TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Robotla Su Kaçağı Tespiti

İçeriği Puanla

Kurumsal olmayan bir sahte firmanın size verebileceği iş temiz olamaz. Çünkü Kendini usta tesisatçı zanneden kişilerin yaptıkları iş başarısızdır. Üstüne üslükte garantisiz ve kalıcı değildir. Robotla Su Kaçağı Tespiti konusunda her zaman bir firmayla irtibata geçtiğinizde telefonla düzgün bir bilgi almalısınız ve işlerini cihazla yapıp yapmadıklarını, fatura verip vermediklerini, garanti sağlayıp sağlamadıklarını, kırıp dökerek mi yoksa cihazla noktasal olarak tespit edip etmediklerini sormanız gerekmektedir. Eğer ki bunları sorarsanız mağduriyetten kurtulmuş olacaksınız. Robotla su kaçağı tespiti konusunda öncü firmalar arasında bizim firmamız yer almaktadır. Ülkemizde bu konuda ilk olduğumuzu söyleyebiliriz.

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Kurumsal olmayan firmalar genelde tespitlerini çıplak gözle tespit etmeye çalışırlar ve bu da sizin için sağlıksız bir sonuç olacaktır. Kurumsal firmalar size her kolaylığı sağlıyor ve size o güveni tam anlamıyla veriyorlar. Su kaçakları gözle görülebilse de ara sıra da gizli kaçak dediğimiz durumlarla da karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Gizli kaçaklar genelde kendini nasıl gösterir? Duvarlarda ve tavanlarda kararma, çürüme, dökülme, kabarma, çatlaklar, küflenme gibi problem görülüyorsa evinizde su kaçağı var demektir. Su kaçakları temiz su ve pis su diye iki bölüme ayrılmaktadır. İkisi de ayrı ayrı bir problem teşkil eder sizin için ancak pis sular daha kötü sonuçlar doğurmaktadır.

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Evinizde ve iş yerlerinizde oluşan pis su kaçakları hem pis kokar ve hem de su taşması yaparak eşyalarınıza zarar verir. Bu durum da size çok pahalıya mal olmaktadır. Ayrıca kötü kokular ve pis sular sağlığınızı da çok olumsuz etkileyecektir. Hele ki evinizde bir de çocuk, yaşlı ve hasta insanlarda varsa onlar daha büyük tehlike altındadırlar. Su kaçaklarını fark ettiğiniz an ve gördüğünüz zaman hiç vakit kaybı yaşamadan bizimle irtibata geçin ve problem büyümeden hemen müdahale edelim.

Eğer zamanında müdahale edilmezse kötü sonuçlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Biz teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz ve sizin için her geçen gün yeni çözümler üretiyoruz. Bizim gibi kolay yoldan bu sorunlarla savaşmak istiyorsanız aşağıdaki numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilir ve müşteri hizmetlerimizden detaylı bir bilgi alabilirsiniz. 7/24 size kusursuz ve temiz bir iş bırakan firmamızla hiç zaman kaybı yaşamadan irtibata geçin.

Robotla Su Kaçağı Tespiti Faydaları

Oturduğumuz yahut çalıştığımız meskenlerde, nerede ne zaman ortaya çıkacağı belli olmayan yaramaz bir problem; su kaçakları. Bildiğiniz üzere su tesisatları görünmeyen alanlara inşa edilir ve herhangi bir arıza çıktığında, sadece arızanın noktasal tespiti bile başlı başına bir arızadır. Geçmişten günümüze tesisat problemlerinin çözümü evvela su kaçağı bulma işlemiyle başlamış akabinde kaçağın önlenmesi ve tamiratıyla son bulmuştur. Sorunun çözüm yolu aynı olsa da çözüm için kullanılan araç gereçler zaman içerisinde ciddi değişimler ve ilerlemeler kaydetmiştir.

Su Sızıntısı Nasıl Anlaşılır?

Evlerimizde ve iş yerlerimizde su tesisatlarında yaşanan akıntılar bazı durumlarda fark edilemeyebilir. Kimi zaman su sızdığı yerden yüzeye çıkmaksızın kendi yolunu bulur, akar ve gider. Zamanla betonarme yapıların bozulma ve çürümesine de sebep olabilir. Farkında olmadığımız bir su kaçakları için en önemli tedbir su sayaçlarımızı ve faturalarımızı düzenli olarak takip etmektir. Sayaçların, herhangi bir musluk açık olmadığı halde dönüyor olması ve faturanın normalden fazla gelmesi bir yerlerde bir su kaçağının varlığını gösterir. Aksi takdirde zaten su kaçağı bir yerlerden kendini belli edecektir. Burada esas olan doğru teşhis ve doğru tamirattır ki Özeniş Tesisat olarak problemin en kısa ve en kolay çözümü istisna olmaksızın sunduğumuzu hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Robotla Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su tesisatları genel itibariyle üç ana başlıkta değerlendirilmektedir. Farklı tesisatlar da farklı sorunlar ve çözümler bulunmaktadır. Çözüme ulaşmak ve su kaçağı bulma aşamasına geçmek için öncelikle sızıntının;

  • Temiz su tesisatı
  • Atık su tesisatı
  • Kalorifer tesisatı

Gibi üç temel hattan hangisinden kaynaklandığını gözlemlemek gerekir. Bu kısım nispeten kolaydır ve bazı ipuçları size yardımcı olacaktır.

Robotla Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

  • Eğer gözle görülür düzeyde veya sadece kabarma şeklinde bir ıslaklık var ise ve bu ıslaklık renksiz ise kaçak temiz su borularından kaynaklanmaktadır diyebiliriz.
  • Tavan veya duvar üzerinde sarı veya kahverengi tonlarda kabarmalar görüyorsanız atık su borularında bir kaçak olduğu anlamına gelir ve bir an evvel çözüm ortağınız Özeniş Tesisat ile irtibat kurmalısınız demektir.
  • Banyo, tuvalet veya mutfaktan mesafe olarak tamamen uzakta yer alan bir noktada kabarma veya sızıntı var ise kalorifer tesisatı kaynaklı bir problemle karşı karşıyasınız demektir.

Binalarda bulunan su tesisatlarının zaman içinde eskimesi ya da alınan büyük darbeler ve sarsıntılar sonucunda zarar görmesi üzerine zararlar ortaya çıkmaktadır. Çatlayan ya da kırılan su borularında da kaçaklar olarak evlerde ve iş yerlerinde sıkıntılar ortaya çıkartmaktadır. Bu durumda da kırmadan su sızıntısı bulma ve tamiri konusunda hizmet veren Ersoylar firmamız ile iletişime en kısa zamanda iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Firmamız modern teknolojiyi kullanmakta ve sizler için sonunun en kısa zamanda ve en az masrafla ortadan kaldırılacağı çözümler üretmektedir. Profesyonel ustalarımız ile su sızıntısı tespiti hizmeti vermekte ve İstanbul’un tüm ilçelerinde bu sorunu yaşayan kişilerin sorunlarından kurtulmalarını sağlamaktayız.

Robotla Su Kaçağı Tespiti İstanbul

Evinizde su kaçağı olduğundan şüphelenmeniz üzerine bunu kendiniz çıplak gözle fark etmeniz mümkün olmayacaktır. Bunun nedeni ise su borularının zemine ve duvara gömülü olarak döşenmiş olmasıdır. Profesyonel olarak su sızıntısı bulma konusunda hizmet veren firmalardan yardım almanız şarttır. Bu firmaların bir kısmının da hala eski usuller ile yani su kaçağının olduğunu tahmin ederek kırma yöntemi ile tespit yaptıkları bilinmektedir.

Firmamız ise robotlar, termal kameralar ile kırmadan su kaçağı tespiti konusunda uzmanlaşmıştır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ekibimiz kısa sürede adresinize yönlendirilecek ve daha sonra da evinizi hiç kirletmeden ve hiçbir kotayı kırmadan su kaçağının yerini cihazları ile tespit edeceklerdir.

Robotla Su Kaçağı Tespiti Profesyonel

Hane halkının olduğu gibi binada yaşayan herkesin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek olan su tesisatı sorunlarından su sızıntısı bulma konusu önemli olmakla birlikte bunun tamirinin de büyük tadilatlara gerek olmadan yapılması önem taşımaktadır. Cihazla su sızıntısının yerini cihazla noktasal olarak bulan ekiplerimiz aynı zamanda gerekli tamiratı da yapacaklar ve sorununuzun kısa zamanda çözülmesini sağlayacaklardır.

Su sızıntısının olduğu noktanın tespiti ile sadece o bölgede değiştirilmesi gereken bir parça varsa onun gireceği ve tamirin yapılacağı kadar küçük bir bölge açılacak ve tamir yapıldıktan sonra da aynı bölge ustalarımız tarafından kapatılarak eski haline getirilecektir. Bu şekilde sizin ayrıca tadilat yapılması için farklı ustalar ile çalışmanıza da gerek kalmamaktadır.

Robotla Su Kaçağı Tespiti fiyatları

Garantili Robotla Su Kaçağı Tespiti

Ustalarımızın yapacakları Robotla Su Kaçağı Tespiti sonrası bütçenize uygun olacak bir fiyat teklifi hazırlanmakta ve teklifi onaylamanızın ardından da gerekli parçaların temini sonrası tamiratı gerçekleştireceklerdir. Uzun yıllardır su tesisatı hizmetini deneyimli ustaları ile vermekte olan firmamız bu konuda tüm müşterilerine garanti vermektedir.

Su kaçağının büyük bir sorun olduğunu bilmekte geniş ekipler ile çalışmaktayız. Bu sayede de su sızıntısı bulma hizmetini almak için firmamıza online ya da telefon ile iletişime geçmeniz halinde ekibimizi hızla adresinize yönlendirmekte ve sorunu ortadan kaldırmaktayız.

Binalarda su kullanımının sağlanması amacıyla yapılan su tesisatları kimi zaman eskimeleri kimi zaman da kalitesiz malzeme kullanılması gibi nedenler ile arızlar ortaya çıkabilmektedir. Ersoylar Tesisat firmamız bu arızaların büyük tadilatlara neden olmadan ortadan kaldırılması için su kaçağı bulma İstanbul hizmeti vermektedir. Bu hizmetimizi almanız halinde su kaçağının yerinin tespit edilmesi için hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmamaktadır.

Bazı firmaların hala eski usuller ile çalıştığını bilmeli ve bunun içinde hizmet almadan önce su kaçağı nasıl tespiti nasıl yapılır diye sormalısınız. Son teknoloji cihazlar ile cevabını almadığınızda kesinlikle bu firma ile çalışmamalısınız. Çünkü bu firmanın ustaları su kaçağının yerini tespit etmek için duvarları ve zemini kıracak size de büyük masraflar çıkartacaklardır.

Robotla Su Kaçağı Tespiti Servisi

Modern teknolojiyi takip eden firmamız sizler için Avrupa’da kullanılan yöntemleri ülkemize getirmektedir. Bu yöntemlerin yanında geliştirilen Robotla Su Kaçağı Tespiti cihazları da yine firmamız tarafından ülkemize getirilmiştir. Bu cihazların geliştirilmiş olması sayesinde çok derinde olan su borularında oluşan kaçaklar bile hiçbir yer kırılmadan kısa sürede tespit edilmektedir. Su kaçağını tespit etmekte kullandığımız cihazlar ise şunlardır.

  • Robotlar
  • Hassas dinleme cihazları
  • Termal kameralar

Bu ichazları kullanma konusunda uzman olan ekiplerimiz su kaçağı tespiti nasıl yapılır sorunuza memnun olacağınız bir cevap vermekte ve eviniz kirlenmeden su kaçağını bulmaktadırlar.

Robotla Su Kaçağı Tespiti Önemi

Günümüzde binaların çok katlı olarak yapılması ve aynı binada çok sayıda daire olması nedeniyle çoğu zaman yan ya da üst katınızda olan dairede oluşan su kaçağının sizin dairenize zarar vermesi gibi bir durum ortaya çıkartmaktadır. O daire de olan su kaçağı sizin dairenize zarar verdiği için siz de kaçağın kendi dairenizden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Bu durumda su kaçağı bulma hizmetini vermekte olan firmamızı tercih etmeniz halinde cihazlarımız ile kaçağın yerini ve hangi daireden kaynaklandığını bulmaktayız. Sizde sorunu ortadan kaldırması için daire sahibine bilgi verebilmektesiniz.

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Robotla Su Kaçağı Tespiti 2021 Fiyatları

İşinde uzman olan ekipler ile çalışan, kaliteli malzeme kullanmakta olan firmamız tüm müşterilerine Robotla Su Kaçağı Tespiti ve tamiri konusunda garanti vermektedir. Su kaçağının tespitini ve tamirini yapmanın ardından vereceğimiz garanti ile bir yıl içinde aynı arızanın yaşanması durumunda da hiçbir ilave ücret almadan tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Yaşanan su kaçağı probleminin yaşattığı stresin farkında olan ustalarımız ile güler yüzlü olarak hizmet vermekte ve tüm sorularınıza cevap bulmanızı sağlamaktayız. İsteğiniz halinde su kaçağının yerini sizlere de kameralar ile göstermekte ve tamirinde nasıl yapılacağı konusunda bilgi vermekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve günün her saatinde nöbetçi ustalarımız ile size çözüm sunmamızı sağlayabilirsiniz.