Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı bazen büyük sorunlara yol açabiliyor, bunun genel sebebi ise tuvalete atılan peçeteler oluyor ve bu peçeteler zazman zaman tuvalet giderini tıkadığından dolayı sizin başınızı ağrıtacak sorunlara yol açıyor bu sebeple Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma hizmeti veren Ersoylar Tesisat firmamız ile uzman tesisat ekibimiz tuvalet tıkanıklığı açma konusunda size yardımcı oluyor ve gün içerisinde sizi bu sorundan kurtararak tuvaletinizi rahatça kullanabilmenizi sağlıyor. Eğer tuvalet tıkanıklığından şikayetçiyseniz ve robotla hiç kırmadan işlem yapmak istiyorsanız randevu almak için arayabilir ve gün içinde işleminizi usta tesisatçı ekibimize hallettirebilirsiniz.

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde eski zamanlarda fayanslar kırılıp boru sökülerek tıkanıklık açma emek harcamaları yapılırdı. Bu vaziyet uzun ve yorucu bir süreç gerektirirdi. Ayrıca tıkalı pimaş borusu bir çok vakit tek seferde bulunamazdı ve emek harcamalar sonuçsuz kalabilmekteydi. Firmamız robotla pimaş açma işlemlerinde kati netice elde etmektedir. Ayrıca firmamız tarafınca kullanılan teknoloji yardımıyla kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Pimaş tıkanıklığı bir çok vakit, pimaş borusuna giren yabancı cisimler yüzünden tıkanır. Bu şeklinde durumlarda robotla tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir. Kameralı tıkanıklık açma çalışmalarında ise; kameralı görüntüleme aleti ile pimaş borusunun içi görüntülenir. Görüntülü tıkanıklık açma emek harcamaları sırasında, pimaş borusu içerisindeki yağlanma şeklinde negatif durumlar da tespit edilebilmektedir. Pimaş borusunun yağlanması çoğu zaman mutfak lavabosundan meydana gelen bir sorundur. Özellikle bulaşık yıkanırken lavabo giderine giren yağ, pimaş borusunda yağlanmalara sebep olur. Gider tıkanıklığı ancak lavabo borularında meydana gelmez. Tuvalet ve klozet tıkanıklıkları da oldukca sık karşılaşılan tesisat sorunlarındandır. Tuvalet tıkanıklığına sebep olan, boru içerisine kaçan daha iri cisimlerden kaynaklanmaktadır. Bu cisimler; wc kâğıtları, temizlik bezleri olabileceği şeklinde oyuncaklar bile olabilmektedir. Gider tıkanıklığına sebep olan cisme göre, robot cihazın ucuna değişik aparat takılmak zorundadır. Çünkü pimaş tıkanıklığını açmak için birtakım cisimlerin parçalanması gerekirken, bez, saç şeklinde cisimlerin çekilip çıkarılması gerekir. Bu durumlar için de robot cihazın ucuna değişik aparatlar takılır. Herhangi bir cismin giderlere kaçması, yanlış kullanım, kalitesiz kağıt kullanması şeklinde nedenlerle birçok kere giderlerde tıkanıklık açma problemi ile uğraşılmaktadır. Çoğu vakit geleneksel yöntemler uygulansa da, kati netice almakta zorlanılmaktadır. İster wc talep eder mutfak gideri, isterde pimaş açma ve lavabo tıkanıklığı açma olsun, bu şeklinde durumlarda yapılması ihtiyaç duyulan emin bir şirket ile irtibata geçmek olmalıdır. Bu problemi süratli çözüme kavuşturabilmek için tikaniklikmerkezi.com internet sayfamızdan müşterilerimizin bizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Gerek telefon ile gerekse bildiri formu doldurarak bütün tıkanıklık açma problemlerinize teknik personelimiz ve ekipmanımızla kırmadan tıkanıklık açma işlemini teknolojik robotlarla yapıyoruz ve robotla tıkanıklık açma işlemi için extra ücret istek etmiyoruz.

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Robotla masraf açma işlemi esnasında robot cihazın ucuna takılacak aparatı belirlemek için, masraf tıkanıklığı açma çalışmasından ilkin kameralı görüntüleme aleti ile pimaş borusunun içi görüntülenmesi gerekir. Kamera ile pimaş görüntüleme işlemini ancak birkaç adet robotla masraf açma şirketi yapmaktadır. Çünkü kameralı görüntüleme cihazları pahalı bir aygıt olduğundan her şirket alamamaktadır. Robotla pimaş açma işlemi esnasında, zaman zaman masraf borusunun eğiminin kifayetsiz olduğu da tespit edilebilmektedir. Eğimi kifayetsiz olan pimaş borularında sık sık tıkanıklık meydana gelir. Bu vaziyet usta hatalarından meydana gelen bir sorundur. Bu benzer biçimde durumların tespit edilmesi durumunda, pimaş borusunun sökülüp yine eğim verilerek döşenmesi gerekir. Firmamız, çıkabilecek bütün tamir çalışmalarını kendi bünyesinde barındırdığı tamir ekiplerine yaptırmaktadır. Onarım ekiplerimiz, wc yada banyonuzdaki klozette tamir işlerini tamamladıktan sonrasında tertemiz olarak kullanıma hazır bir halde sizlere teslim ederler. Robotla tıkanıklık açma emekleri, ana masraf hatlarında yada logar borularında da yapılmaktadır. Ana masraf hatlarının tıkanması, bütün binayı negatif etkileyen ciddi bir sorundur. Bunun haricinde çevreye fena koku yayılmasına da sebep olur. Firmamız robotla masraf tıkanıklığı açma emekleri esnasında, en yakın wc girişinden logar kuyusuna kadar kamera ile araştırma yapmaktadır. Bazı durumlarda logar kuyusunun yeri bilinmemektedir. Bu benzer biçimde durumlar laf mevzusu olduğunda, detektör aleti ile logar kuyusunun yeri tespit edilir. Detektörle logar tespiti tecrübe gerektiren bir iştir. Detektör ile logar kuyusu arama çalışmalarını işinde uzman olan ekiplerimiz yapmaktadır. Ekiplerimiz uzman olduğundan, logar kuyusu tespit emekleri fazlaca daha kısa vakit almaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara