Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti

Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti

Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti lavabo tıkanıklıkları öncelikle evin hanımının daha sonra bütün ev ahalisinin oldukça canını sıkan bir durumdur. Tıkalı pis su giderini açmak için kullanılan robot tesisat problemlerinin hemen hemen her alanında kullanılmaktadır. Robotun üretim amacı tıkalı gider borularını açmaktır.

Ancak gerekli durumlarda matbaa giderlerinde, fabrika giderlerinde vs de kullanılabilmektedir. Evinizde ve iş yerlerinizde yaşanan her tıkanıklıkta gerçek anlamda çözümü görebilmekteyiz. Evlerinizde yaşanan banyo gideri tıkanıklığı, mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet klozet tıkanıklıkları gibi her tıkanıklığın sorununu cihazımız sayesinde çözümleyebilmekteyiz.

Giderdeki tıkanıklığın nedeni belli olduğunda bazı zamanlar komşular arasında tartışmalar çıkabilmektedir. Pisliği gidere kimin attığı bilinmeden karşılıklı suçlamalar yapılmaktadır. Kıramadan dökmeden tek seferde cihazlarımız sayesinde bulabileceğimiz tıkanıklık sayesinde tartışmalar alevlenmeden kısa bir sürede sonuçlanmaktadır.

Robotla Lavabo Açan Firma Pis Su Borusu Açma Hizmeti

Robotla Lavabo Açan Firma Pis Su Borusu Açma Hizmeti

Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti Firması

Tadilat gerektirmeden tıkalı masraf borularında tıkanıklık açma ve kamera ile imaj alma hizmeti veren firmalardan biriyiz. Firmamız kameralı robotla lavabo açan tesisatçı kırmadan lavabo açma hizmeti vermektedir. Kameralı lavabo açma hizmeti veren şirketler robot teknolojisinin yanı sıra kameralı görüntüleme aleti da kullanmaktadırlar. Bu cihazın kullanılmaması meydana getirilen işlemin noksan kalmasına niçin olur. Lavabo boruları bir çok vakit tek bir cisimden ötürü tıkanmaz.

Borularda birikmiş olan donmuş yağlar ve usta hataları da lavaboların tıkanmasına niçin olabilir. Bunların tespiti için kameralı görüntüleme sistemlerinin kullanılması gerekir. Görüntüleme nihayetinde boruların yağlanmadan ötürü tıkandığı tespit edilirse, borular makine sayeinde yıkanır. Lavabo tıkanıklığı zaman zaman de pimaş boruların eğimsiz olarak döşenmiş olmasından ötürü tıkanmış olabilir. Bu durumda robotla müdahale kifayetsiz olur.

Bunun için pimaş boruların sökülüp yeniden döşenmesi ile sıkıntı giderilebilir. Günümüzde sağlam meydana getirilen masraf borularında bile problemler ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlardan en önemlisi masraf tıkanıklığı yaşanmasıdır. Gider borularında bir süre kullanımdan sonra, atık suların yavaş gitmesi yada tamamen durmasına masraf tıkanıklığı denir. Tıkanan giderlerin Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti gerektirmeden açma işlemini de robotla masraf açma denilir.

Atık su giderleri, adamın boşaltım sistemine benzer. Dairenizde alt yapı tesisatı olduğu için, atık su giderleriniz değişeceği vakit tüm zemin kırılması gerekebilir. Ama doğru tatbik yöntemleriyle, bu kırma dökme işleminden kurtulabilirsiniz. Lavabo giderleri muhtelif nedenlerle tıkanmaktadır. Lavabo giderinin tıkanması muhtelif artık, cisim ve parçacıkların tesisattan tamamen atılamamasından kaynaklanmaktadır. Bu parçalar bilhassa tesisatın dönme noktalarında zaman içinde birikerek tıkanmalara niçin olmaktadır.

Bunun yanı sıra lavaboların masraf ağızlarının doğru boyutlardaki elek sistemi ile korunmaması da bu parçaların ve kalıntıların döşem borularına kaçmasına ve tıkanıklıklara niçin olmaktadır. Ayrıca, kullanım alanına müsait özelliklere haiz olmayan döşem malzemelerinin kullanılması da tıkanıklıklara niçin olmaktadır. Gerekli açıya haiz olmayan dirsek boruları ile gereğinden ince boru kullanması da tıkanıklıklara niçin olmaktadır.

Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti İstanbul

Hemen derhal her alanda kullanılan lavabolar, kullanım hatasına veya döşem kurulum hatasına bağlı olarak tıkanabilmektedir. Zaman içinde masraf temizliği ve bakımı yapılmayan lavabo borularında, birikme cevabında tıkanmalar görülebilir. Lavaboların yoğun olarak kullanıldığı restoran ve avmleri şeklinde insan sirkülasyonu fazla olan alanlarda, lavabo tıkanıklıkları sık sık yaşanabilmektedir. Tıkalı lavaboları kameralı sistem ile açan servis ekibimiz; yaygın olarak sıvı sabun kalıntıları, yağ yada plastik atıklar ile sık sık karşılaşmaktadır.

Eski yöntemlerle zaman zaman açılabilen tıkalı lavabolar, yapılabilecek ters bir müdahale cevabında tamamen tıkanabilir. Bu nedenle, sıhhatli bir tesisatın tıkanıklığını açmak için ne olursa olsun bir su döşem uzmanından yardımcı almakta yarar vardır. Tıkanık lavaboyu robotla açan usta ve ekipmanlarımız ile tıkanık borulardaki sorunların giderilmesi mevzusunda 0 garantiyle senelerdir hizmet vermekteyiz. Evlerde ve işyerlerinde farklı sebeplere bağlı olarak lavabo tıkanıklıkları oluşmaktadır.

Bu mevzuda kullanıcılar muhtelif yöntemler uygulasalar da teknolojik cihazlarla ve ustalaşmış bir ekiple meydana getirilen uygulamalar daha müessir olmaktadır. Problemin değişik sorunlara sebebiyet vermemesi için kameralı görüntüleme aleti ile tıkalı olan zeminin tespit edilmesi ve robot ile bu tıkanıklığın açılması en müessir yöntemdir. Kamera ile tespit yapıldıktan sonra, Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti ile tıkanıklığa müdahale edilir. İnşaat ve beton artığı hariç bütün kanalizasyon borularında tıkanıklık açılabilir.

Toprak altında yer edinen pimaş masraf borularda, bu metot zaman zaman işe yaramayabilir. Sebebi kanal hattının bir yada birden fazla noktasında çökme meydana gelmesidir. Çökme olan bir yerde, pimaş boru sıkışarak ezilir. Suyun önünü kapattığı için de kirli su geri gelmeye başlar. Akıntı yavaşlaması da zaman zaman çökme olduğuna bir işaret olabilir. Kanalizasyon sisteminizi yaparken, toprak altında döşenecek borular için ne olursa olsun bu mevzuda tecrübeli su döşem ustalarından yardım alın.

Robotla Lavabo Açan Firma  Pis Su Borusu Açma Hizmeti

Robotla Lavabo Açan Firma Pis Su Borusu Açma Hizmeti

Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti Ustası

Aksi takdirde, metrelerce yeri kazarak kanalizasyon hattınızı yeniden yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Daire içi atık su giderlerinde, dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan öteki bir husus da borulara ne olursa olsun ehil eğimin, yani eğim verilmesidir. Tesisatınızı bu halde yapmadığınız vakit, muayyen bir devre nihayetinde atık su giderlerinde tıkanıklık meydana gelecektir. Düzgün bir halde ilerlemeyen kirli sular, masraf borularının ek yerlerinden sızdırma yapacaktır.

Lavabo giderindeki tıkanıklık giderildikten sonra, kameralı sistem ile yeniden tesisatın içerisine bakılır ve başka bir sıkıntı olup olmadığı test edilir. Yemek artıkları, atık yağlar ve kireçlenme şeklinde sorunlar sebebiyle yaşanmış olan tıkanma sorunları için, daha büyük maliyetler çıkmaması adına ustalaşmış yardımcı katılımı gerekir. Mutfak borusunun tıkanması durumunda, yeniden aynı kirli su borusunu açan robot ile kolayca kırmadan pimaş açılır. Tabi bu işlerin de iyi mi yapıldığını yayınlayan bir sistem bulunur.

Kamera sistemi ile emek verme meydana getirilen masraf, görüntüleme işi yapılarak yeniden tıkanma ihtimali var mı bakılır. Boru arasında net bir imaj elde eden kamera bize; kırık, çatlak, conta kayması ve eğimsizlik şeklinde sorunları da gösterir. Karşılaşabileceğimiz sorunlara firmamız tarafınca anında müdahale edilebilir, yapılacak iş uzunsa, bir sonraki gün tadilat ekibimiz gelip noktayı koyar. Bazı durumlarda tıkanıklık açılmayabilir. Bunun sebepleri ise ya rögar tıkanması vardır, veya masraf borusu çökme yapmıştır.

Onun haricinde her türlü durumda makine tıkanıklığı açar. Bu açılmayan giderler arasında kamera ile detektör kullanılarak, problemli nokta tespit edilir. Toprak olan kısımlarda çökme daha oldukca olur bu sebeple hattın altı üzeri yumuşak olduğu için yağmurla beraber toprak oturur. Bu da ezilme ve kırılmalara niçin olur. İşte bu biçim bir tıkanıklık, açılsa da kısa zamanda yeniden tıkanacaktır.

Çöken borunun yerini tespit etme ile hem çözümü bulunur, bununla beraber ancak belirlenen bölüm değiştirilir. Kanal görüntüleme sistemlerine de haiz olan firmamız, dış hatlarda ve ana borularda da görüntüleme hizmeti vermektedir. Yeni tasarladığımız kamera sistemiyle 40 metre uzunluğundaki hatları bile tek seferde görüntüleyebiliyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi gün geçtikçe geliştiriyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara