Robotla Su Kaçak Tespiti İstanbul

Robotla Su Kaçak Tespiti İstanbul

Ersoylar Tesisat firması olarak Robotla Su Kaçak Tespiti İstanbul hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizi en iyi şekilde vermeye çalışan usta tesisatçı ekibimizin robotla işlem yapmasının en büyük sebebi tesisat ücreti dışında ücret ödemeniz gerekmesin diyedir. Çünkü ilkel yöntemler kullanan firmalar çoğu zaman kırıp dökerek işlem yaparlar ve size daha çok masraf çıkartırlar bu sebeple de istediğiniz hizmeti alamazsınız fakat kaliteli firmamızdaki usta ekibimiz ile birlikte sizlere su kaçağı tespitini en iyi şekilde yapıyoruz. Robotla işlem yaptığımız için kırmadan dökmeden hallediyoruz.

Robotla Su Kaçak Tespiti İstanbul

Robotla Su Kaçak Tespiti Hizmeti

Evinizde yada işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için, Ersoylar Tesisat son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı problemi başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara oldukca dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur 1 yada 2 kalebodur kırılarak onarım edilir, size bu hizmeti verebilecek işi yaptıktan sonrasında imzalı kaşeli güvence belgesi verebilecek aradığınızda karşınızda muhatap bulabileceğiniz firmaları tercih edin. Mutfaktaki su kaçaklarında en çokca görülen sorun sıcak su borusunun patlamasıdır. Ev kadınları bulaşık yıkarken sıcak suya gereksinim duyar ve bundan dolayı yoğun bir halde kullanmak zorunda kalırlar. Mutfaktaki tesisat dayanıksız ve kalitesiz ise borunun patlaması kaçınılmazdır. Tuvaletlerde su kaçağı sorunlarının en çokca yaşandığı bölgelerdir. Tesisatın zaman içinde dayanıklılığını yitirmesi ve şebeke basıncının fazla gelmesi boruların patlamasına niçin olmaktadır. Atık su tesisatı için firmamız kameralı sistemle görüntüler, pak su boruları arasında dinleme cihazıyla nokta tespiti yapar. Banyodan alt kata sızan sular için firmamızın uyguladığı kameralı görüntüleme hizmeti yardımıyla kaçakların yeri rahatça bulunmaktadır.Atık su borusunda kırık, çatlak ve eğimsizlik rahatça tespit edilir. Banyodaki su kaçaklarını tespit etmede bununla beraber dinleme aleti da kullanılmaktadır. Dinleme aletiyle ustalarımız pak su tesisatınızdaki arızaları nokta atışı bulmaktadır. Tavanlarınızda gördüğünüz ıslaklıklar üst katın tesisatındaki kaçağın habercisi olabilir. Tavanda geniş bir alana yayılan ıslaklık varsa komşunuzla iletişime geçmeli ve daha çok sızıntının etrafa yayılmasını engellemek için su vanasını kapatmasını isteyin. Su vanası kapatıldıktan sonrasında firmamızla irtibata geçerek kırmadan su kaçağı hizmeti hizmeti istek edin. Su kaçağını saptamak için gelişmiş ekipmanlar kullandığımızı sizlere bahsettik. Firmamız bu ekipmanların kullanması için uzman ve sertifikalı tesisatçılar yetiştirmiştir. Sıradan tesisatçıların aksine kırma dökme olmadan garantili tespit hizmeti sunmaktayız.

Robotla Su Kaçak Tespiti Firması İstanbul

Temiz su borularında nokta tespiti yaparak ancak arızalı olan bölgeyi kırıp, tamiratını yaparız ve minimum harcamayla büyük bir sıkıntı haline gelen su kaçağı halledilmiş olur. Pis su giderleri için kameralı sistemle görüntüleme yapılır ve peşinden yöresel olarak tespiti yapılır. Bu görüntüleme cevabında kirli su borusu içinde kırık, çatlak , conta sıyrıklığı benzer biçimde problemler kamerayla sizlere gösterilir. Su kaçağı tamiri için fiyat verilmeden ilkin arızanın yeri cihazlar ile bulunmalıdır. Temiz su borularındaki arızalar kirli su tesisatına gore daha masrafsızdır. Çünkü arızanın olduğu yer kırılıp nokta tamiri gerçekleştirilir. Pis su tesisatı için konum maalesef aynı değildir ve bu yüzden yöresel tadilat işlemi uygulanmalıdır. Firmamız tarafınca su kaçağı arızası nedeniyle meydana getirilen tamir ve tadilat çalışmalarına 1 sene güvence verilmektedir. Tadilat çalışmasından sonrasında meydana gelebilecek problemler firmamızdan ötürü kaynaklandığı belirlendiği taktirde sizden yeniden ücret istek edilemez. Su kaçağını tespit etmede herhangi bir kırma dökme olmamaktadır. Su kaçağını kameralı sistemle tespit edilir ve böylelikle arızalı olan bölge görüntülenir. Firmamızın sunmuş olduğu kameralı su kaçağı tespiti hizmeti yardımıyla fazladan harcamalarla uğraşmazsınız. Bütçenize müsait diye, nasıl bir tesisatçı bulunduğunu bilmeden evinizi emanet ettiğiniz ustaların, sizi daha büyük zararlarla yüz yüze bırakması olmadık şeyler değil. Su kaçağı akla mantığa sığmayan bölgelerde meydana gelir. Sanırım bununla alakalı son zamanlarda gördüğümüz şaşırtıcı bir misal probleminin ne aşama mühim bulunduğunu en iyi özetleyen özellikte olacaktır. Sürekli kanal tıkanması yaşayan ve bu zamana kadar sayısız kez tıkanan kanalı açtırmak için İski dışında tesisatçıdan yardım alarak çözüm bulmaya çalışılan sadece sorunların ancak kendi binasında değil hem de yan tarafın bodrumundan sızan sularla beraber daha zor bir hal alan bir müşterimiz vardı. Tıkanıklık açılıyor 1 ay kadar bir süre sonrasında, yan tarafta oluşan su kaçağı hattın yeniden tıkandığının işaretçisi olarak bir ton işlemleri aynı halde yaşanıyordu. Defalarca meydana getirilen işlemler yerine su kaçağını tespit eden firmadan yardım almak oldukça daha ucuza mal olabilirdi.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara