Pimaş Açma

Anasayfa » Pimaş Açma

Bu da evinizde pis kokuya sebep olurken, evinizde de kötü sonuçlara yer verebilir. Bu tür durumlarda bize ulaştığınız takdirde size kusursuz hizmet vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Pimaş Açma Uzman çalışanlarımız tıkanıklığın neden kaynaklandığını ve ne gibi sonuçlar doğurabileceğini bildikleri için küçük bir kamerayla olayı çözebiliyorlar.Kırıp dökmeden,kirletmeden  ve hiçbir zarar vermeden işlerini sona erdirirler. Firmamız %100 garantilidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Pimaş Açma

Temizliği ve tıkanıklığı Giderilmiş pimaşlar tekrar tıkanması yabancı cisimlerin veya su giderinin içerisine tıkayıcı özelliği olan bir nesne atıldığında gider tekrar tıkanacaktır.

Yani Tıkanıklık oluşan alanın garanti durumu yoktur.Fakat oluşan tıkanıklığı kameralı cihazlarımızla tespit ettiğimizden sizde su gideri içerisini izleyebilir ve gönül rahatlığı ile bu sıkıntıyı düşünmeden yaşayabilirsiniz.

Pimaş Açma

Pimaş Açma Fiyatları

Firmamızın fiyatları için iletişime geçerek net fiyat alabilirsiniz.

Neden Firmamızı Aramalısınız ?:Firmamız tıkanıklık sorunlarına net bir fiyat verememektedir.Fiyat vererek sizi aldatmamak ve sorun yaşamamamız adına lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Lokanta Pimaş Tıkanıklığı Açma Lokanta Restoran gibi mekanlarda yağlanmadan dolayı oluşan giderlerdeki tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz.

Lokanta ve restoranlarda sıklıkla rastlanılan boru tıkanması pimaş tıkanması wc giderlerinin tıkanması lavobo ve mutfak giderlerinin tıkanması sebebi ile su tesisatı tıkanıklıklarına anında müdahale servisimiz hizmetinizde.

Pimaş Açma Kırmadan

Tüm Tıkanıklıkları kırmadan robotla kameralı sistemlerimizle görüntüleme yaparak açıyoruz.

Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz için iletişime geçiniz.

Kırmadan robotla gider açtırmak ve o pis kokulardan kurtulmak için Ersoylar tesisat profesyonel su tesisatçı banyoda veya mutfakta oluşan pimaş tıkanıklıklarını kırmadan kameralı tıkanıklık açma robotu ilke açmaktadır.

Uzman Robotla Pimaş Açma

Sizde evinizde veya iş yerinizde kırmadan su kaçağı tespiti  ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin. Banyoda oluşan gider tıkanıklıkları saç,sabun partiküllerden,temizlik malzemelerinin oluşturduğu tortu gibi nedenlerden dolayı gider boruları tıkanarak su gitmez hale gelir.Bu sorunlarda geçici çözümlerle kurtulabilirsiniz.Evlerde genellikle kullanmış olduğumuz pompalama yöntemi gideri geçici olarak açmaktadır.

Pimaş Açma fiyatları

Fakat Robotla Kırmadan Gider Açma Pimaş içerisini temizlediğinden ve ilaçlandığı için hem pis kokulardan hemde tıkanıklıktan anında kurtulmuş olacaksınız.

Ersoylar Tesisat, Su tesisat çözümleri sloganı altında uzun yılların verdiği tecrübeyle hizmet vermektedir. Firmamız su tesisatları ile ilgili tüm sorunları teknolojik aletler vasıtasıyla yapmaktadır. Pimaşlar ile ilgili olan, söz konusu sorunlarda da profesyonel olarak çözüm üretebilen firmamız boru, pimaş tıkanıklığı gibi çözümü zor gibi görülen problemleri çok kısa sürede gidermektedir. Bu kısa sürede yapılan tamirat firmamızın uzman personel kadrosunun sayesinde olmaktadır.

Pimaş Açma Servisi

Profesyonel ustalarımız ile sürekli olarak gezici servis hizmeti veren firmamıza ulaşmak için iletişim sayfamızı, telefon numaralarımızı ya da e-mail adresimizi kullanabilirsiniz. Pimaş görüntüleme işlemi yapılarak tıkanıklar tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, boru pimaş tıkanıklığı olmak üzere wc, mutfak, banyo, lavobolardaki tüm pis su giderleriniz kırıp dökme gibi maddi zararlara uğramadan açılmaktadır. Özel cihazlar ile pimaş görüntüleme sistemimizden yararlanmak için bize ulaşın.

“Tuvalet tıkandı ne yapayım” diye çareler araştırırken çevrenizden çok sayıda öneri gelebilir. Hatta tıkalı giderleri açmak için kendiniz de bir yol deneyebilirsiniz. Bilinen en klasik yol, pompalamadır…Muhtemelen sizlerin de başına gelen ev ve ofislerinizde sıkıntılı durumlara düşmenize neden olan tıkalı tuvalet ve lavabolar, bunların tespiti ve tadilatı saatlerce ya da günlerce yapılarak canınızı sıkabilir, gözünüzü korkutabilir.Çünkü en ufak bir tıkanıklık karşısında tüm gider borularınızın değişmesi gerektiğini, kırma ve dökme işlemlerin yapılması gerektiğini söyleyeceklerdir.Cihazla tıkanıklık açma işlemini firmamız sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Bu şekilde tıkanıklık sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.

Bu firmaların  noktasal tespit ve tıkalı bölge açma cihazları olmaması nedeniyle başınızın oldukça ağrımasına neden olacaktır. Geleceğe dair sıhhi tesisatçılıkta artık cihazlar ve yepyeni teknikler sayesinde ciddi anlamda başınızı ağrıtan problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamıştır. Peki, tıkanıklık açma makinesi tesisata zarar verir mi? Bu cihazlar son sistem teknolojilerle donatılmıştır ve sorun nerede meydana gelirse gelsin tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden açmaktadır.

Pimaş Açma servisi

Özel Cihazlarla Pimaş Açma

Özel robotlar sayesinde pimaş ve gider borularınızda oluşan tabakaların parçalanması ve eskisi gibi randımanlı hizmet vermesi adına firmamızın kullanmakta olduğu kırma dökme gibi cihazların aksine tamamen robotlarla tıkanıklığa sebebiyet veren cisimlerin döner alan hareketiyle dönerek kırılıp parçalanması mümkün hale gelmiştir. Geçmiş yıllarda yaşanılan su tesisatı problemlerinin tıkalı bölgeler ve su tesisat kaçakları olmak üzere %100 başarılı şekilde sizlere hizmet sunabilmekteyiz.

Ersoylar Tesisat olarak geçmiş yıllara istinaden oldukça hatalı olan çözüm teknikleri geride bırakmış olup cihazlar sayesinde hızlı bir şekilde ilk günkü kadar temizlikte su tesisatlarınız ve gider yollarınız eski akışkan ve hızlı haline dönüştürülebilmektedir. Tıkalı boru açma işlemi özellikle kameralı görüntüleme cihazları sayesinde kesinlikle artık %100 garantili olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Bildiğiniz üzere artık firmamız kurumsallık çatısı altında hizmet sunarken özel robotlarla tıkanıklık açma hizmeti sundukları için herhangi bir kırma işlemine tenezzül etmemektedirler. 

Dokun Ara