tahsilden geçirilmiş ve sertifikalıdır. Teknik personel envanterimizde bulunan bu iş için hususi üretilmiş cihazlar kullanmaktadır. Tüm işlemlerimiz ve sunduğumuz hizmetler güvence kapsamı altındadır.

Tıkanıklık açmak öteki işlere gore bir fazlaca zahmetli iştir. Lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı, hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat problemlerinden birisidir. Pimaş giderine atılan bez, kağıt, katı atıklar yada yabancı cisimler tıkanıklığa niçin olur. Firmamıza güvenerek bu sorundan kısa müddette kurtulabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Robot cihazlar yardımıyla müdahale ettiğimiz tıkanıklık açma hizmeti için 30 dakikada buluşma alabilirsiniz.

2011 yılından bu yana petek temizleme alanında etkinlik yayınlayan Ersoylar Tesisat olarak hususi olarak kullanmış olduğumuz ilaçlar yardımıyla gerek kombinize gerek tesisatınıza zarar vermeden, ancak pis suyu değil hem de balçık , müessese ve kireç benzeri zararı dokunan tortuları da yok ediyoruz. İlaçla petek temizleme mütemadiyen 3 yılda bir yapılması ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Petek temizliği icra eden uzman firmalarımız bir telefon kadar yakınınızda. Petek temizleme hizmetini İstanbul’ un bütün ilçelerine sağlamaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara