Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar

Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar

Her evde veya iş yerinde pimaş tıkanıklığı gibi sorunlar olabiliyor ve bu tesisatınız ne kadar iyi olursa olsun karşılaşabileceğiniz sorunlardan bir tanesi bu yüzden Ersoylar tesisat ekibi olarak Avrupa ve Anadolu yakasında Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar arasında yer alıyoruz ve size tıkanıklık açma hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz ile birlikte sadece pimaş tıkanıklığı değil, gider tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi bir çok tıkanıklığı açma konusunda da hizmet veren firmamız uygun fiyat garantisi ve aynı gün hizmet ile işini özveriyle yürütmektedir.

Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar İstanbul

Robotla pimaş açan firmalar oldukça sayıda bulunmaktadır. Robot aygıt kullanılarak pimaş tıkanıklığı açılmasını amaçlayan bu şirketler, olası olduğunca pimaş borusuna, duvarlara yada fayanslara asla zayiat vermeden şu demek oluyor ki kırmadan pimaş açma hizmeti vermektedirler. Robot aygıt kullanarak tıkalı pimaş açan şirketler, pimaş borusunu sökmeye ihtiyaç duymadan ustalaşmış yöntemlerle açmaktadırlar. Firmamız da robot aygıt kullanarak, cihazla pimaş açan firmalardan biridir. Robot cihazda hususi bir yay bulunur. Tıkanıklığın olduğu pimaş borusuna göre, farklı kalınlıklarda yay kullanılabilir. Lavabonun pimaş borusun çapı daha minik olduğu için, robot cihaza daha ince yay takılır. Tuvalet ve ana masraf hatları şeklinde yerlerde ise daha kalınca yay kullanılır. Yay, pimaş borusunun içerisine gönderilir. Robot cihazda bulunan motor, yayı hem iter aynı zamanda döndürür. Robot cihazın yaya uyguladığı tesir ile pimaş tıkanıklığı açılır. Robot cihazdaki gösterim ucuna iki çeşit aparat takılır. Bu aparatlardan biri parçalama rolü görürken öteki çekip çıkarma rolü görür. Organik atıklardan ötürü pimaş tıkanıklığı meydana gelmişse, parçalamaya yarayan aparat kullanılarak doğal atık parçalanır. Parçalanması olası olmayan atıklarda ise çekip çıkarma rolü icra eden aparat kullanılır. Pimaş açan firma, robot cihazın ucuna hangi aparatı takması icap ettiğini bilmelidir. Aksi durumda tıkanıklık açma emekleri lüzumsuz yere daha çok vakit alır. Tıkalı pimaş açan şirketler, kullanacakları aparatları belirlemek için pimaş açma işleminden ilkin kameralı görüntüleme aleti ile pimaş borusunun içini incelemeleri gerekir.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı açan firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Gider tıkanıklığı açan firmaların bazıları kurumsal firmayken bazıları kişisel olarak çalışırlar. Tıkalı masraf açan firmalardan kabul edilen Protesisat, 2004 yılından beri bu alanda hizmet vermektedir. Tıkalı masraf açan şirketin ehil personele ve teknik donanıma haiz olması gerekir. Gider açan şirket ehil teknik donanıma haiz değilse, masraf tıkanıklığına nasıl müdahale etmesi icap ettiğini bilemez. Eski yöntemlere benzer şekilde, her masraf tıkanıklığını robot aygıt kullanarak açmaya çalışır. Oysa masraf tıkanıklıklarının nedenleri farklılıklar göstermektedir. Pimaş tıkanıklığı açan firmalardan kabul edilen Ersoylar Tesisat, deneyimli mensupları ile ve bilgisayar destekli cihazlarla pimaş tıkanıklığı açan firmadır. Gider açan firmalardan olan Protesisat, tıkalı masraf açmak için her masraf tıkanıklığı açan şirket benzer biçimde robot aygıt kullanmaktadır. Ancak firmamız robot aygıt kullanmadan ilkin ve kullandıktan sonrasında kameralı görüntüleme aleti da kullanmaktadır. Kameralı görüntüleme aleti sayesinde, masraf tıkanıklıklarının nedeni tespit edilmiş olduğu benzer biçimde, masraf tıkanıklığı açma çalışmasından sonrasında masraf borusunun yapısal sorunları da tespit edilir. Pimaş tıkanıklığı açan firmalarda kameralı görüntüleme aleti olması şarttır. Çünkü kameralı görüntüleme aleti ile pimaş tıkanıklığı kati olarak açılabilmektedir. Pimaş tıkanıklığı açan firmaların birçoğunda kameralı görüntüleme aleti bulunmaz. Kameralı görüntüleme cihazlarının pahalı olması sebebiyle her pimaş açan firma bu aleti alamamaktadır. Kameralı görüntüleme aleti alamayan tıkalı pimaş açan firmalar, her pimaş tıkanıklığında robot aygıt kullanmaktadırlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara