Profesyonel Su Kaçağı Bulma

su kaçağı tespiti
0

Binalarda kullanılan temiz su ve kullanıldıktan sonra akan suyun, kanalizasyona ulaşması için yapılmış olan su tesisatlarında zaman zaman sorunlar olabilmektedir. Bu sorunların en büyüğü ise su kaçağı olmaktadır. Su kaçağının evin içinde olması halinde, hane halkının binaların ortak kullanım alanlarında olması ise binada yaşayan herkesin yaşam kalitesinin düşmesine neden olmakta ve eğer tamiri gecikirse de sağlığı ciddi anlamda tehdit etmektedir. Firmamızda bu sorunu yaşayan kişilere profesyonel su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.

Günümüzde teknolojinin bu kadar çok gelişmiş olmasına rağmen hala pek çok su tesisatı firması geleneksel yöntemleri kullanmakta, ancak yapılan tadilatlar ile su kaçağının yeri bulunmakta ve bu durumda ev sahipleri için çok fazla zaman kaybı ve yüksek maliyetler getirmektedir. Oysa firmamız modern teknolojiyi kullanmakta ve cihazla su kaçağı tespiti yapmaktadır. Bu şekilde profesyonel su kaçağı bulma hizmetimizden yararlanmanız halinde ise evinizde hiçbir yer kırılmadan su kaçağının noktasal olarak yeri bulunmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılıyor?

Modern teknolojiyi kullanan firmamız ile iletişime geçmeniz halinde su kaçağının yerini evinize gelen ustalarımız kırmadan ve dökmeden hiçbir yeri kirletmeden bulmaktadırlar. Bunun yararı ise evinizin kirlenmemesi ile birlikte, ayrıca su kaçağının tespiti için de yüksek maliyetler ile karşılaşmıyor olmanızdır. Firmamız su kaçağının tespiti için ise şu cihazları kullanmaktadır.

  • Su kaçağı bulmak için yapılmış robotlarblank
  • Hassas dinleme cihazları
  • Termal kameralar

Bu cihazlar kullanılarak profesyonel su kaçağı tespit işlemi yapılmakta su kaçağının yerine ve nedenine göre de tamiri için planlama yapılmaktadır. Su kaçağının yeri ve tamiri için gerekli bilgilendirme sizlere yapılmakta ve onayınızın alınmasının ardından ise tamiri gerçekleştirilmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Firmamızın modern cihazları tarafından su kaçağı tespiti yapılmasının ardından, kaçağın tamirinin yapılması işlemine geçilmektedir. Bu işlem için gerekli malzemenin temininin ardından ise duvarda ya da zeminde en çok iki seramik büyüklüğünde bir alan kırılarak açılmaktadır. Buradan boruda bir çatlak varsa o bölüm çıkartılarak yeni bir boru takılmakta ve kaçağın artık son bulması sağlanmaktadır. Daha sonrasında ise açılan bölüm yine ustalarımız tarafından kapatılmakta ve tadilatı yapılarak eski haline getirilmektedir.

Açılan yerin eski haline getirilmesinin ardından ise ortaya çıkan az miktarda moloz ise yine ustalarımız tarafından evin dışına çıkartılmakta ve eviniz size bulduğumuz gibi temiz bir şekilde teslim edilerek sorun yaşanması önlenmektedir.

Su Kaçağı Tamiri Fiyatları

Eskiden oluşan su kaçaklarının tespiti ve tamiri için ev sahiplerinin yüksek maliyetler ile karşılaşıyor olması hiç istenmeyen bir durumdu. Firmamız ise su kaçağı tespiti hizmetinde kullandığı cihazlar ile kırmadan dökmeden işini yapmakta ve tamirini de küçük bir bölümden yaparak maliyetin oldukça düşmesini sağlamaktadır. Bu sayede evinde ya da iş yerinde su kaçağı olduğundan endişe eden kişiler bunun tespiti ve tamirini ertelemek zorunda kalmamaktadırlar.

Geniş ekiplerimiz ile bize online olarak ya da telefon ile ulaşmanız halinde zaman kaybetmeden adresinize gelmekte ve profesyonel ustalarımız ile önce su kaçağının yerini tespit etmekte ardından ise tamirini kısa bir sürede gerçekleştirmekte ve bu sorundan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA