Pimaş tıkanıklıklarında en kesin çözüm: Özeniş Tesisat

su sızıntı tespit ustası
0

Hepimizin korkulu rüyalarından biri olan tuvalet tıkanıklığı ya da tüm günün yorgunluğunu üstümüzden atmak için duş keyfine karar verdiğimizde banyolarımızda yaşanan boru tıkanıkları, bir anda bütün enerjimizin yok olmasına ve kara kara ne yapacağımızı düşünmemize sebep olmaktadır. Bu durumun en önemli sebebi ise Türkiye’de su tesisatı sektöründe yeterince kaliteli hizmet veren hızlı çözüm sunan firmaların yok denecek kadar az olması gelmektedir. Özellikle tuvaletlerde ve erkek pisivarlarında yaşanan tıkanıklıklar, iş yerlerinin o gün içerisinde müşteri kaybetmesine ve bu yüzden mali açıdan zarar görmesine sebep olabilir. Üstelik tuvaletlerimizde tıkanıklık açma için fayansları kırma yoluna başvuran bir usta ile karşılaşmak, günü olumsuz ve mutsuz bir şekilde geçirmenize sebep olabilir.

Yoğun iş temposu içerisinde bir de susuz kalarak, banyo ve tuvalet gibi en temel kullanım alanlarımızda yaşanan ufak gibi görünse de etkileri oldukça büyük olan bu problem, aslında Özeniş Tesisat farkıyla, hiç gözünüzde büyütmenize gerek kalmadan çözülebilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise,  Özeniş Tesisatadresini tıklamak ve firma bilgilerini edinerek, firma ile iletişime geçmektir. Firma dakik, hızlı ve güleryüzlü profesyonel kadrosu ile sizin işleriniz yarım kalmasın diye en kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese gelerek, tuvalet ve banyolarınızda tıkanık açma konusunda yardım edecek ve tıkanıklığa sebep olan birikmeleri temizleyerek, gününüzün geri kalanını rahat bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Firmanın tıkanıklık açma hizmeti ile ilgili olan bir diğer olumlu durum ilse, firmanın çalışırken duvar ve fayanslarında en ufak bir kırma bile gerçekleştirmemesi ve size ayrıyetten masraf çıkartmamasıdır. Normal tesisat ustaları, giderleri açmak için sorunu tespit ederken fayanslarınızı kırabilmekte ve ekstradan fayans parası ödemenize sebep olmaktadır.

Oysaki Özeniş Tesisat’ın bütün Avrupa ülkelerinde tercih edilen modern araç ve gereçleri, kırma işlemine hiçbir şekilde ihtiyaç duymadan, görüntülü kamera sistemi ile tıkanan boruları bulabilir. Tıkanıklık açmanın yanı sıra, herhangi bir su kaçağı yaşamanız ve kaçakların tespiti konularında da firmanın güleryüzlü kadrosu ile çalışabilir ve sorununuza en kökten çözümü bulabilirsiniz. Asya ya da Avrupa yakasında, hangi İstanbul semtinde yaşadığınıza bakmaksızın sade sizler için tıkanıklık açma hizmeti veren firma ile tanıştıktan sonra sizler de firmanın sürekli müşterisi olacağınızdan emin olabilirsiniz.

1 Bilgi Talebi

    • blank
      Senem

      Aynı gün gereken bir hizmet aldık buradan. Önceki tesistçılara kıyasen üslup ve tavırları çok düzgündü. Şimdi tekrar kalorifer boruları için arayacağız. Fiyat konusunda bize telefondan bilgi verebilir misiniz? Sonucu kaç günde alırız?

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA